Besiktas JK – Liverpool F.C.

1:0

koniec po rz. karnych (5:4) (0:0)

26.02.2015, 19:00 • BJK İnönü Stadium (kapacita 32.086 diváků) • Jarek

Liverpool poza burtą Ligi Europy! To może nie sensacja, ale z pewnością ogromna niespodzianka! Podopieczni Brendana Rodgersa w kiepskim stylu żegnają się z tegoroczną edycją europejskich pucharów. Brawa należą się drużynie Besiktasu, która wyszła na drugą połowę niezwykle ofensywnie, co zdecydowanie się opłaciło. Drużyna z Turcji swojego rywala pozna na jutrzejszym losowaniu w Nyonie, które odbędzie się o godzinie 13:00.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (21:46:23)

5. serie 5:4

Nieprawdopodobne! Lovren chciał strącić pajęczynę, ale przestrzelił! Piłka poszybowała wysoko ponad poprzeczką braki Besiktasu!

Arslan nie marnuje okazji! Mignolet bliski wybronienia strzału, ale ostatecznie futbolówka zatrzepotała w siatce!

4. serie 4:4

Fantastyczne techniczne uderzenie Allena, bramkarz rzucił się w zupełnie inną stronę!

4. serie 4:3

Przepięknym trafieniem popisał się Hutchinson, który wpakował futbolówkę w samo okienko!

3. serie 3:3

Gonen wyczuł intencje Emre Cana, ale strzał był tak precyzyjny, że piłka tuż przy słupku wpadła do siatki!

3. serie 3:2

Kavlak uderza mocno, bliska środka bramki, ale Mignolet nie zdołał zatrzymać futbolówki.

2. serie 2:2

Adam Lallana mocno uderza w kierunku lewego słupka. Gonen rzucił się w prawo, więc nie miał możliwości wybronienia strzału.

2. serie 2:1

Tore lewą nogą trafia w samo okienko bramki strzeżonej przez Mignoleta! Bramkarz "The Reds" rzucił się w dobrą stronę, ale zdołał jedynie lekko trącić futbolówkę.

1. serie 1:1

Gonen wyczuł intencje Lamberta, ale strzał był zbyt mocny, aby golkiper mógł to wybronić!

1. serie 1:0

Do piłki jako pierwszy podchodzi Demba Ba. Pewne uderzenie tuż przy słupku i Besiktas wychodzi na prowadzenie!

Rozpoczynają się rzuty karne.

Koniec dogrywki! O tym, który zespół awansuje do 1/8 finału zadecyduje konkurs jedenastek! Który zespół okaże się lepszy psychicznie?

120

Druga połowa dogrywki skończona.

120

Goście będą mieli okazję do wrzutu z autu niemal przy narożniku boiska na połowie rywali.

118

Kompletnie nieudane dośrodkowanie Emre Cana. Obrońcy Besiktasu bez kłopotów wybijają futbolówkę poza własne pole karne.

117

Sterling mądrze zachował się na lewym skrzydle i dał sfaulować się Arslanowi. Kolejna okazja na groźne dośrodkowanie dla Liverpoolczyków.

115

Świetny kontratak miejscowych! Koyunlu długo prowadził piłkę, a następnie odegrał ją do Demby Ba. Napastnik Besiktasu oddał atomowe uderzenie, ale minimalnie ponad poprzeczką!