8:1

finał (4:1)

31.01.2015, 12:30 • Adam Delimat (@a_delimat)

Za wspólnie spędzony czas dziękuje Adam Delimat. (14:49:20)

Niesamowite spotkanie na Rydlówce, po którym Garbarnia pokonuje rezerwy Wisły Kraków w stosunku aż 8:1!

90

86

Gol dla Garbarni!
To jest nokaut! Akcję Kalickiego strzałem do pustej bramki kończy SZEWCZENKO, jest już 8:1 dla Garbarni!

81

Rzut wolny dla Wisły z okolic 18.metra, piłka przelatuje jednak ponad poprzeczką.

76

W ofensywie wciąż Garbarnia, tym razem akcja przerwana jednak przez obronę Wisły. "Brązowi" chcą zdobywać kolejne bramki.

70

To jest już pogrom! TOMASZ LIPUT lobuje bramkarza i Garbarnia prowadzi już 7:1! Coś niesamowitego!

8:1

finał (4:1)

Gole: 15. Testowany, 19. M.Górecki, 34. Siedlarz, 36. Masiuda, 57. Szewczenko, 60. Kostrubała, 70. Liput, 86. Szewczenko – 29. Mordec

Garbarnia Kraków: 1.połowa: Sypniewski – Testowany, Ochman, Baliga, Szymonik – Stokłosa, Masiuda, Testowany, Ferens, Siedlarz – M.Górecki.
2.połowa Drzewiecki – Testowany, Kowalski, Kalemba, Piszczek – Kaczor, Kalicki, Kostrubała, Szewczenko – Liput, Wcisło

Wisła II Kraków: 1.połowa: Zając – Dzuibas, Kujawa, Michniak, Janur – Mordec, Gulczyński, Furtak, Handzlik, Marszalik – Wójcik.
2.połowa Zając – Dziubas, Michniak, Kujawa, Janur – Kuźba, Gulczyński, Furtak, Buras, Scalet – Wąsikowski.