1:1

finał (1:1)

31.01.2015, 18:30 • Stamford Bridge, Londyn • Wiktor Bukowski

To był kapitalny mecz, chociaż druga połowa nas zaskoczyła na minus!
Wszyscy wiedzieli, jak ogromna jest stawka hitu tygodnia. The Citizens traktowali mecz, jak ten za przysłowiowe 6 punktów.. i tak było! Chelsea wciąż ma 5 punktów przewagi w tabeli, ale gdyby dzisiaj londyńczycy zgarnęli całą pulę, to w Manchesterze miny byłyby kwaśne. (20:29:13)

90+4

90+4

Znów akcja spoczywa na barkach Navasa, który zostaje przyblokowany! Rzut rożny został krótko rozegrany, ale po dośrodkowaniu to Hart przejmuje futbolówkę! Końcowy gwizdek sędziego!

90+3

Chelsea bardzo mądrze przetrzymuje piłkę, gdy tylko znajdzie się w jej posiadaniu. Ale to Manchester będzie miał okazję do ostatniej akcji!

90+2

Ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu! Mourinho wprowadza na boisko Loftus-Cheeka, który zmienia Oscara!

90+2

Rzuty rożne dla Manchesteru, który zdecydowanie chce wywieźć z Londynu 3 punkty! Niezmordowany na skrzydle jest Navas, który szaleje od pierwszej minuty spotkania!

90+1

3 minuty doliczone do regulaminowych 90! "Obrona Częstochowy" w wykonaniu Chelsea!

90

Ostatnia zmiana w City! Silvę zmienia Jovetić i rozpoczynamy doliczone minuty!

88

David Silva holuje piłkę przy nodze i w końcu oddaje ją Milnerowi! Świetna okazja nie znajduje miejsca w siatce! Milner był w trudnej sytuacji i strzelał z ostrego kąta!

87

Sędzia przerywa mecz po nieczystym zagraniu gospodarzy. Mamy jeszcze jedną zmianę i schodzi strzelec pierwszej bramki – Remy. W jego miejsce wbiega Cahill, który zagęści defensywę!

86

Cała "11" Chelsea zostaje wycofana poza linię środkową. Próba prostopadłego podania w stronę Silvy nie dociera do Hiszpana! Hart wyłapuje futbolówkę kończąc nadzieje City w tej akcji.

85

Czy któraś z drużyn zdoła przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę? Przypomnijmy, że pierwsze spotkanie tych drużyn na Etihad Stadium zakończyło się remisem właśnie 1:1! Czy teraz będzie tak samo i 5 punktów przewagi Chelsea nie ulegnie zmianie?

83

Kolejna zmiana i kolejne roszady. Dobry mecz rozegrał dzisiaj Sergio Aguero, a zmienia go Dzeko!

82

Tymczasem to Chelsea rozpędza się i próbuje zaatakować! Próba dośrodkowania z lewej flanki zostaje przyblokowana przez obrońcę!

80

Właśnie Williana zmienia Didier Drogba! Kolejna legenda Chelsea pojawia się na murawie. Czy snajper wpisze się na listę strzelców w ostatnich 10 minutach?