Niemiecka Bundesliga

Hamburger SV – 1. FC Koln

0:2

finał (0:0)

31.01.2015, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Radosław Łączkowski (@RadekLaczkowski)

FC Köln wyjeżdża z Hamburga z pełną pulą. Druga połowa równie zacięta jak pierwsza, tym razem już z bramkami. Dwa gole Marcela Risse sprawiają, że goście awansowali na 10. miejsce. HSV znajduję się tuż nad kreską na 15. pozycji. Warta uwagi jest asysta Sławomira Peszki przy pierwszym golu. Dobre zawody rozegrał też Paweł Olkowski. To wszystko z Imtech Arena. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje na lajfy.com. (17:29:08)

90+2

90

Spotkanie potrwa dłużej o 2 minuty

89

Mogło być 3:0 dla Köln. Halfar podaje do Gerhardta. Ten drugi traci równowagę i wślizgiem kopie piłkę. Ta przelatuje obok bramki

87

Krótko rozegrany rzut wolny. Vogt podaje do Halfara, a ten obija mur i wywalczył rzut rożny

86

Köln ma szansę na powiększenie przewagi. Ujah był faulowany na 20. metrze przez Djourou

84

Obrońcy z pominięciem drugiej linii posyłają piłki do napastników. Do końca zostało 6 minut

82

Żółtą kartkę otrzymuje Djourou (1. FC Köln).

81

Goście będą teraz szanować piłkę i nie patrząc na czas kontrolować wydarzenia na boisku

79

Bohater Köln schodzi z murawy. Gernardt zmienia Risse

Marcel RISSE - 0:2

77

Gol dla Köln!
Po raz drugi MARCEL RISSE! Tym razem na połowie boiska Ujah zauważył wybiegającego Niemca. Gol bliźniaczy do pierwszego, również zbiegł na bliższy słupek. Jednak teraz uderzył po przekątnej

76

Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi Müller, na boisku pojawia się Beister.

75

Gospodarze mieli świetną okazję do wyrównania. Olić z ostrego kąta uderzał na bramkę. Horn wybiega do rywala i wybija piłkę

74

Hector i Risse chcieli w dwójkę rozmontować obronę HSV. W ostatniej chwili podaje przecina Rajković

72

Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi Jiracek, na boisku pojawia się Lasogga.

70

Olkowski w tempo zagrywa do Lehmanna, ten drugi wywalczył aut na wysokości pola karnego

68

Stieber adresuje piłkę do Olicia. Chorwat nie miał szans w rywalizacji z Marohem, który głową wybija to zagranie