23.10.2014, 18:00 • Stadion Kubań, Krasnodar • Wiktor Bukowski

WANDERSON - 2:4

86

Gol dla FK Krasnodar!

Mówiłem, że tutaj będzie się toczyła walka do ostatniego gwizdka! Po dobrej akcji piłkę na linii pola karnego przejął WANDERSON. Nie zostało mu już nic innego, jak pokonać Benaglio!

De BRUYNE - 1:4

80

Gol dla Wolfsburgu!

Tak też się dzieje! Drugi rzut rożny dla Krasnodaru i druga próba kontrataku Wolfsburga – tym razem udana! Vieirinha wbiega w pole karne prawą stroną, podaje do środka na goniącego KEVINA DE BRUNE, który wyjaśnia sprawę w tym meczu!

Luiz GUSTAVO - 1:3

64

Krasnodar atakuje, a Wolfsburg podwyższa prowadzenie! LUIZ GUSTAVO zdobywa bramkę z tych pod tytułem "stadiony świata"! Przepiękne uderzenie na dalszy słupek, Dykan bez szans!

GRANQVIST - 1:2

51

Ręka Naldo była conajmniej wątpliwa, ale ANDREAS GRANQVIST pewnie wykorzystuje jedenastkę i zdobywa bramkę kontaktową dla Krasnodaru!

De BRUYNE - 0:2

46

Ależ otwarcie drugiej połowy w wykonaniu KEVINA DE BRUYNE! Belgijski piłkarz zbiegł spod linii końcowej do środka boiska, minął obrońcę, a następnie pewnym strzałem pokonał Dykana! Piękna bramka i już 0:2!

OLIć - 0:1

37

A jednak! To Wolfsburg wychodzi na prowadzenie pomimo kontrolowania gry przez Krasnodar! Mocny strzał oddał pierwsze De Bruyne. Dykan w tej sytuacji dał jeszcze radę, ale dobitka IVICY OLICIA na pustą bramkę daje 1:0 dla gości! W drugiej połowie okazało się jednak, że bramka została zaliczona Granqvistowi, jako gol samobójczy!

2:4

finał (0:1)

Gole: 51. Granqvist (kar.), 86. Wanderson – 37. Granqvist (sam.), 46. De Bruyne, 64. Luiz Gustavo, 80. De Bruyne

Kartki:   56. Sigurdsson (KRS), 73. Laborde (KRS) – 51. Naldo (WOL)

FK Krasnodar: Dykan – Kaleshin, R. Sigurdsson, Granqvist, Jędrzejczyk – Gazinski (81' Petrov) – Mamaev (68' Adzhindzhal), Pereyra (68' Wanderson), Ahmedov, Laborde – Ari

Zmiany: Sinitsin – Martynovich, Adzhindzhal, Ageev, Petrov, Wanderson, Burmistrov

VfL Wolfsburg: Benaglio – Schäfer, Knoche, Naldo, Jung – Guilavogui, Luiz Gustavo – Caligiuri, De Bruyne (86' Arnold), Perišić (61' Vieirinha) – Olić (78' Dost)

Zmiany: Grün – T. Klose, Malanda, Klich, Vieirinha, Dost, Arnold

Sędziowie: Artur Dias (Portugalia)