0:4

finał (0:2)

23.10.2014, 21:05 • Stadion Partizana, Belgrad • Dawid Czempisz

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy dalszych sportowych emocji z relacjami w lajfy.com! (23:00:57)
Partizan Belgrad przegrywa na własnym stadionie 0:4 z Beşiktaşem JK i potwierdza swoją słabą dyspozycję w tegorocznej edycji LE. Bramki w tym spotkaniu zdobywali Kavlak, Ba, Töre oraz Özyakup. Przewaga gości nie podlegała w ani jednym momencie dyskusji i odnoszą oni w pełni zasłużony tryumf.

90+3

90+3

Kolejna zupełnie nieudana akcja gospodarzy i od własnej bramki grę wznowi za chwilę Zengin.

90+2

Škuletić przechwycił futbolówkę i zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył piłkę bardzo słabo i bez wysiłku radzi sobie Zelgin.

90+2

Nie powinna już paść żadna bramka w tym pojedynku. Oba zespoły już pogodziły się z rezultatem i przyglądają się tylko na zegar, który pokazuje ile jeszcze czasu do końca.

90+1

Sędzia zdecydował sie doliczyć trzy minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu.

90

Rozpoczęła się właśnie ostatnia regulaminowa minuta czasu gry tego pojedynku. Za moment dowiemy się o ile arbiter przedłuży ten meczu.

89

Partizan stara się jeszcze powalczyć o bramkę honorową, ale mnożą się niedokładności w ich szeregach.

88

Bardzo dobrze zastawiał się Şahan i nie potrafił go czysto zatrzymać Ilić, który ostatecznie ratuje się faulem.

87

Zawodnicy z Belgradu cofnęli się już na własną połowę i przyglądają się tylko jak ich rywale wymieniają kolejne podania.

86

Gospodarze wybijają kolejne piłki na uwolnienie. Teraz jednak udało się Grbiciowi dobrze wyjść z akcją, ale po chwili fatalnie zachował się Ninković.

85

Ostatnie minuty tej rywalizacji. Swoją akcję konstruują gracze tureckiego zespołu na prawym skrzydle.

84

Tym razem Hutchinson przekroczył przepisy w środkowej strefie boiska. Po chwili ofensywna akcja gospodarzy, ale wszystko kończy się faulem w ofensywie.

83

Zupełnie nieudane dośrodkowanie zawodnika zespołu gości. Od własnej bramki grę za moment wznowi bramkarz miejscowych.

82

Motta kolejny raz wspaniale zachował się w obronie i po odebraniu piłki dał się sfaulować rywalowi.

81

Hutchinson teraz świetnie powalczył w środku pola i odebrał piłkę zastawiającemu się Ninkoviciowi.

80

Przy piłce teraz o wiele dłużej utrzymują się Serbowie, jednak nie wynika z tego żadna korzyść dla tego zespołu.