Liga Europy UEFA

GD Estoril Praia – Dynamo Moskva

1:2

finał (0:0)

23.10.2014, 21:05 • Estádio António Coimbra da Mota, Estoril • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)

Dziękuje za wspólnie spędzony czas, żegnam się z państwem do usłyszenia. (23:06:04)

W drugiej odsłonie spotkania zawodnicy gości zaprezentowali się zdecydowanie lepiej, niż miało to miejsce w pierwszych czterdziestu pięciu minutach meczu, jednak po początkowych pięciu minutach wszyscy zgromadzeni kibice Estoril mogli pomału doliczać jeden punkt do swojego konta.

W 53 minucie spotkania niespodziewanie na strzał z daleka zdecydował się Kokorin, który zupełnie zaskoczył broniącego Vagnera. Goście atakowali, jednak ich ataki wyglądały na nieprzygotowane i chaotyczne, jednak w 72 minucie spotkani przyszedł z pomocą gracz gości, który zagrał piłke ręką we własnym polu karnym. Do piłki podszedł Kleber, który strzelił w środek bramki, a rzucający się w prawy bok Gabulov obronił końcami stóp.

Dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem sędziego zawodnicy z Moskwy podwyższają prowadzenie, a bramke po dośrodkowaniu głową zdobył Zhirkov. W samej końcówce gościom udało się zdobyć kontaktowego gola i gracze Dynama wyjadą szczęśliwi z Estori.

90+5

TAVARES - 1:2

90+4

Gol dla Estoril!
Bramkę zdobył YOHAN TAVARES po uderzeniu z pierwszej piłki pokonał bezradnego w tej sytuacji Gabulova i ty samym sprawia, że jego ekipa przegrywa ten mecz jedną bramką.

90+3

Noboa zostaje ukarany żółtą kartka na sam koniec spotkania.

90+2

Zmiana w drużynie Dinamo Moskwa: z boiska schodzi Valbuena, na boisku pojawia się Rotenberg.

90+1

Podanie na lewą strone do wybiegającego Büttnera, który ostatecznie jest na pozycji spalonej.

90

Druga część spotkania potrwa dodatkowe 4 minuty.

89

Bernhardt uderza zza pola karnego i mało brakło, a zdobyłby kontraktowego gola dającego nadzieje miejscowym kibicom!

88

Dynamo w ataku pozycyjnym wpierw atakują środkiem boiska i przenoszą gre przed pole karne, gdzie tracą piłke i akcja kończy się rzutem wolnym dla gospodarzy.

87

Yefet fauluje niedawno temu wprowadzonego Kuranyi i sędzia odgwizduje rzut wolny dla ekipy przyjezdnej.

86

Zawodnicy w białych trykotach atakują lewym skrzydłem i sa blisko pola karnego po czym tracą piłke i z kontratakiem ruszają zawodnicy Estorilu, jednak brak ostatniego podania i Gabulov wznowi od bramki.

85

Zmiana w drużynie GD Estoril Praia: z boiska schodzi Seba, na boisku pojawia się Vaz.

84

Wygląda na to, że goście nie są minimalistami i będą chcieli zdobyć kolejne bramki w tym meczu.

83

Anderson posyła krosowe podanie w kierunku swojego kolegi ustawionego po drugiej stronie boiska, ale piłka trafia łupem zawodnika gości, który rozpoczyna atak pozycyjny swojego zespołu.

82

Od środka wznowili gracze gospodarzy, którzy nie mają w tym momencie już nic do stracenia.