3:1

finał (0:0)

23.10.2014, 19:00 • Kantrida, Rijeka • Dawid Czempisz

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i zapraszamy na kolejne sportowe emcje do relacji w lajfy.com! (20:51:54)
HNK Rijeka pokonuje 3:1 Feyenoord i potwierdza swoje wysokie aspiracje. Trzeba przyznać, że gospodarze przeważali niemal przez cały mecz i w pełni zasłużenie zdobywają trzy punkty. Bohaterem spotkania zostaje Andriej Kramarić, po którego z pewnością niebawem będą się zgłaszać silniejsze kluby europeskiego futbolu.

90+3

90+3

Jeszcze świetna szansa dla gości, ale uderzenie Boëtiusa z siódmego metra było zbyt słabe by zaskoczyć bramkarza gospodarzy!

90+3

Od wrzutu z autu rozpoczną grę gospodarze na własnej połowie boiska. Nic nie jest w stanie odebrać im już wygranej w tym pojedynku.

90+2

Arbiter doliczył trzy minuty do regulaminowego czasu gry tego spotkania.

90+1

Clasie dał się łatwo ograć rywalowi i musiał ratować się faulem. Otrzymuje za to żółtą kartkę.

90+1

Po dużym błędzie defensora gości, Kvržić trafia z trzech metrów prosto w golkipera przyjezdnego zespołu!

90

Jednak z ostatnich okazji przyjezdnego zespołu. El Ahmadi centruje bez skutku w pole karne rywali.

89

Ostatnia zmiana w tym pojedynku. Miejsce aktywnego Moisésa zajmuje na ostatnie minuty Krstanović.

89

Bardzo dobrze teraz Vargić wyszedł przed własną szesnastkę i wybił piłkę poza pole gry.

87

Fantastyczne dośrodkowanie z prawego skrzydła w pole karne gości, ale nikt z HNK Rijeka nie doszedł do tego zagrania.

86

Na wyraźnym spalonym był teraz napastnik miejscowego zespołu i za moment od rzutu wolnego pośredniego grę wznowi Vermeer.

85

Dobrze na małej przestrzeni wymieniają piłkę goście, ale po chwili tracą ją przy przeniesieniu ciężaru gry.

84

Na zmianę decyduje się również szkoleniowiec gospodarzy. Miejsce bardzo dobrze spisującego się Jugovicia zajmuje Kvržić.

84

Fantastyczne penetrującego podanie przed pole karne gości, ale tam w ostatniej chwili skutecznie interweniują defensorzy przyjezdnych.

83

W ostatnich minutach przyjezdni zdecydowanie przyspieszyli swoją grę i mogą jeszcze powalczyć w tym spotkaniu o remis.