Francuska Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Stade Rennes

0:0

finał (0:0)

24.08.2014, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Karol Sadłowski (@KarolSadlowski)

Koniec spotkania! Niestety po bezbarwnych dziewięćdziesięciu minutach AS Saint-Etienne remisuje ze Stade Rennes 0-0. Samo spotkanie mogło rozczarować, a niestrzelony karny w wykonaniu Erdinca, będzie śnił mu się po nocach. (18:51:24)

90+3

90+1

O trzy minuty dłużej potrwa druga połowa.

89

Zmiana w drużynie gospodarzy, za Hamouma na boisku pojawił się Brison.

88

Bayal Sall został upomniany żółtym kartonikiem.

87

Rzut rożny dla gospodarzy.

86

Zmiana w drużynie Stade Rennes. W miejsce Toivonena pojawia się Hosiner.

84

Drużyna Saint-Etienne coraz bardziej przeważa i już nie daje dojść do głosu dla rywali!

83

Piłka znalazła się pod nogami Bayala Salli. Trzydzieści metrów do bramki, ale pomocnik zdecydował się na uderzenie. Jednak futbolówka nie poleciała nawet w światło bramki.

80

Już wydawało się, że Lemoine zdoła oddać uderzenie z linii pola karnego, ale ponownie zbyt długo czekał i nie zdążył oddać strzału.

78

Lemoine przejął futbolówkę w środku pola, ale zbyt długo zwlekał z podaniem jej. Mexer szybko zabrał mu ją i teraz z akcją wychodzą zawodnicy Stade Rennes.

77

Zmiana w drużynie gości. Za Prcicia wchodzi Moreira.

77

Po długim czasie ataków gospodarzy, w końcu z kontrą wyszli zawodnicy Stade Rennes. Aktywny dziś Pajot znalazł miejsce do dośrodkowanie w pole karne, ale już to zagranie nie znalazło swojego adresata.

75

Gradel zaprzepaścił teraz bardzo dobrą okazję. Pomocnik zszedł do środka, ale zbyt długo zwlekał z uderzeniem. Został on szybko powstrzymany przez defensorów Stade Rennes.

73

Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Gradela. Zmiennik Corgneta uderzył idealnie nad murem, ale futbolówka tylko otarła się o słupek bramki!

72

Żółtą kartką upomniany został zawodnik Stade Rennes, Armand.

71

Dobre dośrodkowanie w pole karne, gdzie było zaledwie dwóch zawodników Saint-Etienne. Jednak i tak van Wolfswinkel zdołał oddać uderzenie. Jednak zostało ono zablokowane. Do bezpańskiej piłki zdołał dobiec Monnet-Paquet, ale on również nie zdołał trafić do bramki! Było blisko!

69

Teraz piłkarze Saint-Etienne starają się uspokoić grę, rozgrywając futbolówkę na własnej połowie.

67

Ostro faulowany w środku pola był Danze. Rzut wolny dla gości.

65

Wydawało się, że będzie to kapitalne zagranie z głębi pola w wykonaniu Cohade w kierunku van Wolfswinkela, który jednak został w ostatnim momencie uprzedzony. Szkoda, zapowiadało się na fajną akcję.

63

Teraz od kilku minut zawodnicy Saint-Etienne nie schodzą z połowy rywali, ale wciąż brakuje ostatniego podania. Teraz akcja Tabanou prawą strona i próba dośrodkowania, ale futbolówka odbiła się od jednego z zawodników i pomocnik wywalczył rzut wolny dla swojej drużyny.

61

Szkoleniowiec gospodarzy widzi tragiczną grę swoich zawodników i zmienił Corgneta na Gradela.

58

Z boiska schodzi kompletnie dziś bez formy Erdinç, a w jego miejsce na murawie melduje się van Wolfswinkel.

57

Dobra akcja Stade Rennes. Pajor popędził lewą stroną boiska, przedryblował Bayala Sallę i zagrał w pole karne na piąty metr. Tam na futbolówkę nabiegał Toivonen, ale został of uprzedzony przez golkipera Saint-Etienne.

56

Teraz akcja Stade Rennes, ale tak, jak wspomniałem wcześniej. Zabrakło celności w podaniach i przy piłce są zawodnicy Saint-Etienne.

55

Tempo rozgrywania tego spotkania jest bardzo słabe. Ataki są zupełnie nieprzemyślana, a podania bardzo niecelne. Chaos!

53

Zmiana w drużynie Saint-Etienne. Za Henrique na murawie zameldował się Ntep.

51

Żółtą kartką został upomniany zawodnik Stade Rennes, Mbengue.

50

Teraz akcja po drugiej stronie boiska. Na indywidualne rozwiązani zdecydował się Pajor, który na prawej stronie próbował przedryblował Perrina, ale kapitan gospodarzy nie dał się przejść.

48

Bardzo dobrze dośrodkowanie w pole karne, gdzie zupełnie osamotniony był Erdinc, który znalazł się z futbolówką na piątym metrze, ale nie trafił czysto w piłkę i fatalnie przestrzelił, kolejny raz!

47

Korner dla gospodarzy.

46

Drugą połowę rozpoczęli zawodnicy Stade Rennes, ale nie potrzebne zagranie do Prcicia i przy piłce utrzymują się już zawodnicy Saint-Etienne.

46

Koniec pierwszej odsłony spotkania! Po czterdziestu pięciu minutach mamy bezbramkowy remis i liczymy na poprawę gry obu drużyn w drugiej połowie.

45+2

45+2

Kolejna żółta kartka w tym spotkaniu! Upomniany nią został zawodnik gospodarzy, Corgnet.

45+1

Dwie minuty zostały doliczone do pierwszej połowy.

45

Zatroskany wzrok szkoleniowca Saint-Etienne. Wyraźnie żałuje nie strzelony rzut karny.

44

Futbolówka została odbita przez dobrze ustawiony mur, ale wypadła jeszcze na rzut rożny.

43

Rzut wolny dla Stade Rennes. Około czterdziestu metrów do bramki Ruffiera.

41

Nie ma bramki! Erdinc nie strzela rzutu karnego! Ogromne gwizdy na trybunach. Kibice wyraźnie są niezadowoleni z tak rozwiązanej sprawy!
Erdinc podszedł do futbolówki ustawionej na jedenastym metrze, ale uderzył zbyt blisko środka bramki i golkiper Stade Rennes, Costil zdołał odbić futbolówkę przed siebie!

41

Sam poszkodowany szykuje się do wykonania jedenastki!

40

Rzut karny dla AS Saint-Etienne. Edinc został powalony w polu karnym przy walce o dośrodkowaną futbolówkę! Napastnik gospodarzy był ewidentnie łapany za rękę i ciągnięty do dołu!

39

Teraz Doucoure był faulowany w środku boiska.

38

Od razu z kontrą wyszli zawodnicy Saint-Etienne, ale Bayal Sall bardzo niecelnie podał w kierunku napastników gospodarzy i przy piłce ponownie są rywale.

37

To powinno być 1-0 dla Stade Rennes!
Kapitalne zagranie przez pół boiska do Toivonena, który nie był pilnowany przez żadnego z zawodników Saint-Etienne.Osamotniony napastnik ze spokojem przyjął sobie futbolówkę i znalazł się w sytuacji sam na sam z Ruffierem, ale piłka po jego uderzeniu trafiła zaledwie w słupek!

35

Teraz zawodnicy Stade Rennes spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

33

Jakieś pretensje ma teraz Lemoine do arbitra po tym jak Fernandes powalił go na ziemię, jednak o żadnych faulu nie mogło być mowy.

31

Dobrze z piłką zabrał się Prcić, który zszedł do środka i zdołał minąć zawodnika rywali. Następnie składał się do strzału, ale pechowo poślizgnął się. Na jego szczęście za nim był Toivonen, który uderzył mocno na bramkę, ale fatalnie przestrzelił.

30

Ostry faul zawodnika Stade Rennes, Fernandesa i został on upomniany żółtym kartonikiem.

29

Piłkarze Stade Rennes zamknięci są na własnej połowie. Trudno jest przejść blok defensywny zawodnikom Saint-Etienne.

27

Źle w pole karne dośrodkował Lemione, ale nadal przy piłce utrzymują się zawodnicy Saint-Etienne.

27

Bardzo zaostrza nam się to spotkanie. Teraz Erdinc był faulowany na trzydziestym metrze. Będzie dobra okazja do dośrodkowania w pole karne.

25

Dośrodkowanie w pole karne w wykonaniu Lemione. W polu karnym spore zamieszanie próbował wykorzystać Perrin, ale przy próbie uderzenie faulował bramkarza Stade Rennes.

24

Rzut wolny dla AS Saint-Etienne na wysokości czterdziestego metra.

21

Rzut rożny dla AS Saint-Etienne.

20

Coraz śmielej starają się atakować zawodnicy Stade Rennes. Teraz akcja środkiem boiska, gdzie dwójkową akję Prcić-Toivonen próbował uderzeniem z linii pola karnego zakończyć Fernandes, ale uderzenie środkowego pomocnika zostało zablokowane przed ofiarnie interweniującego defensora rywali.

17

Prostopadłe zagranie Fernandesa w kierunku Toivonena, ale napastnik za bardzo wypuścił się z futbolówką i z ostrego kąta nie miał już szans na uderzenie.

15

Ten błąd mógł być fatalny w skutkach!
Henrique zagrywał futbolówkę do tyłu, jednak nie popatrzył dobrze i zagrał obok Armanda, którego od razu próbował wyprzedzać Erdinc, jednak defensor Stade Rennes w ostatnim momencie wślizgiem wybił futbolówkę na aut.

13

Na murawie leży jeden z zawodników Saint-Etienne. Potrzebna będzie pomoc medyczna.

12

Próba rozegrania akcji środkiem boiska. Hamouma zagrał do Erdinca, który zastawił się i odegrał futbolówkę do pomocnika, który zagrał nad obrońcami w kierunku Monneta-Paqueta, ale napastnik Saint-Etienne nie zdołał dobiec do piłki.

11

Właśnie na murawę wrócił Pajot, który dwie minuty temu został poszkodowany w polu karnym. Okazało się, że zawodnikowi Stade Rennes leciała krew z nosa. Jak wiadomo, arbiter nie może wpuścić zawodnika na boisko, dopóki lekarze nie zatamują krwotoku.

9

Akcja szybko przeniosła się pod drugą bramkę, gdzie Edinc również upadł w polu karnym, tylko arbiter zauważył, że to nie on był faulowany, tylko sam napastnik popełnił przewinienie.

9

Pajot padł w polu karnym AS Saint-Etienne po starciu w powietrzu z jednym z defensorów. Będzie potrzebna pomoc medyczna, ale o rzucie karnym nie może być żadnej mowy.

7

Teraz wydawało się, że inicjatywę zdołali przejąć zawodnicy Stade Rennes, ale defensorzy rywali szybko pokazali ich miejsce.

5

Od początku spotkania stroną przeważającą jest ekipa AS Saint-Etienne.

4

Teraz bardzo dobre dośrodkowanie z prawej strony, która od początku spotkania jest bardzo aktywnie uczęszczana przez zawodników Saint-Etienne. Wolne pole do dośrodkowania znalazł sobie Erdinc, ale w polu karnym do uderzenie nie zdołał dobiec Monnet-Paquet.

3

Dobra akcja prawą stroną w wykonaniu zawodników AS Saint-Etienne. Zagranie na jeden kontakt, z piłką próbował popędzić Lemoine, ale został faulowany na trzydziestym metrze.

2

Źle wykonany rzut wolny. Dośrodkowanie nie znalazło swojego adresata, ale na szczęście dla kibiców gospodarzy, piłkarze Stade Rennes nie zdołali wyjść z kontrą.

1

Teraz długie zagranie w kierunku jednego ze skrzydłowych, który zdołał przyjąć futbolówkę, ale od razu został faulowany przez defensora Stade Rennes. Rzut wolny dla gospodarzy.

1

Pierwsza połowa została rozpoczęta przez zawodników gospodarzy, którzy teraz spokojnie rozgrywają futbolówkę na własnej połowie.

1

Zawodnicy obu zespołów szykują się do wyjścia na murawę!
Poniżej prezentujemy dla Państwa wyjściowe jedenastki obu zespołów! W drużynie Stade Rennes zabrakło dziś Kamila Grosickiego, który dopiero wraca po kontuzji.
Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Bayal Sall, Corgnet – Cohade, Lemoine, Hamouma, Tabanou – Erdinç, Monnet-Paquet.

Stade Rennes: Costil – Mbengue, Mexer, Henrique, Armand – Danzé (C), Fernandes, Doucouré, Pajot – Prcić, Toivonen.
W poprzedniej kolejce zawodnicy Stade Rennes zdołali zdobyć komplet oczek w starciu z Evian. Wygrali 6-2!
Na otwarcie drużyna, w której występuje Kamil Grosicki mierzyła się z Olympique Lyon. Niestety Stade Rennes przegrało 0-2.
Stade Reennes zajmuje obecnie dwunastą pozycję, ale również ma o jedno spotkanie rozegrane mniej. Po dwóch kolejkach mają oni na swoim koncie trzy oczka.
W drugiej kolejce już przed własną publicznością piłkarze Saint-Etienne stoczyli bój z Reims. Spotkanie to zakończyło się rezultatem 3-1 na korzyść dzisiejszych gospodarzy.
W pierwszej kolejce zespół Saint-Etienne mierzył się na wyjeździe z EA Guingamp. Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść dla przyjezdnych.
Drużyna Saint-Etienne jest obecnie na trzecim miejscu we francuskiej ekstraklasie, ale ma o jeden mecz rozegrany mniej. W dwóch spotkaniach zawodnicy dzisiejszych gospodarzy zdobyli komplet punktów.
Zapraszam na trzecią kolejkę francuskiej ekstraklasy, w której swoje siły zmierzą Saint-Etienne z Rennes. Początek spotkania o godzinie 17:00.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   45+2. Corgnet (SET), 88. Sall (SET) – 30. Fernandes (REN), 51. Mbengue (REN), 72. Armand (REN)

Spudłowany karny!: 41. Erdinc (SET), nietrafiony

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Bayal Sall, Corgnet (61' Gradel) – Cohade, Lemoine, Hamouma (89' Brison), Tabanou – Erdinç (58' van Wolfswinkel), Monnet-Paquet. Rezerwowi: Moulin – Pogba, Brison, Diomande, Gradel, Mollo, van Wolfswinkel.

Stade Rennes: Costil – Mbengue, Mexer, Henrique (53' Ntep), Armand – Danzé (C), Fernandes, Doucouré, Pajot – Prcić (77' Moreira), Toivonen (86' Hosiner). Rezerwowi: Sorin – Moreira, Hountondji, Konradsen, Hosiner, Saïd, Ntep.

Sędziowie: Buquet – Debart, Zakrani