Niemiecka Bundesliga

Borussia Monchengladbach – VfB Stuttgart

1:1

finał (0:0)

24.08.2014, 17:30 • Borussia-Park, Mönchengladbach • Sławomir Szczęch (@LajfyInfo)

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (19:26:36)
Borussia Mönchengladbach remisuje u siebie z VfB Stuttgart na inaugurację Bundesligi 1:1. Gospodarze przegrywali od początku drugiej połowy, ale opłaciła im się walka do końca. Bramka z ostatniej minuty meczu Kramera dała miejscowym jeden punkt. On też moim zdaniem zasługuje na tytuł MVP, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że kwardans wcześniej pojawił się na boisku.

90+3

90+2

Próbują jeszcze coś skonstruować w ofensywie obie ekipy, ale widać już brak sił u niektórych zwodników.

90+1

Trzy minuty doliczone przez arbitra do regulaminowego czasu drugiej połowy.

90

Zmiana w drużynie VfB Stuttgart: z boiska schodzi Harnik, na boisku pojawia się Leitner.

KRAMER - 1:1

90

Gol dla Borussii M.!
Mamy wyrównanie! Traoré znalazł na lewej stronie niepilnowanego Domíngueza, ten wypatrzył na 12. metrze CHRISTOPHA KRAMERA, który przyjął piłkę i uderzył po ziemi tuż przy słupku, nie dając szans Ulreichowi!

88

Xhaka wygląda na bardzo sfrustrowanego. Przed chwilą zdecydował się na uderzenie z około 28. metrów, ale nie trafił nawet w światło bramki.

86

Długa wymiana podań 40 metrów od bramki rywali przez zawodników Borussi. Na końcu piłkę traci na lewej stronie Traoré.

85

Błąd defensywy Borussi i Ibišević przejął piłkę, dograł na 10. metr do wbiegającego Gentnera, ale jego uderzenie świetnie broni Sommer!

84

Mądrze grają teraz goście, udaje im się długo utrzymywać przy piłce na połowie rywali.

83

Domínguez ucierpiał w ostatniej akcji i długo nie podnosi się z murawy. Mamy chwilową przerwę w grze.

82

Znowu ładna akcja Gentnera i podanie na lewą stronę do Kostića. Ten jednak wdał się w niepotrzebny drybling i stracił futbolówkę.

81

Rzut rożny dla Stuttgartu po akcji Gentnera. Dośrodkowanie z narożnika dobrze na krótkim słupku piąstkuje Sommer.

80

Ostatnie 10 minut. Czy Borussia zdoła wyrównać?

79

Zmiana w drużynie VfB Stuttgart: z boiska schodzi Maxim, na boisku pojawia się Kostić.

78

Kolejna sytuacja miejscowych! Raffael ograł w polu karnym jednego z rywali i miał przed sobą tylko Ulreicha, ale strzelił obok bramki!

76

Xhaka ukarany kartonikiem za niesportowe zachowanie i wyzwiska pod adresem sędziego.