Francuska Ligue 1 Uber Eats

AS Saint-Étienne – Stade Rennes

0:0

finał (0:0)

24.08.2014, 17:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Karol Sadłowski (@KarolSadlowski)

Koniec spotkania! Niestety po bezbarwnych dziewięćdziesięciu minutach AS Saint-Etienne remisuje ze Stade Rennes 0-0. Samo spotkanie mogło rozczarować, a niestrzelony karny w wykonaniu Erdinca, będzie śnił mu się po nocach. (18:51:24)

90+3

90+1

O trzy minuty dłużej potrwa druga połowa.

89

Zmiana w drużynie gospodarzy, za Hamouma na boisku pojawił się Brison.

88

Bayal Sall został upomniany żółtym kartonikiem.

87

Rzut rożny dla gospodarzy.

86

Zmiana w drużynie Stade Rennes. W miejsce Toivonena pojawia się Hosiner.

84

Drużyna Saint-Etienne coraz bardziej przeważa i już nie daje dojść do głosu dla rywali!

83

Piłka znalazła się pod nogami Bayala Salli. Trzydzieści metrów do bramki, ale pomocnik zdecydował się na uderzenie. Jednak futbolówka nie poleciała nawet w światło bramki.

80

Już wydawało się, że Lemoine zdoła oddać uderzenie z linii pola karnego, ale ponownie zbyt długo czekał i nie zdążył oddać strzału.

78

Lemoine przejął futbolówkę w środku pola, ale zbyt długo zwlekał z podaniem jej. Mexer szybko zabrał mu ją i teraz z akcją wychodzą zawodnicy Stade Rennes.

77

Zmiana w drużynie gości. Za Prcicia wchodzi Moreira.

77

Po długim czasie ataków gospodarzy, w końcu z kontrą wyszli zawodnicy Stade Rennes. Aktywny dziś Pajot znalazł miejsce do dośrodkowanie w pole karne, ale już to zagranie nie znalazło swojego adresata.

75

Gradel zaprzepaścił teraz bardzo dobrą okazję. Pomocnik zszedł do środka, ale zbyt długo zwlekał z uderzeniem. Został on szybko powstrzymany przez defensorów Stade Rennes.

73

Kapitalne uderzenie z rzutu wolnego w wykonaniu Gradela. Zmiennik Corgneta uderzył idealnie nad murem, ale futbolówka tylko otarła się o słupek bramki!

72

Żółtą kartką upomniany został zawodnik Stade Rennes, Armand.

0:0

finał (0:0)

Kartki:   45+2. Corgnet (SET), 88. Sall (SET) – 30. Fernandes (REN), 51. Mbengue (REN), 72. Armand (REN)

Spudłowany karny!: 41. Erdinc (SET), nietrafiony

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Perrin (C), Bayal Sall, Corgnet (61' Gradel) – Cohade, Lemoine, Hamouma (89' Brison), Tabanou – Erdinç (58' van Wolfswinkel), Monnet-Paquet. Rezerwowi: Moulin – Pogba, Brison, Diomande, Gradel, Mollo, van Wolfswinkel.

Stade Rennes: Costil – Mbengue, Mexer, Henrique (53' Ntep), Armand – Danzé (C), Fernandes, Doucouré, Pajot – Prcić (77' Moreira), Toivonen (86' Hosiner). Rezerwowi: Sorin – Moreira, Hountondji, Konradsen, Hosiner, Saïd, Ntep.

Sędziowie: Buquet – Debart, Zakrani