Tottenham Hotspur – Queens Park Rangers F.C.

4:0

finał (3:0)

24.08.2014, 14:30 • White Hart Lane, Londyn • Łukasz (@Luk_Szczepinski)

Po bardzo jednostronnym spotkaniu Tottenham Hotspur w pełni zasłużenie pokonał 4:0 Queens Park Rangers! Goście byli dzisiaj drużyną zdecydowanie słabszą. Natomiast Koguty jeśli utrzymają wysoką dyspozycję na starcie sezonu mogą być mocni. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje live w portalu Lajfy.com! (16:20:35)

90+3

90+1

Sędzia doliczył dwie minuty do regulaminowych 90!

Bobby Zamora is close to scoring

89

Dogodną okazję do zdobycia bramki zmarnował Zamora, ale z bliskiej odległości przeniósł piłkę nad poprzeczką!

87

Czas powoli upływa, a na boisku nie dzieje się nic godnego uwagi. Gospodarze byli dzisiaj drużyną zdecydowanie lepszą.

84

Gospodarze prowadzą atak pozycyjny. Przed nami końcowe minuty tego spotkania.

82

Piłka w bramce Tottenhamu! Jednak sędzia uznał, że Zamora w sposób nieprzepisowy blokował Llorisa!

81

Rose świetnym wślizgiem przerwał dobrze zapowiadającą się akcję gości! Grę od wrzutu z autu wznowi QPR.

79

Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Adebayor, na boisku pojawia się Soldado.

78

Akcja QPR! Piłka w przypadkowy sposób trafiła na 20 metr do Caulkera, który oddał zaskakujący strzał! Jednak na posterunku był Lloris.

76

Bardzo złe zagranie w pole karny Zamory, piłkę pewnie wychwytuje wychodzący z bramki Lloris.

75

Lamela zwiódł obrońcę i uderzył na bramkę! Piłkę przed siebie odbił Green, dobijać próbował jeszcze Kane, ale niecelnie!

74

Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Phillips, na boisku pojawia się Zamora.

72

Tottenham cały czas dąży do zdobycia kolejnych bramek, kompletnie bezrobotny w dzisiejszym spotkaniu był golkiper Kogutów!

70

Do końca spotkania pozostało już tylko 20 minut. Wydaje się, że goście już teraz wyczekują końcowego gwizdka.

69

Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Chadli, na boisku pojawia się Kane.

68

Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Fer, na boisku pojawia się Faurlin.

Emmanuel ADEBAYOR - 4:0

65

Gol dla Tottenhamu!
Świetna, szybka akcja Kogutów! Rose zagrał z lewej strony boiska wzdłuż bramki, gdzie był EMMANUEL ADEBAYOR! Togijczyk pewnym strzałem po ziemi umieścił futbolówkę w siatce!

63

Fer bardzo ostro zaatakował Chadliego, za co słusznie został napomniany przez sędziego żółtym kartonikiem.

61

Aktywny w środkowej części boiska jest Capoue, który często przerywa ataki gości.

60

Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Bentaleb, na boisku pojawia się Dembele.

59

Gospodarze cierpliwie budują atak pozycyjny, niewiele dzieje się na murawie.

57

Tottenham mimo wysokiego wyniku nie zmienia sposobu gry. Gospodarze cały czas są zdeterminowani, stosują wysoki pressing nie pozwalając rywalom na swobodne rozgrywanie piłki.

55

Phillips dośrodkował piłkę w pole karne, ale dzisiaj niemal bezbłędna jest linia obrony Kogutów.

54

Gospodarze mają dużą przewagę w posiadaniu piłki! Tottenham – QPR 70% : 30% !

52

Bardzo rozsądnie, umiejętnie w posiadaniu piłki utrzymują się gospodarze, którzy cierpliwie szukają luki w defensywie gości.

50

Barton dośrodkował z narożnika boiska w pole karne, do strzału głową doszedł Caulker, ale zdecydowanie się pomylił.

48

Lamela otrzymał piłkę na 18 metr, zdecydował się uderzyć bez przyjęcia, ale posłał futbolówkę wysoko ponad bramką.

47

Obraz gry po przerwie nie uległ zmianie, gospodarze kontrolują przebieg meczu. Kolejne bramki wiszą w powietrzu.

46

Zmiana w drużynie Queens Park Rangers F.C.: z boiska schodzi Dunne, na boisku pojawia się Onuoha.

46

Po pierwszej połowie meczu Tottenham Hotspur deklasuje Queens Park Rangers w małych derbach Londynu 3:0! Na drugą odsłonę tego spotkania zapraszamy za 15 minut!

45+1

45+1

Sędzia doliczył jedną minutę do pierwszej części gry.

44

Ależ było blisko! Koguty świetnie rozegrały wrzut z autu, uderzenie Adebayora z około 5 metrów ofiarnym wślizgiem zdołał zablokować jeden z obrońców QPR!

43

Remy wracał ze spalonego w momencie podania, co bardzo dobrze dostrzegł arbiter liniowy – gra została przerwana.

41

Piłkarze Tottenhamu do znudzenia wymieniają między sobą futbolówkę.. Różnica klas pomiędzy obiema drużynami jest dzisiaj bardzo widoczna.

39

Gospodarze niepodzielnie dominują na murawie. Wydaje się, ze losy tego spotkania zostały już rozstrzygnięte w pierwszej części meczu.

Nacer CHADLI - 3:0

37

Fantastyczna akcja Lameli środkiem boiska, który idealnie dograł w pole karne do niepilnowanego NACERA CHADLIEGO! Belg pewnym strzałem głową umieścił futbolówkę w siatce!

35

Gospodarze po strzeleniu drugiej bramki zdecydowanie spuścili z tonu, nie forsują tempa.

33

Obrońcy Tottenhamu rozgrywają długo piłkę na własnej połowie boiska, goście nie kwapią się, aby wyjść wyższym pressingiem.

32

Gospodarze konsekwentnie punktują swoich rywali, którzy mają bardzo mało atutów w ofensywie dzisiaj. Kompletnie niewidoczny jest Loic Remy.

Eric DIER - 2:0

30

Lamela dośrodkował z rzutu rożnego w pole karne, gdzie najlepiej zachował się ERIC DIER! Młody Anglik wyprzedził obrońcę na pierwszym słupku i mocnym strzałem głową pokonał Greena!

28

W ostatnich minutach gra się wyrównała, piłka przenosi się spod jednej bramki pod drugą.

26

Z drugiej strony boiska rzut wolny wykonywał Barton, ale jego dośrodkowanie nie znalazło adresata w polu karnym, w postaci jego partnera z drużyny.

Fantastyczne uderzenie z rzutu wolnego Eriksena!

24

Kapitalnie z rzutu wolnego huknął Eriksen! Piłka uderzyła w poprzeczkę i wróciła do gry! Przewrotką z trudnej pozycji starał się jeszcze dobijać Chadli, ale nie trafił w bramkę!

22

Bardzo dużo dzieje się na murawie, spotkanie jest toczone w naprawdę dobrym tempie, nie możemy narzekać na nudę.

W taki o to sposób spudłował Matt Phillips

20

Ależ okazję miał teraz Phillips, który otrzymał długie podanie z własnej połowy boiska, przyjął sobie piłkę i z około 10 metrów uderzył wysoko ponad bramką!

19

Gospodarze rozgrywają bardzo spokojnie piłkę, piłkarze QPR dużo sobie w tym meczu pobiegają, jeśli nie uda im się zmienić swojego sposobu gry.

17

Obraz gry nie ulega zmianie, Tottenham niepodzielnie dominuje na boisku. Goście skupieni na obronie dostępu do własnej bramki.

15

Kolejny fantastyczny kontratak gospodarzy! Vertonghen świetnie wyprowadził piłkę z własnej połowy boiska, starał się zagrać do Eriksena, lecz po drodze futbolówka odbiła się Traore i trafiła do Adebayora! Togijczyk oddał strzał bez przyjęcia z około 16 metrów, ale jego próba była za słaba, aby zaskoczyć Greena!

14

Niebezpieczne dośrodkowanie Lameli w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę.

Nacer CHADLI - 1:0

12

Zabójczy kontratak gospodarzy! Adebayor świetnie obsłużył w polu karnym NACERA CHADLIEGO, który przyjął sobie piłkę i uderzył obok interweniującego bramkarza QPR! Piękne trafienie Tottenhamu!

11

Groźna akcja Tottenhamu! Adebayor wygrał walkę w powietrzu w polu karnym goście, ale przeniósł piłkę wysoko ponad poprzeczką bramki Greena.

10

Chadli dośrodkował piłkę w pole karne, ale dobrze ustawieni byli stoperzy QPR, którzy zażegnali niebezpieczeństwo.

8

Vertonghen bardzo ostro zaatakował w środku boiska przeciwnika, ale obyło się bez żółtej kartki dla zawodnika popularnych "Kogutów".

7

Tottenham długo rozgrywa futbolówkę, ale nie zdobywa w ten sposób terenu. Bardzo dobrze ustawieni są przyjezdni, pozostawiają niewiele miejsca swoim rywalom.

6

Szybka akcja gospodarzy! Lamela dośrodkował wzdłuż bramki, ale piłkę pewnie wychwytuję interweniujący Green.

4

Oba zespoły grają bardzo ostrożnie, długo budują każdy atak pozycyjny.

2

Spokojny początek spotkania, długo w posiadaniu piłki utrzymują się gospodarze, ale tego można było się spodziewać.

1

Lamerla zdecydował się uderzać na bramkę z około 20 metrów, ale jego próba została zablokowana przez obrońcę. Gospodarze wznowią grę od rzutu rożnego.

1

Tottenham Hotspur F.C.: Lloris – Dier, Kaboul, Vertonghen, Rose – Bentaleb, Capoue – Chadli, Eriksen, Lamela – Adebayor

Rezerwowi: Friedel – Davies, Dembele, Holtby, Lennon, Kane, Soldado

Queens Park Rangers F.C.: Green – Caulker, Ferdinand, Dunne – Isla, Mutch, Barton, Fer, Traore – Phillips, Remy

Rezerwowi: Murphy – Simpson, Wright-Phillips, Onuoha, Faurlin, Hoilett, Zamora

Sędzia: Anthony Taylor.
Na relację z tego spotkania zapraszam w niedzielne popołudnie. Czy Tottenham sprosta roli faworyta? Przekonamy się. Bądźcie z nami!

Zapraszamy na fanpage naszego partnera – Andrzej Twarowski i Rafał Nahorny
Według bukmacherów zdecydowanie faworytem tego meczu jest Tottenham. Za jego zwycięstwo płacą około 1.50, a w przypadku triumfu rywala aż 7.0. Gramy?
Tottenham z QPR grał tylko cztery raz w historii – jak przedstawia się bilans tych spotkań? Korzystniej wygląda dla Tottenhamu, który wygrywał dwukrotnie, raz padł remis oraz zwycięstwo QPR.
QPR zdecydowanie gorzej od niedzielnego rywala rozpoczęło rozgrywki ligowe. Na własnym stadionie zawodnicy ulegli drużynie Hull 0:1.
Tottenham w pierwszym spotkaniu ligowym z West Hamem nie zachwycił, ale wygrał, a zwycięzców się nie sądzi. Ponadto "Koguty" mają passę aż 6 zwycięstw z rzędu, która trwa od... równego miesiąca.
Pora na niedzielne rozgrywki w ramach 2. kolejki angielskiej Premier League. Tottenham na White Hart Lane podejmie zespół beniaminka – QPR.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 14:30.