Dundalk F.C. – Hajduk Split

0:2

finał (0:1)

17.07.2014, 20:45 • Oriel Park, Dundalk • Wiktor Bukowski

Hajduk Split pewnie wygrywa pierwsze spotkanie w II rundzie eliminacji do Ligi Europy 2:0 z irlandzkim Dundalk. Taki wynik bardzo przybliża Chorwatów do awansu do kolejnej rundy.
Życzę Państwu miłej nocy! (22:39:02)

90+2

Wybiegają jeszcze z kontrą gospodarze, ale piłka zostaje wybita poza linię końcową przez obrońcę! Meenan dośrodkowuje prosto do Gartlanda, ale ten się myli w ostatniej akcji meczu!

90+1

Maloku podkłada się pod Boyle'a, który go fauluje. Chorwaci "kradną" cenne sekundy.

90

Chyba już nic więcej nie wydarzy się w dzisiejszym meczu. Mija regulaminowy czas gry!

88

Gotal dośrodkowywał, ale Vršajević niestety w walce o piłkę fauluje McMillana.

87

Strzał Caktaš odbija się od nóg obrońcy goście jeszcze wznowią grę od rzutu rożnego.

84

Massey fauluje Vlašicia i Caktaš przymierza się do rozegrania stałego fragmentu gry. Ostatnie minuty na stadionie w Dundalk.

82

Wszystkie zmiany wykorzystane, więc nie będzie już żadnych roszad w końcówce! Zostało około 10 minut gry!

81

Zmiana w drużynie Dundalk F.C.: z boiska schodzi Horgan, na boisku pojawia się McMillan.

80

Zmiana w drużynie HNK Hajduk Split: z boiska schodzi Bradarić, na boisku pojawia się Maloku.

78

Hoban jeszcze stara się indywidualnie coś wskórać, ale niestety mu się to nie udaje. To była naprawdę dobra okazja gospodarzy!

77

Zmiana w drużynie HNK Hajduk Split: z boiska schodzi Kouassi, na boisku pojawia się Bašić.

75

Bardzo dobra gra Hajduka przyczyniła się do zdobycia kolejnej bramki! Dundalk jest dzisiaj zdecydowanie słabszą ekipą, ale tego można był się spodziewać.

73

Gol dla Hajduka!

NIKOLA VLAŠIĆ podwyższa prowadzenie po kontrataku! Świetną asystą popisał się Kouassi i Hajduk praktycznie zapewnia sobie zwycięstwo w pierwszym meczu II rundy!

73

Miejscowa ekipa wywalczyła rzut rożny. Meenan będzie dośrodkowywał z narożnika boiska.

71

Zmiana w drużynie Dundalk F.C.: z boiska schodzi Shields, na boisku pojawia się Higgins.

70

Zostaje 20 minut do końca dzisiejszego spotkania. Czy wynik nie zmieni się już dzisiaj na tablicy w Dundalk? Hajduk z pewnością byłby zadowolony z wyjazdowej zaliczki.

0:2

finał (0:1)

Gole: 9. Caktaš, 73. Vlašić

Kartki:   35. Shields (DFC), 52. Massey (DFC) – 55. Vlašić (HAJ), 64. Kouassi (HAJ)

Dundalk F.C.: Cherrie – Massey, Boyle, Gartland, Gannon – Shields (71' Higgins) – Horgan, Towell, Meenan – Mountney (56' McDermott), Hoban (81' McMillan) Rezerwowi: Sava – Higgins, Rossiter, McDermott, Byrne, Griffin, McMillan

Hajduk Split: Stipica – Milić, Milović, Maloča, Vršajević – Vlašić, Caktaš, Bradarić (80' Maloku) – Maglica (57' Andjelković), Gotal, Kouassi (77' Bašić) Rezerwowi: Kalinić – Mikanović, Jozinović, Nižić, Bašić, Andjelković, Maloku

Sędziowie: Markus Hameter – Maximilian Kolbitsch, Roland Riedel – Gerhard Grobelnik (wszyscy Austria)

Drugi mecz: Hajduk - Dundalk 1:2

FK Astana – Hapoel TA 15:00 3:0

Kajrat – Esbjerg 16:00 1:1

Laci – Z. Ługańsk. 17:00 0:3

Koszyce – Slovan 17:00 0:1

Neftchi – FC Koper 17:00 1:2

Dinamo M. – MyPa 17:30 3:0

Buducnost – Omonia 17:30 0:2