1:0

finał (0:0)

17.07.2014, 20:45 • Windsor Park • Dawid Czempisz

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy wszystkim dalszych sportowych emocji z lajfy.com! (22:39:22)
Po rozgrywanej w bardzo dobrym tempie drugiej połowie tego meczu skazywani na porażkę gracze Linfield FC wygrywają 1:0 z wyżej notowanym zespołem AIK Solna! Jedyną bramkę w tym meczu zdobywa rezerwowy Andrew Waterworth!

90+3

Bahoui fauluje Lowry'ego, ale sędzia nadal postanowił nie ukarać drugim żółtym kartonikiem tego gracza. Lada moment sędzia Rene Eisner zakończy te zawody.

90+2

Ofori fauluje w ofensywie i to chyba jest moment, który zadecyduje o kończącym zwycięstwie zespołu miejscowego. Rozpoczyna się trzecia doliczona minuta do tego meczu.

90+1

Za faul na rywalu żółtym kartonikiem ukarany zostaje gracz zespołu gospodarzy – Burns.

90

Rozpoczęła się ostatnia minuta regulaminowego czasu gry drugiej połowy tego spotkania. Za moment dowiemy się o ile przedłuży ten mecz arbiter.

88

W środkowej części boiska fauluje Borges. Uciekają cenne sekundy gościom, a z pewnością z tego wyniku zadowoleni są i kibice i gracze Linfield FC!

87

Gol dla Linfield!
Niesamowite!!! Skazywani na pożarcie zawodnicy z Irlandii Północnej wychodzą na prowadzenie!!! Strzelcem bramki jest wprowadzony w drugiej połowie na boisko ANDREW WATERWORTH!!!

87

Za rażącego dzisiaj nieskutecznością Igboananike pojawia się na placu gry Moro.

85

Akcję zespołu rywali przerywa na połowie AIK Solna Sproule, ale nie było to przewinienie na tyle ostre, aby sędzia musiał ukarać tego gracza karą indywidualną.

83

Wprowadzony w drugiej połowie na murawę Waterworth zostaje napomniany przez Rene Eisnera.

82

Gracze Linfield zwietrzyli swoje szansę na sukces w tym meczu i stwarzają sobie coraz lepsze okazje na strzelenie pierwszej bramki w tym meczu. Tym razem jednak akcja została słusznie przerwana przez arbitra – spalony.

81

Posiadanie piłki w dalszym ciągu utrzymuje się na niezwykle wyrównanym poziomie (49%-51%).

80

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. W miejsce dobrze grającego dzisiaj Reece Glendinninga pojawia się Callacher.

79

Kolejna wspaniała okazja dla zespołu Warrena Feeney'a! Tym razem piłkę od partnera otrzymał Ward i dobrze uderzył na bramkę rywali, ale tam jeszcze lepszą paradą popisał się Carlgren! Dalej mamy wynik bezbramkowy!

78

Pierwsza okazja przed wprowadzonym w drugiej połowie na plac gry Oforim, ale bardzo dobrze jego uderzenie zostało zablokowane przez jednego z defensorów miejscowego zespołu.

77

Ofensywną akcję AIK Solna przerywa faulem Ward, czym daje okazję swoim partnerom na ustawienie się w formacjach defensywnych.