Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

SK Zestaponi – Spartak Trnawa

0:0

finał (0:0)

17.07.2014, 18:00 • Stadion Dawida Abaszidze, Zestaponi • Łukasz (@Luk_Szczepinski)

Po bardzo nudnym spotkaniu SK Zestaponi zremisowała bezbramkowo ze Spartakiem Trnawa. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne sportowe emocje w portalu Lajfy.com! (19:53:23)

90+3

90+1

Rozpoczął się już czas doliczony gry! Wynik już raczej nie ulegnie zmianie.

89

Dolidze oddał niecelny strzał na bramkę, z piątego metra grę wznowi Rusov.

87

Zmiana w drużynie Spartak Trnawa: z boiska schodzi Chovanec, na boisku pojawia się Siva.

85

Zmiana w drużynie SK Zestaponi: z boiska schodzi Kukhianidze, na boisku pojawia się Chanturishvili.

83

Casado stanął przed świetną szansą na zdobycie bramki, ale na wysokości zadania stanął Pavlović !

80

Przed nami decydujące minuty tego spotkania! Cały czas czekamy na pierwsze trafienie..

78

Zmiana w drużynie SK Zestaponi: z boiska schodzi Dvali, na boisku pojawia się Pantsulaia.
Zmiana w drużynie Spartak Trnawa: z boiska schodzi Vlasko, na boisku pojawia się Špalek.

77

Gra się zdecydowanie zaostrzyła! Żółtym kartonikiem napomniany również został Casado.

76

Kuzma został ukarany żółtym kartonikiem przez sędziego.

75

Dvali znajdował się za linią obrony w momencie podania! Gra została przerwana – spalony!

73

Zmiana w drużynie Spartak Trnawa: z boiska schodzi Schranz, na boisku pojawia się Casado.

71

Gospodarze w ostatnich minutach przejęli inicjatywę i zdołali kilkukrotnie poważniej zagrozić bramce rywali.

69

Dvali oddał strzał w bardzo dogodnej pozycji, ale pewnie interweniuje Rusov.

67

Aktywny w ostatnich minutach Chovanec zdecydował się na strzał z około 25 metrów, ale nie trafił nawet w bramkę.

65

Zmiana w drużynie SK Zestaponi: z boiska schodzi Gelashvili, na boisku pojawia się Tatanashvili.

63

Vlasko faulował Rene Santosa i grę od rzutu wolnego wznowią gospodarze.

61

Kuzma dośrodkował z narożnika boiska w pole karne, ale żaden z jego partnerów nie zdołał oddać strzału na bramkę.