Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

Derry City F.C. – Szachcior Soligorsk

0:1

finał (0:1)

17.07.2014, 20:45 • Brandywell Stadium (Derry (Londonderry)) • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)

Podsumowanie:

Po pełnym emocji spotkaniu wygrywają goście, którzy zdobyli zwycięską bramke w 28 minucie spotkania, a strzelcem jej był Yanush. U gospodarzy szwankowało skuteczności i miejmy nadzieje, że w rewanżu poprawią swoje celowniki, które były dziś roztrojone i na Białorusi zobaczymy całkiem inną drużyne, niż w dzisiejszym meczu.

Dziękuje za śledzenie relacji i życze miłej nocy. (22:37:59)

90+3

90+2

Dooley fauluje swojego rywala i od rzutu wolnego na środku pola wznowią gracze Soligorsku.

90

Gospodarze starają się jak mogą, jednak w dniu dzisiejszym szwankuje u nich skuteczność.

88

Ostatnia zmiana w ekipie gości. Boisko opuszcza zmęczony Rios, a pojawia się na nim Tsevan.

87

Byrne fauluje Osipienko, jednak sędzia oszczędza gracza gospodarzy.

86

Schodzi z boiska Pattrick McEleney, którego dzisiejszy występ możemy zaliczyć na plus. Na płycie boiska pojawił się Boyle.

85

Dooley fauluje Yurevicha, który w drugiej połowie jest w ogóle niewidoczny.

84

Matveychik oddaje strzał na bramke, lecz zamiast w bramke, to zatrzymało się na jednym z gracy Derry City.

83

Dobre dośrodkowanie Timlima na głowe McBrida, który strzela z główki nad bramką Kotenki.

82

Uderzenie Pattricka McEleneya trafia w jednego z gracza gości i gospodarze będą mieli rzut rożny.

81

Matveychik (Szachcior Soligorsk) ukarany został żółtą kartką za faul na Pattricku McEleneyu.

80

Uderzenie Pattersona zablokowana w ostatniej chwili przez obrońce gości.

79

Druga zmiana w zespole przyjezdnych. Na boisku pojawił się Guruli, a zszedł z niego Balanovich.

77

Patterson po raz kolejny znalazł się na pozycji spalonej w tym meczu. Musi zacząć przyglądać się linii obrony "Górników".

75

Próba Timlimego nad poprzeczką Kotenki!

73

Wprowadzony niedawno temu Osipienko fauluje swojego rywala.

72

Podanie na czyste pole do Timlima, który znalazł się na pozycji spalonej.

71

Dobre minuty gospodarzy – tym razem Pattrick uderza na bramke Kotenki, który w ostatnich minutach ma sporo roboty.