Aberdeen F.C. – FC Groningen

0:0

finał (0:0)

17.07.2014, 20:45 • Jarek

Mecz w Szkocji właśnie się zakończył! Niestety, żaden z piłkarzy nie był w stanie dzisiaj pokonać bramkarza rywali. Bezbramkowy rezultat jest korzystniejszy dla drużyny ze Szkocji. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (22:38:01)

90 + 3

90 + 2

Żółtą kartkę otrzymuje Lindgren (FC Groningen).

90 + 1

Strzał Logana na bramkę Groningen zablokowany przez jednego z defensorów gości.

90

Do końca meczu pozostało już tylko kilka minut! Czy któraś z drużyn zdecyduje się na ryzyko?

89

Zmiana w drużynie Aberdeen F.C.: z boiska schodzi Pawlett, na boisku pojawia się Low.

87

Goście stworzyli sobie bardzo dobrą okazję do zdobycia gola, ale w decydującym momencie Islamoviciowi zabrakło precyzji.

85

Burnet nieprzepisowo zatrzymuje jednego z rywali, ale obyło się bez indywidualnej kary dla tego piłkarza.

84

Hayes zostaje ukarany żółtą kartką za faul na Hateboerze.

82

Zmiana w drużynie FC Groningen: z boiska schodzi van der Velden, na boisku pojawia się Islamovic.

80

Kostić dał się sfaulować Hatesowi i wywalczył dla swojego zespołu stały fragment gry.

79

Robson dobrze dośrodkował piłkę w pole karne, ale Reynolds uderzył niecelnie. Od bramki zacznie Padt.

78

Gospodarze będą mieli okazję z rzutu wolnego po faulu Kieftenbelda na Pawlecie.

77

Dobrze zapowiadająca się akcja gości przerwana gwizdkiem arbitra. W momencie podania Antonia znajdował się na pozycji spalonej.

76

Zmiana w drużynie Aberdeen F.C.: z boiska schodzi Rooney, na boisku pojawia się Goodwillie.

72

Dośrodkowanie z rzutu rożnego nie przyniosło ekipie z Holandii żadnej korzyści, defensywa gospodarzy skutecznie wybija piłkę poza pole karne.

70

Hateboer wywalczył rzut rożny dla swojej drużyny i sam podchodzi do narożnika boiska, aby dośrodkować piłkę w szesnastkę.

65

Zmiana w drużynie FC Groningen: z boiska schodzi Hoesen, na boisku pojawia się Antonia.

63

Hateboer zostaje ukarany żółtą kartką za faul na Pawlecie.

62

Goście mieli okazję do zdobycia gola po rzucie rożnym, ale Botteghin nie trafił czysto w piłkę po podaniu od Chery'ego.

60

Kieftenbeld fauluje Pawletta, kolejny rzut wolny dla gospodarzy! Dodatkowo gracz Groningen zostaje ukarany żółtą kartką.

58

Van der Velden został ukarany żółtą kartką za faul sprzed chwili.

57

Van der Velden wszedł bezpardonowo w nogi Hayesa! Rzut wolny dla gospodarzy!

53

Niecelny strzał McGinna na bramkę gości. Od bramki zacznie Padt.

52

Z kontratakiem wyruszali goście, ale defensywa Aberdeen złapała Hoesena na pozycji spalonej.

51

Akcja gospodarzy przerwana, w walce o górną piłkę Reynolds faulował golkipera zespołu z Holandii.

50

Rzut rożny dla gospodarzy. Do piłki ustawionej w narożniku boiska podchodzi McGinn.

47

Pawlett fauluje w środku pola rozpędzonego Lindgrena, ale obyło się bez indywidualnej kary dla piłkarza Aberdeen.

46

Przerwa! Jak na razie nie jest to porywające spotkanie, żadna z drużyn nie chce zaryzykować. Druga połowa powinna przynieść więcej emocji, zostańcie z nami, wracamy za niecały kwadrans!

45 + 1

45

Dośrodkowanie ze stałego fragmentu gry nie przyniosło Szkotom żadnej korzyści.

44

Gospodarze jeszcze przed przerwą będą mieli okazję zagrozić rywalom z rzutu wolnego.

43

Po zablokowanym dośrodkowaniu z prawego skrzydła gospodarze wznowią grę od rzutu rożnego.

41

Kolejny atak gości, ale tym razem na bramkę rywali niecelnie uderzał Kieftenbeld.

38

Cały czas na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Czy któremuś z zespołów uda się nas pozytywnie zaskoczyć jeszcze przed przerwą?

35

To spotkanie nie należy jak na razie do najciekawszych... Oglądamy bardzo dużo fauli zarówno z jednej, jak i z drugiej strony, ale sytuacji strzeleckich jest jak na lekarstwo.

31

Tym razem Hateboer sfaulował Pawletta. Gospodarze wznowią grę od rzutu wolnego.

30

Goście będą mieli kolejny rzut wolny po tym, jak Anderson powalił na murawę Hoesena. Rośnie przewaga gości!

29

Kolejny raz bardzo dobrze spisał się Padt, który tym razem wybronił uderzenie Hayesa.

26

McGinn decyduje się na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry, ale piłkę po jego strzale na rzut rożny sparował Padt.

23

Hateboer fauluje blisko własnego pola karnego Pawletta i gospodarze będą mieli dobrą okazję do zagrożenia bramki rywali.

19

McGinn decyduje się na uderzenie ze sporej odległości, ale piłka po jego strzale znacznie mija bramkę rywali.

17

Ładna akcja Aberdeen! Pawlett zdecydował się na uderzenie zza pola karnego, ale dobrą interwencją popisał się Padt! Tylko rzut rożny dla drużyny ze Szkocji.

16

Brzydki faul Kosticia, rzut wolny dla gospodarzy.

15

Pierwszy kwadrans gry już za nami! Posiadanie piłki jak na razie na korzyść gości. Statystyka ta prezentuje się następująco: 37% – 63% dla FC Groningen.

11

Dobrą interwencją popisał się teraz Langfield.

9

Tym razem Hoesen zdecydował się na uderzenie, ale on również nie trafił w światło bramki.

7

Robson zdecydował się na mocne uderzenie z dystansu, ale piłka poszybowała wysoko ponad bramką. Z piątego metra grę wznowi Padt.

4

Spokojnie rozpoczęło się to spotkanie, minimalną przewagę osiągnęli na razie gospodarze.

2

Kolejny faul na zawodniku gości, tym razem agresorem był Robson.

1

Flood fauluje Kieftenbelda i sędzia dyktuje rzut wolny dla drużyny z Holandii.

1

Aberdeen F.C.: Langfield – Logan, Anderson, Reynolds, Hayes – Flood, Robson, Jack – Pawlett, Rooney, McGinn

Rezerwowi: Brown, Considine, Goodwillie, Low, Smith, Taylor, Wright

FC Groningen: Padt – Kappelhof, Botteghin, Burnet, Hateboer – Kieftenbeld, van der Velden, Lindgren – Kostić, Chery, Hoesen

Rezerwowi: Antonia, de Leeuw, Hiariej, Islamovic, Magnasco, Van der Vlag, van Nieff.
Na relację z tego spotkania zapraszamy do naszego serwisu już około godziny 20:30. Bądźcie z nami!
Zdecydowanie bardziej utytułowaną drużyną jest Aberdeen FC. Dzisiejsi gospodarze są czterokrotnymi mistrzami Szkocji, a także siedmiokrotnymi zdobywcami Pucharu Szkocji.
Dla zespołu z Holandii będzie to pierwsze spotkanie w europejskich pucharach w tym sezonie. Drużyna z Groningen grę w eliminacjach do Ligi Europy zawdzięcza dobrzej grze w play – offach i zwycięstwie w meczu finałowym 3:0 nad AZ Alkmaar.
Aberdeen w tym sezonie swoją przygodę z pucharami rozpoczęło już w pierwszej rundzie. Szkocka drużyna pewnie pokonała w całym dwumeczu aż 8:0 ekipę z Łotwy, Daugavę Ryga.
Serdecznie zapraszam na jeden z najciekawszych czwartkowych meczów eliminacji do Ligi Europy! Szkocki Aberdeen FC na własnym stadionie podejmie reprezentanta Holandii, FC Groningen.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:45.