Botew Płowdiw – SKN Sankt Pölten

2:1

finał (1:0)

17.07.2014, 18:45 • Jarek

Botew Płowdiw zwycięża w pierwszym meczu II rundy eliminacji Ligi Europy z austriackim Sankt Polten! Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (20:35:31)

90 + 5

90 + 4

Gospodarze wymieniają podania na własnej połowie boiska.

90 + 3

Zawodnicy obu drużyn wyraźnie czekają już na końcowy gwizdek arbitra.

90 + 2

Zmiana w drużynie Botew Płowdiw: z boiska schodzi Filipov, na boisku pojawia się Yusein.

90

Rozpaczliwe ataki gości nie przynoszą najmniejszego efektu. Od bramki grę wznowi golkiper zespołu z Bułgarii.

88

Zmiana w drużynie SKN Sankt Pölten: z boiska schodzi Hofbauer, na boisku pojawia się Schibany.

87

Gol dla Botewa!
Dżoker ratuje gospodarzy! Świetnym strzałem z pola karnego popisał się BOZHIDAR VASEV, który wyprowadza Botewa na prowadzenie!

85

Kerschbaumer leży na murawie, krótka przerwa w grze.

84

Senna końcówka spotkania w Bułgarii. Zamiast emocjonującej końcówki oglądamy nieudane zagrania w wykonaniu piłkarzy obu drużyn.

81

Chunchukov próbował indywidualnie zagrozić bramce rywali, ale po wbiegnięciu w szesnastkę Austriaków utracił futbolówkę.

80

Rzut rożny dla Botewa, ale bez zagrożenia pod bramką rywali. Z piątego metra grę wznowi golkiper gości.

79

Botew cały czas w natarciu, ale wynik wciąż bez zmian. Do meczu pozostało już tylko nieco ponad dziesięć minut.

77

Zmiana w drużynie SKN Sankt Pölten: z boiska schodzi Segovia, na boisku pojawia się Noel.

76

Zmiana w drużynie Botew Płowdiw: z boiska schodzi Vasev, na boisku pojawia się Lazar.

74

Zmiana w drużynie SKN Sankt Pölten: z boiska schodzi Hartl, na boisku pojawia się Stec.

73

Za faul na rozpędzonym Chunchukovie żółtą kartką zostaje ukarany Parada.

72

Rzut wolny dla Botewu na połowie gości.

71

Podrażnieni gospodarze starają się jak najszybciej po raz kolejny zagrozić bramce rywali.

69

Nieuznany gol dla gospodarzy! Cnetkov wpakował piłkę do siatki, ale wcześniej ręką pomaga sobie Chunchukov.

68

Żółtą kartkę otrzymuje Holzman (SKN Sankt Pölten).

66

Kostner fantastycznie broni w sytuacji sam na sam!

65

Zmiana w drużynie Botew Płowdiw: z boiska schodzi Curtean, na boisku pojawia się Gamakov.

64

Centra nie przyniosła Austriakom wielu korzyści, ale to oni wciąż przy piłce.

63

Drużyna gości będzie miała okazję do zagrożenia bramki rywali po rzucie rożnym.

61

Po nieudanej akcji rywali goście rozpoczną grę od własnej bramki.

60

Żółtka kartka dla Ognyanova za faul w środku pola!

59

Gol dodał Austriakom wiary we własne możliwości, goście w ataku!

57

Drużyna gości rozpocznie od rzutu wolnego na własnej połowie boiska.

55

Gol dla SKN Sankt Pölten!
Goście wyrównują! Fantastyczne dośrodkowanie w pole karne gospodarzy i piękny strzał głową LUISA SEGOVII!

54

Zablokowane dośrodkowanie z prawego skrzydła, rzut rożny dla gości.

53

Wrzut z autu dla gospodarzy na wysokości pola karnego rywali.

51

Groźne dośrodkowanie w pole karne Austriaków, ale ostatecznie defensorzy wybijają piłkę z własnej połowy.

48

Odważnie w drugą połowę weszli goście. To dobrze dla widowiska, czekamy na kolejne gole!

47

Żaden ze szkoleniowców nie zdecydował się na przeprowadzenie zmiany w swoim zespole w trakcie trwania przerwy.

46

Pierwsze trzy kwadranse już za nami! Do przerwy gospodarze prowadzą 1:0, ale piłkarze z Polten grali jak równy z równym. Na drugą odsłonę tego widowiska zapraszam za niecały kwadrans!

45 + 1

45

Jedną minutę dłużej potrwa pierwsza połowa tego spotkania.

45

Hristov zdecydował się na strzał z dystansu, ale wykonanie pozostawia wiele do życzenia...

44

Przed nami ostatnia minuta regulaminowego czasu gry. Czy gospodarze spróbują jeszcze zaatakować?

43

Goście cały czas zamknięci na własnej połowie. Szkoda zawodników z Austrii, ale różnica klas rozgrywkowych robi swoje.

41

Gospodarze cały czas starają się utrzymywać przy futbolówce i nie dawać rywalom szans na budowanie ataków.

Żółtą kartkę otrzymuje Hristov (Botew Płowdiw).

39

Pewnym egzekutorem okazał się IVAN CVETKOV! Strzał pod poprzeczkę i golkiper rywali był bez szans!

39

Hofbauer ukarany żółtą kartką za faul na Ognyanovie!

38

Rzut karny dla Botewu!

37

Hofbauer po raz kolejny decyduje się na strzał, ale tym razem jego uderzenie zostaje zablokowane przez jednego z obrońców.

36

W ostatnich minutach gry na boisku nie dzieje się nic ciekawego. Gra toczy się głownie w środkowym sektorze boiska.

34

Dośrodkowanie z narożnika boiska w pole karne rywali nie przynosi Botewowi żadnej korzyści. Goście oddalają grę od własnej bramki.

33

Cvetkov wywalczył rzut rożny dla swojego zespołu po rajdzie na prawej stronie boiska.

32

Fantastyczna interwencja golkipera gospodarzy po uderzeniu głową rywala z najbliższej odległości!

31

Drużyna gości będzie miała okazję do groźnego dośrodkowania w pole karne rywali po faulu na prawym skrzydle.

30

Pół godziny gry już za nami! Obie drużyny stworzyły sobie po jednej okazji strzeleckiej, ale wynik wciąż pozostaje bezbramkowy.

28

Sędzia wznawia grę po krótkiej przerwie spowodowanej urazem zawodnika gości. Na szczęście wszystko jest już w porządku.

26

Seria dośrodkowań w szesnastkę zespołu z Polten nie przynosi efektu. Od bramki zacznie golkiper gości.

25

Gospodarze ponownie zaczynają dochodzić do głosu. Zawodnicy z Płowdiwu coraz śmielej podchodzą pod pole karne swoich rywali.

24

Stuprocentowa okazja Chunchukova zmarnowana! Zawodnik Botewu dostał idealne podanie za plecy obrońców, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem przeniósł piłkę ponad poprzeczkę!

22

Kolejny spokojniejszy fragment gry. Obie drużyny nie chcą się rzucić do ataku za wszelką cenę.

20

Vasev otrzymał podanie przed pole karne rywali i zdecydował się na strzał, ale uczynił to niecelnie.

19

Na trybunach nie cichnie doping kibiców gospodarzy. Trzeba przyznać, że wsparcie z trybun zawodnicy Botewu mają spore.

18

Zawodnicy gości spokojnie wymieniają podania na własnej połowie i przechodzą na połowę rywali. Niedoceniania drużyna z Austrii zaczyna czuć się coraz pewniej.

16

To mógł być gol dla drugoligowca z Austrii! Hofbauer zdecydował się na strzał z dystansu, a piłka minimalnie minęła bramkę!

15

Piłkarze z Płowdiwu zwolnili nieco swoją grę i powoli to goście przejmują inicjatywę.

13

Pierwsza w tym spotkaniu akcja gości! Dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła w szesnastkę rywali, gdzie do piłki najwyżej wyskoczył Hofbauer. Zawodnik gości nie trafił jednak czysto w piłkę i od bramki zacznie Adam Stachowiak.

12

Cvetkov próbował wyprowadzić atak swojego zespołu, ale w decydującym momencie popisał się niedokładnym zagraniem.

11

Hristov! Gracz gospodarzy próbował dośrodkować w pole karne rywali, ale wyszedł z tego strzał, który sprawił ogromne kłopoty golkiperowi rywali! Tylko korner dla zespołu z Bułgarii.

10

Dobrze zapowiadająca się akcja gospodarzy przerwana gwizdkiem arbitra. Chunchukov znajdował się na pozycji spalonej.

9

Kolejny stały fragment gry w środku pola dla przyjezdnych z Austrii.

8

Moment gry, w którym również goście starają się konstruować akcję. Rzut wolny dla zespołu z Austrii po faulu w środku pola.

7

Drużyna gości jest zamknięta na własnej połowie, a ich rywale ze spokojem wymieniają między sobą podania.

6

Bardzo dobra akcja Botewu, którą strzałem na bramkę kończy Centkov! Piłka minimalnie minęła słupek!

4

Dobra interwencja Grassegera po akcji rywali lewym skrzydłem. Gospodarze cały czas w posiadaniu futbolówki.

2

Od początku spotkania aktywniejszą stroną są gospodarze. Austriacy skupiają się na wybijaniu piłki z okolic pola karnego.

1

Botew Płowdiw: Stachowiak – Hristov, Luchin, Benga, Filipov – Jirsák – Curtean, Cvetkov, Vasev, Ognyanov – Chunchukov

Rezerwowi: Aytov, Gamakov, Ivanov, Kolev, lazar, Terziev, Yusein

SKN Sankt Pölten: Kostner – Grasegger, Huber, Wisio, Holzman – Ambichl, Parada, Kerschbaumer, Hartl – Hofbauer, Segovia

Rezerwowi: Fucik, Kragl, Noel, Riegler, Schibany, Starkl, Stec

Sędziowie: Guida – Costanzo, Paganessi.
Na relację z tego spotkania zapraszamy już od godziny 18:30. Bądźcie z nami, zapowiada się ciekawe widowisko!
Oba zespoły spotkały się całkiem niedawno w towarzyskim spotkanie.Mecz rozegrany 14 czerwca zakończył się zwycięstwem 4:2 drużyny z Bułgarii.
Drużyna gości występuje na drugim poziomie rozgrywkowym w swoim kraju. Gracze Sankt Polten zaczynają grę w eliminacjach od drugiej rundy dzięki awansowi do finału krajowego pucharu.
Gospodarze tego starcia eliminacje rozpoczęli już od pierwszej rundy. Wtedy na ich drodze stanęła ekipa z San Marino – Libertas. Botew zwyciężył w pierwszym meczu u siebie 4:0, a na wyjeździe 2:0.
Serdecznie zapraszam Państwa na mecz II rundy eliminacji do Ligi Europy. Bułgarski Botew Płowdiw na własnym terenie zmierzy się z austriackim Sankt Polten.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:45.