Chojniczanka – Stal Rz. 1:1
18:00, finał (5)
Termalica – Chrobry 3:1
18:00, finał (5)
Ruch – Górnik Ł. 1:1
20:30, finał (5)
Polonia W. – Znicz 1:1
19:30, finał (5)
HJK – Maribor 1:0
18:00, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Zurich – Linfield 3:0
19:00, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Slovacko – Fenerbahce 1:1
19:00, finał (3RK, 1.m. 0:3)
Dudelange – Malmo 2:2
20:00, finał (3RK, 1.m. 0:3)
Slovan – Olympiakos 2:2
20:30, koniec po rz. karnych (3:4) (3RK, 1.m. 1:1)
Partizan – Larnaka 2:2
21:00, finał (3RK, 1.m. 1:2)
Kyzylzhar – APOEL 0:0
15:30, finał (3RK, 1.m. 0:1)
Toboł – Zrinjski 1:1
16:00, finał (3RK, 1.m. 0:1)
Raków – Spartak T. 1:0
18:00, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Cluj – Szachtior S. 1:0
19:00, finał (3RK, 1.m. 0:0)
Twente – Cukaricki 4:1
19:00, finał (3RK, 1.m. 3:1)
Konyaspor – FC Vaduz 2:4
19:00, finał (3RK, 1.m. 1:1)
Djurgardens – Sepsi 3:1
19:00, finał (3RK, 1.m. 3:1)
Petrocub – Vidi FC 1:2
19:00, finał (3RK, 1.m. 0:5)
Basel – Brøndby 2:1
19:15, koniec po rz. karnych (3:1) (3RK, 1.m. 0:1)
Hapoel BS – Lugano 3:1
19:15, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Antwerp – Lillestrøm 2:0
19:30, finał (3RK, 1.m. 3:1)
FCSB – Dunajska 1:0
19:30, finał (3RK, 1.m. 1:0)
Craiova – Zoria 3:0
19:30, finał (3RK, 1.m. 0:1)
Panathinaikos – Slavia 1:1
19:30, finał (3RK, 1.m. 0:2)
Hibernians – RFS Riga 1:3
20:00, finał (3RK, 1.m. 1:1)
Klaksvik – FC Ballkani 2:1
20:00, koniec po rz. karnych (3:4) (3RK, 1.m. 2:3)
Shkendija – AIK Solna 1:1
20:00, koniec po rz. karnych (2:3) (3RK, 1.m. 1:1)
Sligo – Viking FK 1:0
20:00, finał (3RK, 1.m. 1:5)
Anderlecht – Paide 3:0
20:00, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Aris S. – Maccabi T.A. 2:1
20:00, finał (3RK, 1.m. 0:2)
Lewski – Hamrun 1:2
20:00, koniec po rz. karnych (1:4) (3RK, 1.m. 1:0)
Lech P. – Víkingur R. 4:1
20:30, koniec po dogrywce (3RK, 1.m. 0:1)
Rapid – Neftchi 2:0
20:30, koniec po dogrywce (3RK, 1.m. 1:2)
Basaksehir – Breidablik 3:0
20:45, finał (3RK, 1.m. 3:1)
St. Patrick's – CSKA Sofia 0:2
20:45, finał (3RK, 1.m. 1:0)
Young Boys – KuPS 3:0
21:00, finał (3RK, 1.m. 2:0)
Alkmaar – Dundee Utd. 7:0
21:00, finał (3RK, 1.m. 0:1)
Gil Vicente – Riga FC 4:0
21:00, finał (3RK, 1.m. 1:1)
Kisvarda – Molde 2:1
21:00, finał (3RK, 1.m. 0:3)
A. Ramos-Vinolas – H. Hurkacz 1:2
20:01, finał | 7:6 (6), 2:6, 6:7 (3) (1/8)
I. Świątek – B. Haddad Maia 1:2
20:58, finał | 4:6, 6:3, 5:7 (1/8)
Łotwa – Kanada 2:5
00:00, finał (A)
Niemcy – Austria 4:2
04:00, finał (B)
Finlandia – Czechy 4:3
20:00, koniec po rz. karnych (2:1) (A)