1:3
finał (0:1, 1:0, 0:2)
26.10.2021, 18:30 • Ledovyj dvorec Viťaz
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 1.72 4.5 3.95 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 1.72 - 4.5 - 3.95
Witiaź Podolsk – HK Soczi
1:3
finał (0:1, 1:0, 0:2)
Składy i statystyki: 21. V. Leščenko (Indrašis, Jaremčuk) – 16. Miščenko (Dyblenko, Feoktistov), 54. Babenko (Feoktistov, Miščenko), 56. Baldajev (Babenko, Glotov)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Witiaź Podolsk:
I. Ježov (Todykov) – Kemiläinen, Jegor Voronkov, Borodkin, Viktor Antipin, K. Ljamin (A), D. Musin – Ojamäki, M. Aaltonen (A), Audette – V. Leščenko, Indrašis, Jaremčuk – Smolin, N. Gončarov, Malychin (C) – I. Zinčenko, Šiksatdarov, Zubov – V. Popov, Savin.
Zmiany:
Trener:
HK Soczi:
Hellberg (Treťjak) – Dyblenko, Miščenko, J. Alexandrov, N. Sedov, Baldajev, Kamalov, Zorkin, Smirnov – Feoktistov (C), Glotov, Peťkov – Babenko, A. Nikolajev (A), Garajev (A) – Kolgotin, P. Šen, Bakanov – Romajev, Alijev, Melničenko.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gofman, Soin – Golovljov, Savenkov.
Widownia: 500
1. tercja | ||||
07:13 | VTZ | 2 | Malychin, trzymanie | |
15:20 | VTZ | 2 | Audette, rzucenie na bandę | |
15:46 | SOC | 0:1 | Miščenko (Dyblenko, Feoktistov) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
20:57 | VTZ | 1:1 | V. Leščenko (Indrašis, Jaremčuk) | |
25:13 | VTZ | 2 | Malychin, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
28:42 | SOC | TS | Zorkin, uderzanie | |
34:12 | SOC | 2 | Garajev, trzymanie | |
39:54 | SOC | 2 | Miščenko, uderzanie | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
43:51 | SOC | 2 | P. Šen, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
52:29 | VTZ | 2 | Zubov, rzucenie na bandę | |
52:56 | VTZ | 2 | Viktor Antipin, spowodowanie upadku przeciwnika | |
53:29 | SOC | 1:2 | Babenko (Feoktistov, Miščenko) | |
55:06 | SOC | 1:3 | Baldajev (Babenko, Glotov) | |
56:32 | SOC | 2 | J. Alexandrov, zahaczanie | |
Finał |
Chabarowsk – CSKA Moskwa • koniec po rzutach karnych (1:2) 11:00 3:4
Władywostok – Din. Mińsk 11:30 2:3
Novosibirsk – Barys • koniec po rzutach karnych (3:2) 14:30 4:3
Jekaterynburg – Bars 16:00 2:3
Magnitogorsk – Czelabińsk 16:00 3:2
Saławat – Czerepowiec 16:00 2:3
Dyn. Moskwa – Jarosław 18:30 4:1
Kunlun – Niżniekamsk 18:30 2:4
Sp. Moskwa – Niżny Nowogród 18:30 5:3
Podolsk – Soczi 18:30 1:3
56:32
55:06
55:06 Viktor Baldajev (SOC) - 1:3
55:06
Strzelcem bramki VIKTOR BALDAJEV. Asysta Jegor Babenko, Vasilij Glotov.
53:29
53:29 Jegor Babenko (SOC) - 1:2
53:29
Strzelcem bramki JEGOR BABENKO. Asysta Nikita Feoktistov, Ivan Miščenko.
52:56
52:29
43:51
40:01
40:00
39:54
34:12
28:42
25:13
20:57
20:57 Vjačeslav Leščenko (VTZ) - 1:1
20:57
Strzelcem bramki VJAČESLAV LEŠČENKO. Asysta Miks Indrašis, Alexandr Jaremčuk.
20:01
20:00