2:4
finał (1:2, 1:1, 0:1)
26.10.2021, 18:30 • Aréna Mytišči
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.9 4.3 2.1 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.9 - 4.3 - 2.1
Red Star Kunlun – Nieftiechimik Niżniekamsk
2:4
finał (1:2, 1:1, 0:1)
Składy i statystyki: 13. P. Foo (J. Chu, S. Foo), 37. Tyler Wong (Werek, Yip) – 13. D. Sexton (M. Sidorov), 15. Klok (Chajrullin), 26. Chafizov, 50. Šafigullin (Čiviljov, D. Sexton)
Kartki:
Spudłowany karny!:
Red Star Kunlun:
Saprykin (J. Smith) – Sproul, Chelios, Fram, Bartley, D. Osipov, N. Chlystov, Yuen – P. Foo, Lockhart, S. Foo – Riche, Tyler Wong, Yip – Nicholls, C. Kane, Werek – J. Chu, Squires.
Zmiany:
Trener:
Nieftiechimik Niżniekamsk:
Sudnicin (Ozolin) – Berezin, Knot, M. Sidorov, Klok, Petriščev, K. Vorobjov, Puzanov – Porjadin, Miťakin, Chajrullin – Bikmullin, Chafizov, Šafigullin – D. Sexton, Čiviljov, D. Popov – Ansel Galimov, J. Popov, Vladislav Šutov – Barsukov.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Jevgenij Gamalej, Artur Kuljov – Ilnur Galimov, Maxim Stroganov
Widownia: 271
1. tercja | ||||
03:19 | KUN | 2 | Squires, zahaczanie | |
10:05 | NIZ | 2 | Chafizov, atak kijem trzymanym oburącz | |
12:05 | NIZ | 0:1 | D. Sexton (M. Sidorov) | |
12:58 | KUN | 1:1 | P. Foo (J. Chu, S. Foo) | |
13:57 | KUN | 2 | Yip, opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska | |
14:34 | NIZ | 1:2 | Klok (Chajrullin) | |
14:50 | NIZ | 2 | Chafizov, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
23:04 | NIZ | 2+2 | K. Vorobjov, niebezpieczna gra wysoko uniesionym kijem | |
25:19 | NIZ | 1:3 | Chafizov | |
27:26 | NIZ | 2 | Chajrullin, spowodowanie upadku przeciwnika | |
35:44 | NIZ | 2 | Knot, spowodowanie upadku przeciwnika | |
36:09 | KUN | 2:3 | Tyler Wong (Werek, Yip) | |
37:07 | KUN | 2 | S. Foo, atak kijem trzymanym oburącz | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
49:33 | NIZ | 2:4 | Šafigullin (Čiviljov, D. Sexton) | |
55:32 | KUN | 2 | Werek, spowodowanie upadku przeciwnika | |
59:34 | KUN | 2 | Yip, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Finał |
Chabarowsk – CSKA Moskwa • koniec po rzutach karnych (1:2) 11:00 3:4
Władywostok – Din. Mińsk 11:30 2:3
Novosibirsk – Barys • koniec po rzutach karnych (3:2) 14:30 4:3
Jekaterynburg – Bars 16:00 2:3
Magnitogorsk – Czelabińsk 16:00 3:2
Saławat – Czerepowiec 16:00 2:3
Dyn. Moskwa – Jarosław 18:30 4:1
Kunlun – Niżniekamsk 18:30 2:4
Sp. Moskwa – Niżny Nowogród 18:30 5:3
Podolsk – Soczi 18:30 1:3
59:34
55:32
49:33
49:33 Bulat Šafigullin (NIZ) - 2:4
49:33
Strzelcem bramki BULAT ŠAFIGULLIN. Asysta Andrej Čiviljov, Dan Sexton.
40:01
40:00
37:07
36:09
36:09 Tyler Wong (KUN) - 2:3
36:09
35:44
27:26
25:19
25:19 Timur Chafizov (NIZ) - 1:3
25:19
Strzelcem bramki TIMUR CHAFIZOV.
24:00
24:00 Parker Foo (KUN) - 1:2
23:04
20:01
20:00