2:3
finał (2:2, 0:0, 0:1)
26.10.2021, 16:00 • Uralec Arena, Jekatěrinburg
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.65 4.1 2.3 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.65 - 4.1 - 2.3
Awtomobilist Jekaterynburg – Ak Bars Kazań
2:3
finał (2:2, 0:0, 0:1)
Składy i statystyki: 4. A. Makejev (Šumakov, S. Da Costa), 6. S. Da Costa (A. Makejev) – 13. Tarasov (Chenkel, T. Biljalov), 15. K. Petrov (Kagarlickij), 43. Burmistrov
Kartki:
Spudłowany karny!:
Awtomobilist Jekaterynburg:
Galkin (Šikin) – Blacker, Trjamkin (C), S. Garejev, Gurkin, Ščemerov, Arzamascev, Salov – Šumakov, S. Da Costa, A. Makejev (A) – B. Macek (A), Bělousov, Spooner – P. Cormier, Chripunov, Romancev – Žukenov, P. Kulikov, S. Bočarov.
Zmiany:
Trener:
Ak Bars Kazań:
I. Bobkov (6. T. Biljalov) – Chenkel, Kampfer, D. Žuravljov, Rukavišnikov, Adamčuk, N. Ljamkin, Lučevnikov – Kagarlickij, Tarasov, Arťom Galimov – D. Voronkov (A), Weal, K. Petrov – Paňukov, Safonov, Brovkin – M. Gluchov (C), Bulatov, Burmistrov (A).
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Vasiljev, Sidorenko – Ivanov, Sysujev
Widownia: 459
1. tercja | ||||
01:40 | KZN | 2 | Adamčuk, atak kijem trzymanym oburącz | |
03:47 | JEK | 1:0 | A. Makejev (Šumakov, S. Da Costa) | |
04:46 | KZN | 2 | Weal, spowodowanie upadku przeciwnika | |
05:39 | JEK | 2:0 | S. Da Costa (A. Makejev) | |
05:39 | KZN | -I. Bobkov +T. Biljalov (zmiana) | ||
12:19 | KZN | 2:1 | Tarasov (Chenkel, T. Biljalov) | |
15:00 | KZN | 2:2 | K. Petrov (Kagarlickij) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
36:17 | JEK | 2 | S. Da Costa, opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska | |
KZN | 2 | M. Gluchov, spowodowanie upadku przeciwnika | ||
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
42:56 | KZN | 2:3 | Burmistrov | |
56:27 | JEK | 2 | Spooner, atak kijem trzymanym oburącz | |
Finał |
Chabarowsk – CSKA Moskwa • koniec po rzutach karnych (1:2) 11:00 3:4
Władywostok – Din. Mińsk 11:30 2:3
Novosibirsk – Barys • koniec po rzutach karnych (3:2) 14:30 4:3
Jekaterynburg – Bars 16:00 2:3
Magnitogorsk – Czelabińsk 16:00 3:2
Saławat – Czerepowiec 16:00 2:3
Dyn. Moskwa – Jarosław 18:30 4:1
Kunlun – Niżniekamsk 18:30 2:4
Sp. Moskwa – Niżny Nowogród 18:30 5:3
Podolsk – Soczi 18:30 1:3
56:27
42:56
42:56 Alexandr Burmistrov (KZN) - 2:3
42:56
Strzelcem bramki ALEXANDR BURMISTROV.
40:01
40:00
36:17
Kara dla Awtomobilist Jekaterynburg (Stéphane Da Costa – 2 min., opóźnianie gry / wystrzelenie krążka poza obszar lodowiska).
Kara dla Ak Bars Kazań (Michail Gluchov – 2 min., spowodowanie upadku przeciwnika).
20:01
20:00
15:00
15:00 Kirill Petrov (KZN) - 2:2
15:00
Strzelcem bramki KIRILL PETROV. Asysta Dmitrij Kagarlickij.
12:19
12:19 Daniil Tarasov (KZN) - 2:1
12:19
Strzelcem bramki DANIIL TARASOV. Asysta Kristian Chenkel, Timur Biljalov.
05:39
05:39
05:39 Stéphane Da Costa (JEK) - 2:0
05:39
Strzelcem bramki STÉPHANE DA COSTA. Asysta Alexej Makejev.
04:46