4:3
koniec po rz. karnych (3:2) (2:2, 1:1, 0:0 - 0:0)
26.10.2021, 14:30 • Ledovyj dvorec sporta Sibir, Novosibirsk
• Info o zminach stanu
Pełna relacja w czeskim języku na onlajny.com
STS: 2.3 4.0 2.75 kursy aktywne: STS • Kursy przedmeczowe: 2.3 - 4.0 - 2.75
HK Sibir Nowosybirsk – Barys Nur-Sultan
4:3
koniec po rz. karnych (3:2) (2:2, 1:1, 0:0 - 0:0)
Składy i statystyki: 14. Goluběv (Jokipakka, N. Korotkov), 19. N. Děmidov (D. Ovčinnikov, N. Korotkov), 35. Milovzorov (Litovčenko, Pjanov), kar. Pjanov – 18. Gurkov, 20. Valk (R. Starčenko, J. Lilja), 24. Valk (Michajlis, J. Lilja)
Kartki:
Spudłowany karny!:
HK Sibir Nowosybirsk:
Säteri (Krasotkin) – N. Děmidov, Ilja Morozov, J. Alanov, Čajkovský, Jokipakka, N. Jefremov, K. Alexejev – O. Li, Litovčenko, Česalin (C) – Pjanov, Milovzorov, Šarov – Setdikov, N. Shore, Kručinin – N. Korotkov, Goluběv, D. Ovčinnikov – Dubakin.
Zmiany:
Trener:
Barys Nur-Sultan:
Ortio (Bojarkin) – Martinsson, D. Dietz, Alsing, Orechov, R. Savčenko, Šalapov, Samat Danijar – R. Starčenko, J. Berglund, Savickij – Michajlis, Valk, J. Lilja – Petuchov, Šestakov, Gurkov – Kajyržan.
Zmiany:
Trener:
Sędziowie: Gofman, Romasko – Gorděnko, Šeljanin
Widownia: 2950
1. tercja | ||||
1:35 | AST | 2 | Šalapov, zahaczanie | |
6:16 | SIB | 2 | N. Děmidov, trzymanie | |
13:07 | SIB | 1:0 | Goluběv (Jokipakka, N. Korotkov) | |
16:31 | AST | 2 | Valk, spowodowanie upadku przeciwnika | |
17:46 | AST | 1:1 | Gurkov | |
18:51 | SIB | 2:1 | N. Děmidov (D. Ovčinnikov, N. Korotkov) | |
19:04 | SIB | 2 | Kručinin, spowodowanie upadku przeciwnika | |
19:32 | AST | 2:2 | Valk (R. Starčenko, J. Lilja) | |
Przerwa po 1. tercji | ||||
2. tercja | ||||
23:01 | AST | 2:3 | Valk (Michajlis, J. Lilja) | |
33:48 | AST | 2 | D. Dietz, spowodowanie upadku przeciwnika | |
34:33 | SIB | 3:3 | Milovzorov (Litovčenko, Pjanov) | |
36:01 | SIB | 2 | Jokipakka, spowodowanie upadku przeciwnika | |
37:31 | AST | 2 | Valk, uderzanie | |
37:48 | SIB | 2 | Litovčenko, spowodowanie upadku przeciwnika | |
Po 2. tercji | ||||
3. tercja | ||||
Po 3. tercji | ||||
Dogrywka | ||||
Przed rzutami karnymi | ||||
Rzuty karne | ||||
SIB | 4:3 | Pjanov (kar.) | ||
Koniec po rz. karnych |
Chabarowsk – CSKA Moskwa • koniec po rzutach karnych (1:2) 11:00 3:4
Władywostok – Din. Mińsk 11:30 2:3
Novosibirsk – Barys • koniec po rzutach karnych (3:2) 14:30 4:3
Jekaterynburg – Bars 16:00 2:3
Magnitogorsk – Czelabińsk 16:00 3:2
Saławat – Czerepowiec 16:00 2:3
Dyn. Moskwa – Jarosław 18:30 4:1
Kunlun – Niżniekamsk 18:30 2:4
Sp. Moskwa – Niżny Nowogród 18:30 5:3
Podolsk – Soczi 18:30 1:3
Valentin Pjanov (SIB) - 4:3
Strzelcem zwycięskiej bramki jest VALENTIN PJANOV.
8. serie 3:2
8. serie 3:2
7. serie 2:2
7. serie 2:2
6. serie 2:2
6. serie 2:2
5. serie 2:2
5. serie 2:2
4. serie 2:1
4. serie 1:1
3. serie 1:1
3. serie 1:1
2. serie 1:0
2. serie 0:0
1. serie 0:0
1. serie 0:0