Sokół Ostróda – Chojniczanka Chojnice

3:0

finał (2:0)

28.11.2020, 18:00 • Stadion Miejski, Ostróda • 15. kolejka • Jarek

Spotkanie w Ostródzie dobiegło końca! Bezlitosny był Sokół, który pokonał Chojniczankę 3:0. Dziękuję za uwagę! (19:55:13)

90

89

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Andrzejczak, na boisku pojawia się Święty.

88

Tak to pewnie będzie wyglądać do końca meczu. Nie pozwalają rywalom na wiele miejscowi.

87

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Zalewski, na boisku pojawia się Brzuzy.

86

Niespełna pięć minut do końca. Cały czas w posiadaniu futbolówki piłkarze z Ostródy.

85

Zmiana w drużynie Sokół Ostróda: z boiska schodzi Zimmer, na boisku pojawia się Rugowski.

84

Przejęli piłkę w środku pola gospodarze.

82

Przez dłuższy czas przy piłce znajdują się goście, ale to wszystko ma miejsce zbyt daleko od pola karnego Sokoła.

80

Dziesięć minut pozostało do końca regulaminowego czasu gry. Nic nie powinno odebrać Sokołowi triumfu w tym spotkaniu.

79

Rzut wolny dla Chojniczanki w środkowej strefie boiska.

77

Tymczasem z kolejnych ataków nie rezygnują gospodarze. Ciężki żywot mają dziś defensorzy Chojniczanki.

75

Żółtą kartkę otrzymuje Grolik (Chojniczanka Chojnice).

74

Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Ziętarski, na boisku pojawia się Emche.
Zmiana w drużynie Chojniczanka Chojnice: z boiska schodzi Klichowicz, na boisku pojawia się Golański.

72

Urazu doznał jeden z zawodników Sokoła i mamy krótką przerwę w grze.

70

Gol dla Sokoła!
I stało się! Podwyższają prowadzenie miejscowi, a na listę strzelców wpisał się TOMASZ GAJDA!

68

Dobre ostatnie minuty w wykonaniu Sokoła. Mają chrapkę na trzeciego gola gospodarze.