Olimpia Grudziądz – Garbarnia Kraków

1:2

finał (1:0)

28.11.2020, 16:00 • Stadion Centralny, Grudziądz • 15. kolejka • Jarek

Spotkanie w Grudziądzu dobiegło końca! Po słabszej pierwszej połowie Garbarnia odwróciła losy spotkania i wygrała 2:1. Dziękuję za uwagę! (17:50:42)

90+3

90+2

Żółtą kartkę otrzymuje Andronic (Olimpia Grudziądz).

90

Niecelny strzał na bramkę Olimpii.

89

Rzut wolny niedaleko pola karnego rywali wywalczyli zawodnicy z Krakowa.

88

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Kalenik, na boisku pojawia się Leszczyński.
Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Embalo, na boisku pojawia się Gabor.

86

Wcale nie zamierzają się ograniczać jedynie do obrony korzystnego rezultatu goście.

84

Gol dla Garbarnii!
Goście wychodzą na prowadzenie! Wprowadzony w przerwie BRUNO WACŁAWEK pokonuje Sapelę!

83

Długo utrzymują się teraz przy piłce przyjezdni.

81

Niecelny strzał na bramkę gospodarzy i z piątego metra grę wznowi golkiper ekipy z Grudziądza.

80

Faulował w środku pola jeden z zawodników Olimpii. Warto przypomnieć, że jak na razie arbiter ani razu nie sięgał po kartkę!

78

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz: z boiska schodzi Gulczyński, na boisku pojawia się Kwiatkowski.

76

Goście wywalczyli rzut wolny przy samym narożniku boiska.

75

Kwadrans do końca regulaminowego czasu gry. Czy któraś z drużyn zdoła strzelić zwycięskiego gola?

73

Gospodarze od wrzutu z autu na wysokości własnego pola karnego.

72

Długo utrzymują się przy piłce na połowie rywali zawodnicy Olimpii. Zobaczymy, co z tego wyniknie.