1:1

finał (1:1)

23.01.2017, 15:30 • Stadion Zagłębia, Lubin • Mecz towarzyski • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (17:16:43)
Zagłębie Lubin zremisowało pierwszy sparing w Turcji 1:1 z Terekiem Grozny. Gole zdobyli na samym początku spotkania Torje oraz Starzyński. Przez większą część grę prowadziła drużyna z ligi rosyjskiej, ale Miedziowi również mieli okresy przewagi. Kilka składnych akcji mogło podobać się Piotrowi Stokowcowi, ale ma również co analizować w następnych dniach zgrupowania.

90

89

Niebezpieczne dośrodkowanie z lewego skrzydła. Piłkarz Tereka złożył się do strzału głową na drugim słupku, ale spudłował. Polacek tylko odprowadził piłkę wzrokiem poza boisko.

87

W rozegraniu drużyna z Groznego. W drugiej połowie można śmiało oszacować, że ma ponad 10 procent przewagi w posiadaniu piłki.

85

Pięć minut do końca sparingu i coraz bardziej prawdopodobne, że zakończy się kompromisowym wynikiem. Na pewno drużyny spróbują jeszcze przeprowadzić jakiś atak.

81

Znakomicie interweniował w polu karnym Siemaszko. Fakt, ryzykował, ale opłaciło się, ponieważ przeciął podanie do osamotnionego przeciwnika.

79

Chorągiewka sędziego w górze. Gdyby nie sygnalizacja spalonego, atakujący Tereka miałby wyśmienitą szansę, by wyprowadzić swoją drużynę na prowadzenie.

77

Po dobrze rozegranym ataku strzał na bramkę Tereka oddał Paweł Żyra. Piłka trafiła w jednego z obrońców i Zagłębie ma tylko albo aż korner.

75

Piątek przeciął prostopadłe podanie. Podoba się takie przewidywanie boiskowych wydarzeń trenerom Zagłębia.

73

Nerwowo Rakowski. Zamiast wyprowadzić piłkę, trafił nią w przeciwnika. Miał szczęście, że rywal nie spodziewał się prezentu i Polacek naprawił błąd.

70

20 minut do końca sparingu i Zagłębie ma wciąż stosunkowo korzystny wynik. Nie oznacza to, że nie powinno poszukać zwycięskiego gola.

68

Akcja oskrzydlająca piłkarzy w zielonych strojach. Dośrodkowanie nie poszybowało do atakującego, a padło łupem Polacka.

67

Podanie w kierunku Adama Buksy nieco niecelne i Terek kontrolował jak piłka sunęła w kierunku bramkarza. Szuka sobie miejsca ponownie napastnik Zagłębia.

65

Po dokonaniu zmian Zagłębie nie chce wyłącznie obserwować akcji Tereka Grozny. Zamierza ponownie konstruować ataki. Zobaczymy, czy się uda.

64

Obecna "11" Zagłębia:

Polacek – Siemaszko, Oko, Jończy, Tosik – Piątek, Rakowski – Janus, Żyra, Vlasko – Buksa.

62

W Zagłębiu Lubin nastąpiło 10 zmian. Jedynym zawodnikiem, który pozostał na boisku jest Polacek.