Spotkania towarzyskie

Lechia Gdańsk – Pandurii Târgu Jiu

1:0

finał (0:0)

23.01.2017, 13:30 • Belek, Turcja • Mecz towarzyski • Info o zminach stanu (Jarek)

Spotkanie w tureckim Belek właśnie dobiegło końca! Lechia Gdańsk zwycięża z rumuńskim zespołem 1:0, a na listę strzelców jako jedyny wpisał się Piotr Wiśniewski. Dziękuję za uwagę! (15:22:05)

90

81

Gol dla Lechii!

Dopięli swego lechiści! Bramkarza rumuńskiej drużyny w końcowej fazie spotkania pokonał PIOTR WIŚNIEWSKI!

75

Do końcowego gwizdka pozostało piętnaście minut. Groźniej atakują zawodnicy z Gdańska, ale póki co zawodzi skuteczność.

60

Mija kwadrans drugiej części spotkania. Szansę miał między innymi Kuświk, ale tylko korner zdołał wywalczyć napastnik gdańskiej Lechii.

46

Skład Lechii Gdańsk na drugą połowę:

46

Do przerwy wicelider polskiej Ekstraklasy przeważa, ale tylko remisuje z rumuńską ekipą 0:0. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie Lechia zagra skuteczniej.

45

43

Zmiana w drużynie Lechia Gdańsk: z boiska schodzi Haraslin, na boisku pojawia się Mak.

40

Kolejna dobra akcja gdańszczan, ale tym razem golkiper Pandurii wybronił uderzenie jednego z lechistów.

30

Rezultat cały czas nie ulega zmianie. W międzyczasie na bramkę rywali uderzał Haraslin, ale jego uderzenie było niecelne.

15

Piętnaście minut gry już za nami. Obie drużyny stworzyły sobie sytuacje strzeleckie, ale póki co wynik pozostaje bezbramkowy.

1

Początek spotkania nieco się opóźnia.
Początek sparingu zaplanowano na godzinę 13:30. Będzie informować Państwa o najważniejszych wydarzeniach z tego pojedynku, a więc bądźcie z nami!
Piłkarze znad Bałtyku na przerwę zimową udali się jako druga drużyna w tabeli, z takim samym dorobkiem punktowym, co liderująca Jagiellonia. Zawodnicy z Rumunii plasują się z kolei w dolnych rejonach tabeli, z niewielkimi perspektywami na skończenie sezonu w czołówce.

1:0

finał (0:0)

Gole: 81. Wiśniewski

Lechia Gdańsk:
I połowa: Milinković-Savić – Wawrzyniak, Vitória, Krasić, Haraslin (43. Mak), M. Paixao, Maloca, Wolski, F. Paixao, Nunes, Stolarski

II połowa: Podleśny – Stolarski, Vitoria, Maloca, Perger – Flavio,Chrapek, Mila, Wiśniewski, Mak – Kuświk