FC Toruń – AZS UG Gdańsk

6:1

finał (2:0)

21.01.2017, 16:00 • Hala UCS, Toruń • Runda 14 • Jarek

Spotkanie w Toruniu właśnie dobiegło końca! Po niezwykle ciekawym widowisku FC Toruń pokonuje na własnej hali 6:1 drużynę AZS-u. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne futsalowe emocje, tylko na Lajfy.com! (17:43:25)

40:00

39:40

Ostatnią akcję w meczu budują gdańszczanie.

38:45

Na ostatnie półtorej minuty na boisku w miejsce Neagu pojawił się Naparło. Rezerwowy golkiper Torunia od razu miał okazję się wykazać i wybronił mocne uderzenie z prawego skrzydła.

38:30

Depta fauluje w środku pola Mikołajewicza. Czwarte przewinienie gdańszczan, gospodarze w tej części gry faulowali trzykrotnie.

37:16

Kriezel z lewego skrzydła, ale prosto w jednego z zawodników gospodarzy. Chwilę później efektowną interwencją popisuje się Neagu.

36:28

Znakomicie w defensywie spisał się Suchocki, który zablokował uderzenie jednego z rywali.

36:00

Gol dla FC Toruń!

Bliźniacza bramka najlepszego strzelca torunian! MARCIN MIKOŁAJEWCZ przejmuje piłkę w środku pola i ponownie umieszcza ją w nieobsadzonej bramce rywali.

35:27

Jeszcze jedna bramka dla miejscowych! MARCIN MIKOŁAJEWICZ z połowy boiska umieszcza piłkę w pustej bramce!

35:00

Całą drużyną w defensywie miejscowi. Przed momentem uderzał Depta, ale skutecznie został zablokowany. Po chwili rzut rożny wywalczyli przyjezdni.

34:05

Z lewej strony uderzał Horbacz, ale poza linię boczną sparował piłkę Neagu.

33:36

Mocno z dystansu uderzał Cleverson Pelc, ale Burglin przenosi piłkę ponad poprzeczką.

33:30

Z powodu niezachowania strefy zmian żółtym kartonikiem ukarany został Kreft.

32:54

Pawicki próbował wykorzystać fakt, że z bramki wyszedł Neagu, ale uderzył niezbyt precyzyjnie.

32:17

O czas poprosił Klaudiusz Hirsch.

32:17

Gol dla AZS-u UG!

Wreszcie pokonują golkipera torunian przyjezdni! Z bliskiej odległości piłkę do bramki wepchnął DOMINIK DEPTA!

31:32

W środku pola przez Horbacza faulowany był Suchocki.

31:17

Potężnie z dystansu uderzał Kriezel. Piłka odbiła się od jednego z zawodników gospodarzy i przyjezdni rozpoczną od rzutu rożnego.

30:15

Na grę bez bramkarza zdecydowali się przyjezdni.

29:58

Czas na życzenie trenera gdańszczan.

29:22

Ależ to mógł być gol! Waszak świetnie przejął piłkę na połowie rywali, a następnie podcinką próbował pokonać Burglina. Piłka poszybowała jednak minimalnie ponad bramką.

28:43

Od dłuższego czasu przy piłce utrzymują się głównie przyjezdni, ale jak na razie niewiele z tego wynika.

27:30

Po zablokowanej centrze Cleversona podopieczni Klaudiusza Hirscha wznowią grę od rzutu rożnego.

27:20

W bardzo prosty sposób gubią futbolówkę przyjezdni. Akademicy wyraźnie dobici obecnym rezultatem.

26:02

Dobijają rywali miejscowi! Goście stracili futbolówkę w środku pola, a następnie Suchocki wyłożył ją jak na tacy do KAROLA CZYSZKA. Młodzieżowy zawodnik FC Torunia płaskim uderzeniem pokonał golkipera gdańszczan!

25:42

Wojciechowski ostro atakowany na prawym skrzydle i arbiter bez wahania odgwizduje faul

25:05

Bezbłędny jest dziś Neagu! Golkiper z Mołdawii efektowną paradą broni uderzenie Kriezela.

24:46

Idealne podanie od Wojciechowskiego otrzymał Suchocki, ale jego strzał kapitalnie wybronił Burglin!

24:00

Potężne uderzenie Laskowskiego, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką bramki torunian.

23:49

Wojciechowski znalazł się w znakomitej sytuacji, ale strzelił prosto w interweniującego golkipera rywali!

22:50

Z kontratakiem wyruszyli torunianie, ale ostatecznie Waszak wycofał grę do Neagu.

21:28

Mikołajewicz bardzo ucierpiał w starciu na skrzydle. Gra została wznowiona, ale reprezentant Polski cały czas opatrywany jest za linią boczną.

21:28

Jeszcze jedna bramka dla miejscowych! Po dograniu Mikołajewicza z lewej flanki z bliska piłkę do bramki wepchnął CLEVERSON PELC!

21:14

Bardzo dużo walki obserwujemy dziś na parkiecie. W tym momencie dwa przewinienia na swoim koncie mają gospodarze, a jedno przyjezdni.

20:40

Kriezel bezpośrednio z wolnego, ale niezawodnie broni Neagu. Chwilę później gracz AZS-u fauluje jednego z gospodarzy.

20:26

Uderzenie Cleversona z lewego skrzydła zablokowane i z kontratakiem wyruszają piłkarze AZS-u.

20:01

Bardzo ciekawa pierwsza połowa spotkania w Toruniu za nami! Gospodarze szybko wyszli na prowadzenie, a tuż przed przerwą podwyższyli. Na drugą odsłonę tego widowiska wracamy za niecały kwadrans. Zostańcie z nami!

20:00

19:46

Po płaskim uderzeniu Krefta z dystansu nie miał kłopotów z interwencją Neagu.

19:09

Strzał Wojciechowskiego z ostrego kąta zablokowany i od rzutu rożnego wznowią grę miejscowi.

18:50

Mocno naciskają rywali torunianie starając się wykorzystać fakt, że rywale nie mogą faulować. 70 sekund do końca pierwszej części gry.

18:09

Podwyższają prowadzenie gospodarze! Idealnym uderzeniem w okienko z dziesiątego metra popisał się CLEVERSON PELC!

18:08

To było szóste przewinienie przyjezdnych, a więc za moment gospodarze będą wykonywać przedłużony rzut karny!

18:08

Neagu ucierpiał w starciu z Horbacza i konieczna będzie pomoc fizjoterapeutki.

17:54

Mikołajewicz ofiarnie blokuje uderzenie Depty z prawego skrzydła. Rzut rożny dla ekipy znad Bałtyku.

17:19

Po krótkim rozegraniu rzutu wolnego uderzał Czyszek, ale na raty wyłapał futbolówkę Burglin.

16:27

Ależ niewiele brakowało! Po uderzeniu Pawickiego miejscowych przed utratą bramki uratował słupek!

16:20

Bardzo dobrą interwencją w defensywie popisał się Suchocki.

15:40

Piąty faul przyjezdnych! Podcięty w środku pola został Elsner. Chwilę wcześniej znakomitą sztuczką techniczną popisał się Horbacz.

15:19

Jeszcze jedna fenomenalna parada mołdawskiego golkipera, tym razem po uderzeniu Horbacza!

15:09

Po raz kolejny znakomitą interwencją popisuje się Neagu! Za moment przyjezdni wznowią grę od rzutu rożnego.

14:33

Cyman przewracany przez Elsnera. Obie drużyny mają po cztery przewinienia w tej połowie.

14:10

Ależ niewiele brakowało! Mikołajewicz zagrał na piąty metr do Del Pino, ale ten nie trafił czysto w futbolówkę!

13:38

Długi wyrzut Neagu i uderzenie Mikołajewicza w boczną siatkę bramki gdańszczan.

12:09

Niewiele brakowało Laskowskiemu, aby pokonać golkipera rywali strzałem z dziesiątego metra!

11:59

O czas poprosił opiekun gospodarzy, Klaudiusz Hirsch.

11:39

Bardzo dobrze po raz kolejny interweniuje Neagu. Nieustannie rośnie przewaga przyjezdnych.

10:34

Tym razem Kieper skutecznie blokuje uderzenie Krefta. Cały czas jednak w natarciu gdańszczanie.

10:19

Dwukrotnie z prawej strony uderzał Osiński, ale obie próby zostały zablokowane.

09:25

Przytomnym wyjściem z bramki popisał się Burglin, który wybił piłkę spod nóg nadbiegającego Mikołajewicza.

08:46

Szybka akcja gospodarzy zakończona niecelnym uderzeniem Mikołajewicza.

07:57

Golkiper torunian fauluje jednego z rywali poza polem karnym i słusznie zostaje ukarany przez arbitra żółtą kartką.

07:19

Nieporozumienie Mikołajewicza i Elsnera w środku pola i futbolówkę przechwytuję goście.

06:24

Wojciechowski popisał się znakomitym przechwytem na połowie rywali, ale został powstrzymany przez golkipera rywali. Chwilę później faulował jeden z zawodników AZS-u.

05:11

Po daleki zagraniu od bramkarza nie zdołał opanować piłki Waszak. Od autu przyjezdni.

04:08

Po płaskim strzale Kubiszewskiego z dystansu bardzo dobrze interweniował Neagu.

04:03

Laskowski w ostatniej chwili zatrzymany na prawej stronie przez jednego z graczy gospodarzy. Rzut rożny dla ekipy z Gdańska.

03:38

Z lewej strony uderzał Kreft, ale nie było zagrożenia pod bramką gospodarzy.

02:47

Elsner dał się przewrócić na własnej połowie boiska i arbiter odgwizduje przewinienie.

02:14

Po rzucie wolnym dla gospodarzy uderzał golkiper miejscowych, ale piłka poszybowała ponad poprzeczką.

01:25

Goście byli bardzo blisko! Kreft oddał uderzenie z czterech metrów, ale fantastycznie jego strzał wybronił Neagu!

01:02

Spóźnione wejście Clevresona na dziesiątym metrze, faulowany był Kriezel.

00:37

Wychodzą na prowadzenie miejscowi! Bezpośrednio z rzutu wolnego uderzał IVAN LOPEZ DEL PINO, który płaskim uderzeniem zaskoczył Burglina!

00:36

Elsner wzięty "w kleszcze" na połowie rywali i to jest pierwsze przewinienie przyjezdnych w tym spotkaniu.

00:21

Del Pino dwukrotnie uderzał na bramkę gdańszczan, ale jego próby zostały zablokowane.

00:01

Protokół meczowy:

FC Toruń: Neagu (Naparło, Wędołowski) – Mikołajewicz (C), Del Pino, Elsner, Wojciechowski – Cleverson, Kieper, Morozov, Czyszek, Waszak, Spychalski, Suchocki
Trener: Klaudiusz Hirsch

AZS UG Gdańsk: Burglin (Rafalski) – Osiński, Pawicki, Depta, Kreft – Cyman, Musik (C), Horbacz, Laskowski, Kriezel, Kubiszewski, Osłowski, Urtnowski
Trener: Wojciech Pawicki

Sędzia I: Kamil Grzębowski
Sędzia II: Dominik Cipiński
Sędzia IV: Krzysztof Zabojszcz.
Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Składy tradycyjnie podamy z odpowiednim wyprzedzeniem. Bądźcie z nami!
Gdańszczanie lepsi byli również w bezpośrednim pojedynku tych drużyn w rundzie jesiennej. 9 października AZS UG pokonał drużynę z Torunia 2:1. Bramki dla ówczesnych gospodarzy strzelali Kriezel i Laskowski, zaś honorowe trafienie dla FC zainkasował Hiszpan Del Pino.
Poprzedni tydzień sobotni rywale wspominają odmiennie. Uniwersytet Gdański rozbił na własnej hali drużynę z Wieliczki aż 7:1. Torunianie z kolei ulegli na własnym terenie Pogoni Szczecin 1:2.
Obie drużyny dzieli w tabeli tylko jeden punkt. Gospodarze z dziewiętnastoma oczkami znajdują się na szóstym miejscu, z kolei gdańszczanie z osiemnastopunktowym dorobkiem zajmują siódmą lokatę. Ewentualna porażka przyjezdnych powiększy ich stratę do grupy mistrzowskiej.
Tuż przed przerwą na mecze reprezentacji czas na mecze 14. kolejki Futsal Ekstraklasy. Serię gier zainauguruje stracie FC Torunia z AZ UG Gdańsk. Szykuje się wyrównane widowisko!
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

6:1

finał (2:0)

Gole: 1. Del Pino, 19. Cleverson (10 m rzut karny), 22. Cleverson, 27. Czyszek, 36. Mikołajewicz, 36. Mikołajewicz – 33. Depta

Kartki:   8. Neagu (TOR) – 34. Kreft (GDA)

Sędzia IV: Krzysztof Zabojszcz