2:4

finał (1:2)

21.01.2017, 18:00 • Hala Widowiskowo-Sportowa w Tryńczy • 1/32 finału • Mateusz

Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia! (19:37:11)
Mecz zakończył się triumfem AZS-u UMCS Lublin 4:2. To właśnie ta drużyna melduje się w 1/16 finału Halowego Pucharu Polski. Gole po stronie zwycięskiej ekipy zapisywali Mietlicki, Fularski oraz Boniaszczuk (2), natomiast po przeciwnej stronie barykady dwie bramki wywalczył Lech.

40

40

Za moment usłyszymy syrenę kończącą to spotkanie. Aktualnie w natarciu znajdują się zawodnicy AZS-u UMCS Lublin.

38

Do zakończenia spotkania pozostały dwie minuty. Tutaj już chyba nic się nie zmieni. Goście coraz bliżej zwycięstwa.

38

Timeout dla gości.

36

Gospodarze w natarciu. Zawodnicy Górala szukają okazji na zdobycie trzeciego gola.

36

Timeout dla gospodarzy.

35

Wiele chaotycznych zagrań z obu stron. Piłka często zmienia właściciela.

35

Do zakończenia dzisiejszego spotkania w Tryńczy pozostało już tylko pięć minut. W dalszym ciągu mamy dwubramkowe prowadzenie AZS-u UMCS.

34

Znów uderzał Boniaszczuk, ale czujną postawę zaprezentował golkiper Górala.

33

Całkiem dobrze organizują się w defensywie zawodnicy Górala Tryńcza. AZS UMCS próbuje zdobyć piątego gola, ale bezowocnie.

32

Ładna akcja gości zwieńczona niecelnym strzałem Boniaszczuka.

31

Inicjatywa ponownie znalazła się w posiadaniu miejscowych, którzy wymieniają podania na własnej połowie.

31

Gospodarze jeszcze próbują, starają się, ale często popełniają błędy w kluczowych momentach, co sprawia, że akcje kończą się niepowodzeniami.

30

Gol dla Górala!
Strzelcem bramki MACIEJ LECH. Pogubili się teraz defensorzy AZS-u UMCS, co bezlitośnie wykorzystał Lech.

29

Śmiało można powiedzieć, że AZS UMCS Lublin jest już jedną nogą w kolejnej fazie Halowego Pucharu Polski. Miejscowym będzie bardzo trudno odrobić straty.

29

Goście nabrali wiatru w żagle! Obecnie lublinianie szukają szansy na zdobycie piątej bramki.

2:4

finał (1:2)

Gole: 17. Lech, 30. Lech – 4. Mietlicki, 7. Fularski, 22. Boniaszczuk, 28. Boniaszczuk

Góral Tryńcza: Kurosz – Broda, Lech, Pietluch, Czyrny, Wojtyna, Pigan, Staroń, Kowal, Misiąg, Karwacki, Bigas, Dadak, Jagodziński.

AZS UMCS Lublin: Hajkowski (Górski) – Ławicki, Boniaszczuk, Mietlicki, Fularski – Wankiewicz, Szafrański, Tarkowski, Kozieł.

Sędziowie: Wałęga, Bałut – Potępa