Halowy Puchar Polski

Budmax Przodkowo – LSSS Team Lębork

4:1

finał (0:1)

21.01.2017, 20:00 • Hala w Przodkowie • 1/32 finału • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

To tyle z tego spotkania, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (21:32:01)
Koniec spotkania w Przodkowie. Zwycięzca wojewódzkiego Pucharu Polski wygrywa 4:1 i awansuje do kolejnej rundy tego turnieju. Spotkanie było bardzo wyrównane i stało na wysokim poziomie. Bardzo kluczowe były pierwsze minuty drugiej połowy, w których to Budmax objął prowadzenie. Gdy miejscowi zdobyli trzeciego gola rywale zdecydowali się wprowadzić lotnego bramkarza, co zakończyło się czwartym trafieniem.

39:58

Jeszcze Kreft znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak uderzył tak, że golkiper pewnie interweniował.

39:47

Gol dla Budmaxu Przodkowo!
FRANCISZEK BARZOWSKI przechwycił piłkę we własnym polu karnym, od razu uderzył do pustej bramki i futbolówka wpadła do siatki!

39:30

Sidor ciągnie rywala za koszulkę. To piąte przewinienie gospodarzy.

39:13

Kolejna świetna interwencja bramkarza gospodarzy! Tym razem skutecznie broni po strzale zza pola karnego.

38:55

Łapigrowski uderzał z ostrego kąta. Bramkarz gospodarzy wybija na rzut rożny.

38:29

Z rzutu wolnego uderzał Kreft. Piłka trafiła w słupek!

38:28

Kołucki ciągnął rywala za rękę i sprowadził go do parteru. Żółta kartka dla tego zawodnika.

38:26

Z woleja z lewej strony boiska uderzał Maszota. Futbolówka trafiła w spojenie!

37:58

Z własnej połowy do pustej bramki uderzał jeden z miejscowych. Piłka toczyła się po ziemi i minimalnie minęła słupek!

37:36

Strzał z lewego skrzydła w wykonaniu jednego z gospodarzy. Interweniował bramkarz, jednak wybił futbolówkę przed siebie. Tam czekał KEWIN SIDOR i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki!

36:45

Kozakiewicz uderzał z lewego skrzydła. Słabe uderzenie i pewnie wyłapuje piłkę Arwit.

35:50

Prawie całe boisko przebiegł z piłka Węsiora. Ostatecznie oddał strzał, ale interweniował bramkarz gości.

35:30

Już akcja po drugiej stronie boiska. Uderzenie Borkowskiego wybronił golkiper gości!

35:20

Ależ mecz rozgrywa bramkarz gospodarzy! Tym razem był w sytuacji sam na sam z Łapigrowskim i po raz kolejny skutecznie interweniował!

34:30

Piłka zagrana w pole karne gospodarzy. Tam strzał oddał jeden z przyjezdnych i cudem wybronił Arwit!