Halowy Puchar Polski

Budmax Przodkowo – LSSS Team Lębork

4:1

finał (0:1)

21.01.2017, 20:00 • Hala w Przodkowie • 1/32 finału • Kamil Kazmierczak (@kkazmierczak15)

To tyle z tego spotkania, za uwagę dziękuje Kamil Kaźmierczak. Zapraszam na pozostałe relacje prowadzone za pośrednictwem naszego serwisu! (21:32:01)
Koniec spotkania w Przodkowie. Zwycięzca wojewódzkiego Pucharu Polski wygrywa 4:1 i awansuje do kolejnej rundy tego turnieju. Spotkanie było bardzo wyrównane i stało na wysokim poziomie. Bardzo kluczowe były pierwsze minuty drugiej połowy, w których to Budmax objął prowadzenie. Gdy miejscowi zdobyli trzeciego gola rywale zdecydowali się wprowadzić lotnego bramkarza, co zakończyło się czwartym trafieniem.

39:58

Jeszcze Kreft znalazł się sam na sam z bramkarzem, jednak uderzył tak, że golkiper pewnie interweniował.

39:47

Gol dla Budmaxu Przodkowo!
FRANCISZEK BARZOWSKI przechwycił piłkę we własnym polu karnym, od razu uderzył do pustej bramki i futbolówka wpadła do siatki!

39:30

Sidor ciągnie rywala za koszulkę. To piąte przewinienie gospodarzy.

39:13

Kolejna świetna interwencja bramkarza gospodarzy! Tym razem skutecznie broni po strzale zza pola karnego.

38:55

Łapigrowski uderzał z ostrego kąta. Bramkarz gospodarzy wybija na rzut rożny.

38:29

Z rzutu wolnego uderzał Kreft. Piłka trafiła w słupek!

38:28

Kołucki ciągnął rywala za rękę i sprowadził go do parteru. Żółta kartka dla tego zawodnika.

38:26

Z woleja z lewej strony boiska uderzał Maszota. Futbolówka trafiła w spojenie!

37:58

Z własnej połowy do pustej bramki uderzał jeden z miejscowych. Piłka toczyła się po ziemi i minimalnie minęła słupek!

37:36

Strzał z lewego skrzydła w wykonaniu jednego z gospodarzy. Interweniował bramkarz, jednak wybił futbolówkę przed siebie. Tam czekał KEWIN SIDOR i z bliskiej odległości wpakował piłkę do siatki!

36:45

Kozakiewicz uderzał z lewego skrzydła. Słabe uderzenie i pewnie wyłapuje piłkę Arwit.

35:50

Prawie całe boisko przebiegł z piłka Węsiora. Ostatecznie oddał strzał, ale interweniował bramkarz gości.

35:30

Już akcja po drugiej stronie boiska. Uderzenie Borkowskiego wybronił golkiper gości!

35:20

Ależ mecz rozgrywa bramkarz gospodarzy! Tym razem był w sytuacji sam na sam z Łapigrowskim i po raz kolejny skutecznie interweniował!

34:30

Piłka zagrana w pole karne gospodarzy. Tam strzał oddał jeden z przyjezdnych i cudem wybronił Arwit!

34:20

Fauluje Węsiora. Czwarte przewinienie gospodarzy.

33:30

Starają się oddać celny strzał goście. Piłka jednak za każdym razem jest blokowana.

32:10

Uderzenie jednego z gospodarzy z prawego skrzydła zostało zablokowane.

31:25

Przybyszewski przepychał się pod polem karnym rywala. Ostatecznie oddał strzał, który został zablokowany.

31:00

Ręka jednego z gości. W przewinieniach mamy 3:3.

30:50

Płaskie zagranie w pole karne gospodarzy w wykonaniu Gniby. Wyłapuje jednak piłkę golkiper.

30:00

10 minut do końca spotkania. Czy zmieni się wynik na hali w Przodkowie? Spotkanie cały czas jest bardzo wyrównane.

29:15

Pietrzyk uderzał z dystansu. Sparował jego strzał golkiper.

28:30

Borkowski był pod polem karnym rywala. Chciał zagrywać do Węsiory, jednak w ostatniej chwili przeciął podanie jeden z gości.

28:10

Kreft uderzał po ziemi z prawego skrzydła. Uderzenie jednak niecelne.

27:35

Kwaśnik uderzał z dystansu i piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny.

27:10

Timeout dla gości.

27:00

Długie zagranie bramkarza gospodarzy do Wrońskiego. Ten uderzał z ostrego kąta i pewnie interweniuje golkiper gości.

26:10

Kwaśnik niecelnie uderzał z prawej strony boiska.

26:00

Mocny strzał z dystansu w wykonaniu Friszkemuta, ale pewnie łapie futbolówkę golkiper gospodarzy.

25:05

Kwaśnik uderzał z lewej strony boiska. Piłka trafiła w boczną siatkę.

24:19

Ależ szybko odmieniły się losy spotkania! Do wykonania rzutu karnego podszedł KAMIL BORKOWSKI i pewnie umieścił futbolówkę w siatce!

24:19

Mamy rzut karny dla gospodarzy! Jeden z nich ostro faulowany w polu karnym rywala i sędzia nie miał wątpliwości, by podyktować stały fragment gry!

24:00

Na tę chwilę w przewinieniach mamy 2:1.

23:18

Najpierw strzał oddał Wroński, który został zablokowany. Chwilę później uderzał BARTŁOMIEJ WĘSIORA i ku uciesze miejscowej publiki wpakował futbolówkę do siatki!

23:05

Maszota dostał piłkę pod polem karnym rywala. Oddał strzał, ale bramkarz górą!

22:18

Gospodarze po wznowieniu gry z rzutu wolnego przez rywali przechwycili piłkę i wyszli z kontrą. Praktycznie całe boisko z futbolówką przebiegł Przybyszewski, pod polem karnym zagrał do Borkowskiego, ten oddał strzał po ziemi, który został zablokowany przez bramkarza!

22:10

Faul w wykonaniu jednego z gospodarzy.

21:45

Atomowy strzał z prawej strony boiska w wykonaniu Węsiory. Strzał popularnego "Gejzera" broni jednak golkiper rywali!

21:20

Seria podań gospodarzy zakończona mocnym strzałem z lewej strony w wykonaniu Borkowskiego. Uderzenie było jednak niecelne.

20:15

Wierzbowski biegł lewą stroną boiska, ale został zatrzymany.

20:01

Pierwsza połowa jest bardzo wyrównana. Jak na razie jedną bramką prowadzą goście. Autorem trafienia Patryk Ziarko. Na tę chwilę to tyle, zapraszam na kwadrans przerwy i drugą część spotkania.

20:00

19:50

Jeszcze w końcówce strzał z bliskiej odległości oddał Przybyszewski, ale górą golkiper rywali.

19:20

Uderzenie z lewej strony w wykonaniu gospodarzy i broni głową bramkarz. Na szczęście jest zdolny do gry po mocnym uderzeniu.

19:05

Borkowski faulowany w środku pola. Czwarte przewinienie gości.

17:50

W natarciu cały czas miejscowi. Szukają okazji do wyrównania.

17:03

Timeout dla gospodarzy.

17:03

Gol dla Teamu Lębork!
PATRYK ZIARKO oddał strzał z dystansu. Piłka przeszła pomiędzy nogami bramkarza i wpadła powoli do siatki. 0:1 w Przodkowie.

16:20

Nieco lepszy okres gry dla gospodarzy.

16:15

Sidor oddał strzał zza pola karnego, ale uderzenie zostało zablokowane.

15:45

Węsiora przedarł się z piłką środkiem pola. Znalazł się sam na sam z bramkarzem i uderzył po ziemi, a ten czubkiem buta obronił strzał!

14:35

Węsiora oddał strzał z dystansu po ziemi. Uderzenie było jednak słabe i pewnie interweniuje golkiper.

14:15

Mocny strzał z prawego skrzydła na bramkę strzeżoną przez Arwita i interweniuje golkiper.

12:55

Niewiele brakowało, a Przybyszewski wyszedłby sam na sam z bramkarzem. Piłkę zagraną po ziemi przeciął jednak bramkarz i wybił ją na aut.

11:55

Mocne uderzenie z rzutu wolnego na bramkę gości zostało zablokowane.

11:50

Schodzący ze skrzydła Przybyszewski faulowany.

11:40

Ziarko próbował płasko zagrywać w pole karne rywali, jednak jeden z gospodarzy wybija na aut.

11:05

Ponownie skuteczna interwencja golkipera gospodarzy po strzale rywala z dystansu.

10:40

Najpierw uderzenie Ziarko z dystansu broni bramkarz gospodarzy, a chwilę później interweniuje przy dobitce!

09:25

Dwa przewinienia gości w jednej akcji.

09:10

Borkowski uderzał z lewego skrzydła. Piłkę sparował jednak golkiper.

08:35

Ziarko uderzał z prawego skrzydła, ale strzał został zablokowany.

07:55

Uderzenie z rzutu wolnego. Przechwycili goście i poszli z kontrą. Strzał z prawego skrzydła w wykonaniu Maszoty został zablokowany.

07:50

Faul w wykonaniu jednego z gości.

07:45

Krótkie wznowienie gry z rzutu wolnego i szybko oddali strzał goście. Z linii wybił jednak jeden z rywali!

07:40

Piąty faul gospodarzy. Przewinienia dopełnił się Borkowski i otrzymał on żółtą kartkę.

07:00

Hoffmann biegł lewym skrzydłem. Płasko zacentrował w pole karne, jednak nie było tam współpartnera.

06:02

Węsiora fauluje. Czwarte przewinienie miejscowych.

04:10

Hala w Przodkowie wypełniła się w dosyć dużym stopniu. Na trybunach jest około stu osób.

03:35

Friszkemut uderzał z dystansu. Jego strzał został zablokowany.

03:20

Wznowienie gry z narożnika boiska. Jeden z miejscowych zagrał jednak piłkę ręką i jest to już trzecie przewinienie Budmaxu.

03:15

Gospodarze przechwycili piłkę pod polem karnym rywala i wywalczyli rzut rożny.

02:35

Goście po wznowieniu gry z narożnika boiska oddali niecelny strzał.

02:30

Friszkemut uderzał z rzutu wolnego. Bramkarz sparował na rzut rożny.

02:30

Po raz drugi faulują miejscowi.

02:20

Fauluje jeden z gospodarzy na własnej połowie. Pierwsze przewinienie Budmaxu w tym spotkaniu.

01:10

Przybyszewski przechwycił piłkę na własnej połowie i pobiegł z nią lewą stroną boiska. Został jednak zatrzymany.

00:10

Rozpoczęli gospodarze, którzy dzisiaj występują na bordowo. Goście w białych koszulkach i czarnych spodenkach.

00:01

Budmax Przodkowo: Arwit (Jankowski) – Barzowski, Hoffmann, Przybyszewski, Węsiora – Papina, Wroński, Demianchuk, Borkowski, Kreft, Sidor, Czerwiński, Wróbel.

Sędziowie: Witkowski, Behmke – Stańczyk.
Sobotnie spotkanie w Przodkowie zostało zaplanowane na godzinę 20:00. Wszystkich serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z tego wydarzenia za pośrednictwem naszego serwisu.
Zawody w Przodkowie poprowadzą sędziowie Andrzej Witkowski, Bartłomiej Behmke, a także Bartosz Stańczyk.
Team Lębork to pierwszoligowa drużyna, która także reprezentuje województwo pomorskie. Z racji swojego ligowego statusu dopiero zaczynają oni swoje zmagania o puchar "Tysiąca drużyn". Klub ten natomiast w I lidze zajmuje czwarte miejsce, mając na swoim koncie po trzynastu spotkaniach 23 punkty.
Budmax Przodkowo to reprezentant województwa pomorskiego w Pucharze Polski. Zespół ten wygrał dwudniowy turniej zorganizowany na hali w Bojanie, w którym brały jeszcze udział drużyny GTS-u Rusocin, a także miejscowego Wodomexu. Drużyny grały systemem każdy z każdym, rozgrywając dodatkowo rewanże. Każdego z dni turniejowych rozegrano po trzy mecze. Ostatecznie z dziesięcioma punktami zwyciężyli zawodnicy z Przodkowa.
Rusza futsalowy Puchar Polski. Turniej rozpoczyna się od 1/32 finału. W niej wystartują zwycięzcy wojewódzkich pucharów, a także pierwszoligowcy. W jednym ze spotkań staną naprzeciw siebie Budmax Przodkowo oraz Team Lębork.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 20:00.