Chojniczanka Chojnice – MKS Bytovia Bytów

1:0

finał (1:0)

23.01.2016, 11:00 • Modrak, Chojnice • Info o zminach stanu (Piotr)

Chojniczanka Chojnice pokonuje 1:0 Bytovię, choć w drugiej połowie goście robili, co mogli, by odmienić losy meczu. Dziękujemy za wspólne śledzenie relacji. (12:46:53)

90

85

Końcowe fragmenty spotkania.

77

Rybski trafia w słupek! To mogło, a raczej powinno być 2:0!

72

Chojniczanka po raz pierwszy w tej połowie zbliżyła się w okolice bramki Laskowskiego, ten jednak był dobrze ustawiony. Dominacja Bytovii, ale wynik się nie zmienia.

61

Słupek ratuje gospodarzy! Uderzenie Mateusza Klichowicza z okolic 16. metra i jęk zawodu w szeregach Bytovii!

55

Druga połowa, jak na razie pod dyktando Bytovii. Nie zmienia się jednak wynik meczu.

46

Skład Bytovii na drugą odsłonę meczu: Laskowski – Opałacz, Kożans, Wilczyński, Jastrzembski, Wojach, Rzuchowski, Janeczko, Wacławczyk, Nwaogu, Klichowicz.
Do przerwy w Chojnicach jeden gol, autorstwa Rafała Grzelaka. Chojniczanka – Bytovia 1:0.

45

40

Kilka chwil temu, najpierw gospodarze, a dosłownie akcję później goście domagali się podyktowania rzutu karnego. W obu tych sytuacjach arbiter pozostał niewzruszony.

36

Mogło być 2:0, ale Bytovię uratował Gerard Bieszczad! Piłka po jego rękawicach odbiła się od poprzeczki!

31

Gol dla Chojniczanki!

Chyba wykrakaliśmy! RAFAŁ GRZELAK otwiera wynik meczu! Grzelak oddaje strzał z dystansu i piłka po rękach Bieszczada wpada do bramki!

30

Pół godziny gry za nami. Brakuje przede wszystkim sytuacji podbramkowych, a także dokładności.

25

Inicjatywa po stronie Chojniczanki. Nic jednak z tego nie wynika.

20

20 minut gry w Chojnicach za nami. Nadal bez bramek.

6

Mikita trafia do siatki Bytovii, arbiter jednak dopatrzył się przewinienia jednego z miejscowych i gola nie uznał.

5

Spokojny początek meczu w Chojnicach.

1

Wyjściowy skład gości: Bieszczad – Bąk, Wróbel, Chomiuk, Czarnecki, Kryszak, Serafin, Poczobut, Janeczko, Jakóbowski, Surdykowski.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 11:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

1:0

finał (1:0)

Gole: 31. Grzelak

Chojniczanka Chojnice: Podleśny – Lisowski, Garbacik, Kieruzel, Pietruszka – Rogalski, Zawistowski, Majtyka, Rybski, Grzelak – Mikita

MKS Bytovia Bytów: I POŁOWA: Bieszczad – Bąk, Wróbel, Chomiuk, Czarnecki, Kryszak, Serafin, Poczobut, Janeczko, Jakóbowski, Surdykowski. II POŁOWA: Laskowski – Opałacz, Kożans, Wilczyński, Jastrzembski, Wojach, Rzuchowski, Janeczko, Wacławczyk, Nwaogu, Klichowicz.