Spotkania towarzyskie

Lech Poznań – Wigry Suwałki

3:1

finał (1:0)

23.01.2016, 12:00 • Boczne boisko Lecha Poznań • Jarek Jurkiewicz (@JarekJurkiewicz)

Koniec sparingu, w którym Lech Poznań pokonał pierwszoligowców 3-1 po bramkach Dariusza Formelli, Macieja Gajosa i Tomasza Kędziory. Honorowe trafienie dla Suwalczan w 61 minucie zdobył Atanacković. Dziękuje za śledzenie relacji z tego spotkania towarzyskiego zapraszając na trwające i te co niebawem się odbędą mecze na portalu lajfy.com. (13:54:38)

90

90

Adamek znalazł się sam na sam z Lisem i górą bramkarz Lecha!

89

Błąd wyprowadzaniu piłki przez Lisa, jednak nie wykorzystują tego ofensywie ustawieni gracze.

87

Centra w pole karne i od bramki wznowi za moment Lis.

85

Pięć minut do końca regulaminowego czasu gry i gracze "Kolejorza" wymieniają futbolówkę na własnej połowie.

83

Tempo spotkania nieco spadło i chyba obydwie drużyny pomału wyczekują końcowego gwizdka.