Angielska Premier League

Leicester City – Stoke City F.C.

3:0

finał (1:0)

23.01.2016, 16:00 • King Power Stadium, Leicester • Runda 23 • Piotr Gawryszczak

87

87. Leonardo Ulloa (LEC)

87

Gol dla Leicesteru!
Strzelcem bramki LEONARDO ULLOA.

Z własnej połowy wykopywał Schmeichel, Ulloa strąca do Vardyego, ten zbiega do linii i podaje do Mahreza. Algierczyk mija znakomicie jednego z obońców Stoke i podaje do ULLOI, który pakuje piłkę do pustej już bramki!

66

66. Jamie Vardy (LEC)

66

Strzelcem bramki JAMIE VARDY.

Kolejne długie zagranie z połowy boiska! JAMIE VARDY mija Butlanda i posyła piłkę do pustej bramki! Leicester podwyższa prowadzenie i pewnie zmierza po trzy punkty. Lider czeka!

42

42. Danny Drinkwater (LEC)

42

Strzelcem bramki DANNY DRINKWATER.

Długo nie mogli znaleźć rozwiązania rzutu rożnego gospodarze. W końcu piłka spadła przed pole karne, gdzie ładnym wolejem piłkę do siatki posyła DANNY DRINKWATER! Jest otwarcie!