2:2

finał (1:0)

29.08.2015, 16:00 • Stadion Resovii, Rzeszów • Runda 6 • Kamil Marut (@K_Marut)

To wszystko z tego starcia. Dziękuje za uwagę. (17:57:26)
Po bardzo dobrym spotkaniu Resovia remisuje z Sokołem Sieniawa 2:2. Kto by się spodziewał takich emocji po przeciętnych pierwszych 45 minutach? W drugiej połowie gracze Sokoła wyszli odmienieni. Od początku prezentowali się dobrze i już po kwadransie wyszli na prowadzenie. Resoviacy się jednak nie załamali i zdołali w 82 minucie. Końcówka jednak ponownie należała do Sokoła, który w doliczonym czasie gry był dwa razy o krok od zwycięstwa zabrakło jednak szczęścia. Ostatecznie więc mamy remis z którego chyba nikt nie jest zadowolony. Resovia bo straciła cenne 2 punkty u siebie, Sokół natomiast bo pomimo, że wywozi cenny punkt będzie mieć w pamięci zmarnowane okazje pod koniec spotkania.

90+3

90+3

Po centrze z niego w polu karnym górą są jednak defensorzy Sokoła.

90+2

Jeszcze odpowiadają Resoviacy i wywalczają na prawej stronie rzut wolny.

90+1

A po chwili Sokół był o centymetry od wygranej! Niesamowite! Na 25 metrze piłka trafiła do Hassa ten miał sporo miejsca oddał mocne uderzenie po którym piłka trafiła w lewy słupek przetoczyła się po linii i wyszła w boisko!

90

Po centrze z niego górą jednak defensorzy Sokoła. I goście wychodzą z kontrą po której marnują wyborną okazje na zwycięstwo w tym spotkaniu! Koło 20 metra piłka trafiła do Trawki ten doskonale ruszył minął defensorów Resovi i wpadł niepilnowany w pole karne oddał mocne uderzenie jednak wprost w Kuszaja, który odbija doskonale futbolówkę!

90

Kolejny atak Resovii i wywalczają na prawej stronie rzut wolny.

89

Po centrze z niego w polu karnym górą Resoviacy. Natychmiast wyszli z kontrą, zostali jednak powstrzymani przez defensorów Sokoła.

88

I gracze Sokoła wywalczają na lewej stronie rzut rożny.

86

Po wyrównującym trafieniu przez Resoviaków o dziwo to goście teraz w ataku. Rozgrywają piłkę na połowie gospodarzy i szukają zwycięskiego gola.

82

Gol dla Resovii!
Strzelcem bramki SEBASTIAN FEDAN.

Ładna akcja Resoviaków i doprowadzają do wyrównania! Wejście smoka zalicza SEBASTIAN FEDAN! Po centrze z prawego skrzydła znalazł się na długim słupku i uderzeniem głową skierował piłkę do bramki!

81

Zmiana również w zespole gości. W miejsce Padiaska na boisku pojawia się Trawka.

80

Podwójna roszada w Resovii. Boisko opuścili Adamski i Ciećko, a pojawili się na nim Słoma i Fedan. Dla Kamila Słomy jest to debiut w pierwszej drużynie Resovii.

78

Brzydki teraz faul Raka w środku pola i mamy kolejną w tym spotkaniu żółtą kartkę.

74

Resoviacy w inicjatywie. Szukają wyrównującego trafienia, a w myślach z pewnością wierzą jeszcze w zwycięstwo w tym spotkaniu.

71

70

Kolejna próba gospodarzy i wywalczają w prawym narożniku rzut wolny.

68

I cóż teraz za niesamowita sytuacja! Z wolnego świetnym uderzeniem obok muru popisuje się Rusiecki po czym futbolówka trafiła w prawy słupek i po odbiciu od niego wydawało się, że wpadnie do siatki tańczy jednak na liniii i ostatecznie wychodzi w pole!