1:2

finał (0:0)

29.08.2015, 16:00 • Stamford Bridge, Londyn • Runda 4 • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (17:58:28)
Doszło do niespodzianki na Stamford Bridge. Interesująca końcówka spotkania przyniosła trzy gole, na które kibicom przyszło długo czekać. Crystal Palace okazało się lepsze 2:1 od faworyta i odniosło historyczne zwycięstwo. Tym samym pozostaje zdecydowanie wyżej od Chelsea Londyn w tabeli Premier League. Jose Mourinho powinien bić na alarm, ponieważ jego drużyna nie rozpoczęła sezonu na miarę mistrzów Anglii.

90+5

90+3

Strzały rozpaczy. Szukają szczęścia Cesc Fabregas, Eden Hazard... ale nie ma gola i prawdopodobnie za moment w przypadku Chelsea Londyn trzeba będzie mówić o kryzysie formy.

90

Doliczone 5 minut i już na początku tego czasu McCarthy sparował uderzenie Cesca Fabregasa z linii pola karnego. Wciąż Crystal Palace pozostaje na prowadzeniu i gigantycznymi krokami zbliża się do bardzo ważnego mentalnie zwycięstwa.

88

Falcao polował na swojego drugiego gola, jednak nadział się na nogę Ledleya. Skuteczny blok, a niebawem sędziowie oznajmią wszystkim na stadionie oraz przed telewizorami, o ile minut przedłużą sobotnie spotkanie.

86

W okolicach chorągiewki Wickham inteligentnie przytrzymał futbolówkę i nabił przeciwnika. Piłka pozostaje na połowie The Blues, a publiczność jest bardzo zniecierpliwiona.

84

Bardzo aktywny, być może jeden z bohaterów meczu – Sako opuścił boisko. Na ostatnie minuty widowiska wbiegł na plac Lee Cung-Jong.

82

Przedostatnia zmiana w zespole Crystal Palace. Ledley za Cabaye'a, który ma czego żałować. Miał przecież świetną szansę na zdobycie gola w pierwszej połowie. W przypadku zwycięstwa zespołu pewnie o tym zapomni.

81

81. Joel WARD - 1:2

81

Gol dla Crystal Palace!
Strzelcem bramki JOEL WARD, który błyskawicznie odpowiedział także szczupakiem i także po akcji oskrzydlającej. Przysnęła obrona Chelsea Londyn po zmianie wyniku i natychmiast straciła drugiego gola. Znów muszą gonić The Blues, a czasu już bardzo mało do ostatniego gwizdka!

79

79. Radamel FALCAO - 1:1

79

Gol dla Chelsea!
Strzelcem bramki RADAMEL FALCAO. Świetne uderzenie szczupakiem po równie dobrym dośrodkowaniu Pedro. Przełomowa bramka Kolumbijczyka i już kibice mogą fetować remis na Stamford Bridge!

77

Nie cofają się goście na własną połowę, natomiast utrzymują piłkę u faworyta. To wydaje się być znakomita strategia. Odważna postawa Crystal Palace, jednak nie od dziś mówi się, że najlepszą obroną jest atak.

75

Na kwadrans przed końcem mogło zrobić się 0:2! Zmiennik Bolasie spudłował z bardzo dobrej pozycji. Nikt mu nie przeszkadzał. Pomocnik może tego gorzko żałować, jeżeli widowisko nie skończy się po myśli Orłów.