finał (1:0)

08.08.2015, 17:00 • Runda 1 • Maciej Cichosz

W imieniu swoim i redakcji Lajfy.com dziękuję za uwagę, życzę miłego wieczoru i zapraszam na inne relacje przygotowane przez nasz portal. (18:55:16)

90+4

Koniec meczu. Zasłużone zwycięstwo gospodarzy na inaugurację sezonu dobrze wróży na pozostałą cześć rozgrywek. Gratulacje rownież dla zespołu gości za walkę do końca.

90+4

Goście jeszcze próbują gry "na aferę", ale dobrze ustawiona jest obrona Polkowic

90+2

Jedna z ostatnich okazji dla gości z rzutu wolnego

90+1

Pożarcie przytomnie wybija piłkę z pola karnego i mamy kontratak gości

90

Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Szuszkiewicz, na boisku pojawia się Zawadzki.

89

Jeszcze jedna akcja gości, czy uda im się złapać kontakt w końcówce?

87

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Orzechowski, na boisku pojawia się Kozina.

85

Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Bancewicz, na boisku pojawia się Rybarczyk.

84

Gol dla Foto-Higieny!
Zamieszanie w polu karnym gospodarzy i ostatecznie MICHAŁ WRÓBEL pakuje piłkę do siatki

81

Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Drzazga, na boisku pojawia się Jurak.

80

Goście wyraźnie podłamali się stratą czwartej bramki i już nie forsują tempa

78

Gol dla KS-u Polkowice!
Petarda z rzutu wolnego MACIEJA BANCEWICZA i mamy 4. bramkę dla Polkowic!

76

Salak otrzymuje żółtą kartkę za brutalny faul.

75

Zmiana w drużynie KS Polkowice: z boiska schodzi Famulski, na boisku pojawia się Karmelita.

72

Goście wznowili grę z autu, mocny strzał Wójcika z woleja trafia prosto w ręce Szymańskiego.

70

Poprzeczka ratuje zespół gospodarzy! Piłka wybita poza pole gry i sędzia zarządza chwilę przerwy na uzupełnienie płynów.

70

Nieporozumienie przy wybijaniu piłki z pola karnego i goście będą mieli szansę na złapanie kontaktu z rzutu rożnego.

69

Nikt nie zamykał tej akcji i od bramki rozpocznie Mazur

68

Strzał Bancewicza zablokowany przez Wróbla, kolejny stały fragment dla gospodarzy.

67

Drzazga przed szansą na 4. bramkę, ale dobrze interweniuje obrona gości. Rzut rożny dla Polkowic.

66

Zawodnicy Foto-Higieny w ataku pozycyjnym

63

Zmiana w drużynie Foto-Higiena Gać: z boiska schodzi Synowiec, na boisku pojawia się Salak.

57

Dobre dośrodkowanie i mamy hat-trick KRZYSZTOFA DRZAZGI. Doskonały mecz tego napastnika

56

Pożarycki fauluje Bancewicza na prawym skrzydle, będzie kolejna okazja na zdobycie bramki dla gospodarzy

54

Bardzo dobra kontrola piłki przez Bancewicza na lewej stronie, świetne dośrodkowanie i KRZYSZTOF DRZAZGA po raz drugi w tym spotkaniu wyprowadza głową swój zespół na prowadzenie. 2:1 dla gospodarzy!

52

Nieudana akcja Foto-Higieny na lewym skrzydle i zespół KS Polkowice przy piłce.

51

Sam na sam wychodził Bancewicz, ale fatalnie spudłował strzał. To powinien być gol!

50

Dynamiczna akcja gości, jednak zbyt słabo strzelał Wejerowski, żeby zaskoczyć Szymańskiego.

50

Żółta kartka za brutalne zagranie dla Szymika.

49

Drzazga znalazł się w sytuacji sam na sam, jednak sędzia asystent odgwizdał spalonego

48

Żółtą kartkę otrzymuje Strójwąs za niebezpieczne zagranie blisko pola karnego. Będzie dobra okazja na ponowne przejęcie prowadzenia dla gospodarzy.

46

Jeszcze nie wszyscy widzowie wrócili na stadion, a już mamy wyrównanie. Fatalny błąd obrony gości wykorzystuje PAWEŁ SYNOWIEC, który mocnym strzałem pokonuje Szymańskiego.

46

Rozpoczęli gospodarze, Kalinowski fauluje i mamy rzut wolny dla Polkowic.

46

Drużyny wróciły na boisko, za chwilę rozpocznie się druga odsłona spotkania.
Wynik w pełni odzwierciedla przebieg pierwszej połowy spotkania. Gospodarze po dość ospałych 20 minutach włączyli 6. bieg i zdołali wyjsć na prowadzenie. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie rownież nie zabraknie emocji.

45+2

45+1

Orzechowski otrzymuje żółtą kartkę za brutalny faul na zawodniku gospodarzy

44

Jescze jedna próba gospodarzy prawym skrzydłem. Czy uda się powiekszyć prowadzenie przed przerwą?

43

Od bramki rozpocznie Szymański

41

Krótka przerwa w grze po tym jak Famulski ucierpiał w starciu

39

Pożarycki przytrzymywał Szuszkiewicza za koszulkę i otrzymał upomnienie od sędziego.

38

Zawodnicy z Polkowic domagali się odgwizdania zagrania ręką w polu karnym, jednak sędzia puścił grę.

37

Obrońcy Gaci po raz kolejny ratują się wybiciem piłki poza pole gry.

36

Kolejna groźna akcja gospodarzy. W ostatnim momencie Pożarycki wybija na rzut rożny.

26

Sędzia zarządził krótką przerwę na uzupełnienie płynów.

25

Kolejna dobra akcja gospodarzy i Mazur po mocnym strzale paruje piłkę na rzut rożny

23

Bancewicz chciał zaskoczyć źle ustawionego Mazura, ale przestrzelił

21

Fenomenalne uderzenie głową KRZYSZTOFA DRZAZGI po kapitalnym dośrodkowaniu z rzutu rożnego i mamy 1:0 dla Polkowic!

19

Lepszy moment gry gospodarzy, bedą mieli rzut rożny i okazję na objęcie prowadzenia.

5

Mocny pressing gości prawie się opłacił, jednak Wróbel dobrze powstrzymany przez obrońców.

2

Piłkarze gości rozpoczęli, ale szybko oddali inicjatywę gospodarzom.

1

Drużyny są już na boisku, piłkarze KS Polkowice otrzymują właśnie puchar za awans do 3. ligi
Składy wyjściowe:

KS Polkowice: Szymański – Magdziak, Wacławczyk, Dziedzina, Galas – Famulski, Szuszkiewicz, Fryzowicz, Bancewicz – Drzazga, Szymik
Rezerwowi: Sajak, Seta, Karpiński, Karmelita, Rybarczyk, Zawadzki, Jurak
Trener: Jarosław Pedryc

Foto-Higiena Gać: Mazur – Dorobek, Kalinowski, Kucyniak, Orzechowski – Pożarycki, Stawowy, Strójwąs, Synowiec – Wejerowski, Wróbel
Rezerwowi: Wolfinger, Wojciechowski, Kaczmarek, Kozina, Salak, Skorłutowski, Smoliński
Trener: Krystian Pikaus

Sędziowie: Marcin Celejewski, Dawid Kuraszkiewicz, Paweł Białek.
Ze stadionu w Polkowicach melduje się Maciej Cichosz. Piłkarze będą mieli dzisiaj ciężkie zadanie, bowiem termometry w Polkowicach wskazują obecnie aż 38 stopni Celcjusza.
Szykuje się bardzo ciekawe starcie dwóch solidnych drużyn, które mają ambicję na grę w 2. lidze. Dobrym punktem wyjścia będzie pokazanie się z jak najlepszej strony już na początku rozgrywek, dlatego można się spodziewać dobrego widowiska już od pierwszych minut. Zapraszamy na relację live minuta po minucie prosto ze stadionu!
Dla gości będzie to czwarty z kolei sezon w dolnośląsko-lubuskiej grupie 3. ligi. Od historycznego awansu z 4. ligi nigdy nie mieli problemu z utrzymaniem, a celem na obecny sezon jest oczywiście upragniony awans do wyższych rozgrywek.
Gospodarze nowy sezon rozpoczynają w roli beniaminka. Do 3. ligi awansowali z dolnośląskiej grupy 4. ligi wraz z rezerwami pierwszoligowej Miedzi Legnica. W rozgrywkach tych zdobyli aż 70 punktów w 30 meczach, co dobrze rokuje na obecny sezon.
Czas na inaugurację sezonu 3. ligi dolnośląsko-lubuskiej. Na stadionie w Polkowicach o pierwsze punkty w sezonie powalczą KGHM ZANAM Polkowice oraz Foto-Higiena Gać.
Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

4:2

finał (1:0)

Gole: 21. Drzazga, 54. Drzazga, 57. Drzazga, 78. Bancewicz – 46. Synowiec, 84. Wróbel

Kartki:   50. Szymik (PLK), 76. Salak (PLK) – 45+1. Orzechowski (FHG), 48. Strójwąs (FHG)

Górnik Polkowice: Szymański – Magdziak, Wacławczyk, Dziedzina, Galas – Famulski (75' Karmelita), Szuszkiewicz (90' Zawadzki), Fryzowicz, Bancewicz (85' Rybarczyk) – Drzazga (81' Jurak), Szymik
Zmiany: Sajak, Seta, Karpiński, Karmelita, Rybarczyk, Zawadzki, Jurak

Foto-Higiena Gać: Mazur – Dorobek, Kalinowski, Kucyniak, Orzechowski (87' Kozina) – Pożarycki, Stawowy, Strójwąs, Synowiec (63' Salak) – Wejerowski, Wróbel
Zmiany: Wolfinger, Wojciechowski, Kaczmarek, Kozina, Salak, Skorłutowski, Smoliński

Sędziowie: Marcin Celejewski, Dawid Kuraszkiewicz, Paweł Białek