Górnik Zabrze – Jagiellonia Białystok

1:3

finał (1:2)

08.08.2015, 15:30 • Stadion im. Ernesta Pohla, Zabrze • Runda 4 • Mateusz

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Tymczasem życzymy udanego popołudnia oraz miłej niedzieli. Do usłyszenia! (17:27:45)
Jagiellonia Białystok odnotowała drugie zwycięstwo w tym sezonie. Wielki szacunek dla piłkarzy, którzy zafundowali nam świetne widowisko mimo niesamowicie trudnych warunków. Mecz zakończył się rezultatem 1:3. Trafienia dla przyjezdnych wywalczyli Konstantin Vassiljev, Piotr Grzelczak oraz Maciej Gajos. Bramkę honorową na koncie miejscowych zapisał Łukasz Madej. "Trójkolorowi" nadal są w dołku i koniecznie będą musieli szukać punktów w kolejnych spotkaniach.

90+4

90+3

Robert Jeż centrował w pole karne rywala z rzutu wolnego. Był tam Madera, jednak nic z tego nie wynikło. Po chwili w szesnastkę Jagi wrzucał Modelski. Bezpańska piłka opuściła plac gry. Za kilka chwil Szymon Marciniak zagwiżdże po raz ostatni.

90+2

Niebawem arbiter zaprosi piłkarzy obydwu drużyn do szatni. Do zakończenia spotkania pozostały już tylko dwie minuty. Aktorzy dzisiejszego spektaklu wyglądają już na bardzo zmęczonych, co wcale nie jest dziwne.

90+1

Sędzia dorzucił do regulaminowego okresu rywalizacji cztery minuty. To na pewno będzie trudny tydzień dla Roberta Warzychy i jego piłkarzy. Przed "Trójkolorowymi" mecze z beniaminkami, w których muszą zacząć zdobywać punkty.

90

Jeż do samego końca atakował Bartłomieja Drągowskiego. Finalnie arbiter dojrzał starcie tych dwóch zawodników i przerwał grę. Tym razem skończyło się jedynie na słownej reprymendzie.

88

Szkoleniowiec Michał Probierz zdecydował, że boisko opuści Piotr Grzelczak. Trzeba przyznać, iż zawodnik ten zanotował dziś naprawdę udany występ, co potwierdził zdobyciem gola w 28. minucie.

87

Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Piotr Grzelczak, na boisku pojawia się Łukasz Sekulski.

86

Robert Jeż centrował w pole karne z rzutu rożnego. W szesnastce skakał jeden z zabrzan, jednak nie zdołał trącić piłki w kierunku bramki chronionej przez Bartłomieja Drągowskiego.

84

Górnik jeszcze próbuje, dość rozpaczliwie atakują teraz zawodnicy szkoleni przez Roberta Warzychę. Ich starania nie przynoszą żadnego rezultatu. Tymczasem otrzymaliśmy informację, iż niebawem na murawie pojawi się Łukasz Sekulski.

83

Spotkanie powoli dobiega końca. Wydaje się, że już tylko jakaś katastrofa mogłaby odebrać Jagiellonii triumf w tym pojedynku. Podopieczni Michała Probierza spokojnie zmierzają po swoje, kontrolując przebieg rywalizacji.

82

Zmiana w drużynie Jagiellonia Białystok: z boiska schodzi Maciej Gajos, na boisku pojawia się Karol Świderski.

81

Miażdżąca przewaga Górnika, jeżeli chodzi o liczbę rzutów rożnych. Niewiele z nich wynika. "Trójkolorowi" mają kłopot z odpowiednim wykończeniem poszczególnych wznowień z narożnika boiska.

79

Rafał Kosznik popisał się miękką wrzutką w pole karne. Tam główkował Skrzypczak. Futbolówka poszybowała dosyć daleko obok słupka bramki chronionej przez Bartłomieja Drągowskiego.

78

Grendel puścił wodzę fantazji, posyłając futbolówkę prosto w trybuny. Całe szczęście, że nikt tam nie siedział, bo mógłby ucierpieć. Warto wspomnieć, iż dobry mecz rozgrywa Piotr Grzelczak, który jest bardzo aktywny.