SC Bastia – Stade Rennes

2:1

finał (0:1)

08.08.2015, 21:00 • Runda 1 • Wiktor Strzelczyk

To był bardzo ciekawy mecz! Po dość mizernej pierwszej połowie i prowadzeniu Rennes 1-0, druga połowa, a podczas niej gra Bastii, zachwycała! Gospodarze zasłużenie pokonali rywala 2-1, mimo gry w osłabieniu przez ostatnie kilkanaście minut. (22:56:46)

90+5

90+5

Ostatnia akcja tego meczu. Dośrodkowanie Palmieriego i strzał głową Coulibaliego ponad bramką.

90+4

Żółtą kartkę jeszcze przed poprzednim rzutem rożnym otrzymał Sio.

90+4

Zmiana w drużynie SC Bastia: z boiska schodzi François Kamano, na boisku pojawia się Lassana Coulbaly.

90+4

Wyszli z kontrą gospodarze, ale znakomicie wślizgiem powstrzymał przeciwnika Mexer! Był ostatnin obrońcą!

90+3

Rennes naciska rywala! Strzał Toivonena zablokowany i z narożnika boiska zacznie Grosicki.

90+2

Pewne wyjście z bramki Leci. Wyłapał wrzutkę Fernandesa!

90

Sędzia dolicza aż 5 minut!

90

Miał dużo miejsca na dobre zgranie piłki w pole karne Sylla. Jednak w ostatniej chwili interweniował Squillaci. Wciąż 2-1!

89

Zaskakująca próba strzału Kamano. Obok bramki czujnego Costila.

88

Goście nie potrafią wykorzystać przewagi liczebnej. To To miejscowi są przy piłce.

87

Faulował Fernandes. Okazja z rzutu wolnego niewykorzystana przez Bastię. Dośrodkowanie zbyt głębokie.