1:2

finał (1:0)

08.08.2015, 21:00 • Allianz Riviera, Nicea • Runda 1 • Miłosz Knapczyk

Dziękuję, że byliście z nami. Na inne relacje zapraszamy Państwa na lajfy.com! (22:52:44)
Koniec spotkania! Derbowy pojedynek zakończony wynikiem 1:2 na korzyść AS Monaco. Bramki strzelali Germain, Silva i Kurzawa!

90+2

90+1

To powinno być 2:2! Koziello znajduje Germaina, a strzelec bramki dla gospodarzy przerzuca piłkę nad defensywą gości. Na wolne pole dostaje ją Plea, lecz fatalnie kiksuje!

90

Sędzia doliczył tylko dwie minuty. Druga połowa była szybsza i nie było zbyt dużo przerw.

89

Jeremy Toulalan dyskutuje z arbitrem. Jego zdaniem nie było tam żadnego przewinienia. Chwilę później Plea fauluje w polu karnym gości Raggiego.

88

Goście bronią się przed rzutem wolnym zawodników Nicei. Próba szybkiego kontrataku nieudana. Wciąż jednak są przy piłce.

87

Zbyt mocne podanie Kurzawy do wybiegającego na lewym skrzydle Ivana Cavaleiro. Była szansa na dośrodkowanie w pole karne, a będziemy mieli wykop Hassena.

85

Miękkie uderzenie prawą nogą w wykonaniu Joao Moutinho. Hassen przenosi futbolówkę nad poprzeczką. Niezła próba!

84

Baysse powala Cavaleiro tuż przed polem karnym. Sędzia wyciąga żółtą kartkę!

82

Silva nie był w stanie opanować piłki tuż przed końcową linią po zbyt mocnym przerzucie Fabinho. Troszkę niedokładności w poczynaniach gości.

81

Przekombinował teraz Bernardo Silva. Ominął dwóch zawodników i niepotrzebnie brnął naprzód. Mógł wystawić futbolówkę El Shaarawy'emu.

80

Bernardo Silva dostrzegł Ivana Cavaleiro. Jego rodak wybiegł w akcji trzech na trzech, lecz szybko decyduje się ją zakończyć strzałem. Niezła próba, minimalnie obok słupka!

78

El Shaarawy wygrywa pojedynek z obrońcą i posyła celną piłkę na dalszy słupek. Jak struna wyciągnął się Hassen, by obronić swój zespół przed utratą bramki!

77

Świetny przerzut na prawą stronę pola karnego gości, gdzie znalazł się Mendy. Młody zawodnik przyjmuje piłkę, a Germain pokazuje, że ma mnóstwo miejsca na oddanie strzału. Pomocnik jednak sam chce załatwić sprawę, a robi to fatalnie!

76

Kwadrans do końca spotkania. Nasilają się ataki Monaco, lecz Nicea nie odpuszcza.

75

Mieliśmy chwilę przerwy dla włoskiego obrońcy Monaco. Raggi opuści boisko na parę sekund, tak wymaga oczywiście regulamin.

73

Atak za atak! W odpowiedzi skrzydłem próbuje wbić się Ben Arfa, a jego uderzenie zatrzymuje się... na twarzy Raggiego! Włoch lekko oszołomiony, więc wyjaśnił za niego sytuację Jeremy Toulalan!

72

El Shaarawy ponownie postraszył rywali, tym razem po rzucie rożnym swojego zespołu. Nie udało mu się wbić piłki do siatki tuż przy bliższym słupku. Hassen w porę znalazł się w odpowiednim miejscu!