2:2

finał (1:1)

28.07.2015, 18:15 • Arena Chimki, Moskwa • 3 runda kwalifikacyjna • Sebastian

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne, piłkarskie relacje z lajfy.com! (20:09:18)
Dobrze oglądało się kibicom pojedynek w Moskwie z 13 celnymi strzałami, 7 kartkami, walką i zaangażowaniem z obu stron. Sparta Praga postawiła się bramkowym remisem w dobrej sytuacji przed rewanżem na swoim stadionie. Niecodziennie drużyny zdobywały gole – CSKA Moskwa dwukrotnie wychodziło na prowadzenie, by po kilku chwilach tracić je przez brak koncentracji. Dość niespodziewanie piłeczka w dwumeczu o awans do Ligi Mistrzów przechodzi na stronę Czechów!

90+3

90+2

Słowo ciałem się stało i w doliczonym czasie Brabec zmienił Dockala.

90+1

Zakotłowało się w polu karnym Bicika, ale nie było strzału w jego kierunku. Tymczasem Czesi szykują ostatnią, taktyczną zmianę.

90

Javier Estrada postanowił doliczyć 3 minuty do regulaminowego czasu meczu.

89

Strandberg zdenerwował się serią podań gości i ostro zaatakował Frydka. Kartka!

88

Zmiany, kartki, a tempo siadło. Na dodatek, co ciekawe, Sparta Praga wymienia spokojnie podania na połowie przeciwnika.

86

Wernbloom to drugi zawodnik CSKA Moskwa, który musi grać z kartką na koncie.

86

Jest również ostatnia zmiana w CSKA Moskwa. Strandberg zastąpił autora jednej z bramek – Tosicia.

84

Zobaczymy w akcji przez kilka minut Marco Paixao. Zmienił Krejciego. Portugalczyk trafił do Pragi ze Śląska Wrocław.

83

Eremenko miał dużo miejsca przed polem karnym Czechów i chyba zbyt pochodnie zdecydował się na uderzenie z dystansu. W efekcie pudło i niezadowolone spojrzenia partnerów z zespołu.

81

Dockal wpadł w pole karne, pociągnął do linii końcowej i dośrodkował agresywnie. W ostatnim momencie na linii lotu piłki pojawił się Ignashevich. Tylko korner dla wicemistrza Czech.

79

Natcho zirytował się rywalem, który długo ogrywał piłkarzy CSKA Moskwa balansami ciała. W końcu postanowił przerwać to faulem.

78

Sparta Praga remisuje w Moskwie, a Victoria Pilzno prowadzi w Izrealu. Mają na razie Czesi powody do zadowolenia w III rundzie kwalifikacji do Ligi Mistrzów.

76

Przerwa w grze po faulu Ignashvicha to dobra chwila, by spojrzeć na statystyki. W strzałach celnych jest – uwaga – aż 6:6. W kilku innych meczach łącznie liczonych trudno jest uzbierać 12 celnych.