Fortuna Puchar Polski

Nadwiślan Góra – Zagłębie Lubin

0:3

finał (0:1)

28.07.2015, 17:00 • Stadion im. Józefa Waliczka, Góra • Info o zminach stanu (Sebastian)

Zagłębie Lubin gra dalej w Pucharze Polski. Przełamało się po ostatnich niepowodzeniach, zagrało z dużym zaangażowaniem i udokumentowało swoją przewagę nad Nadwiślanem Góra trzema golami. Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (18:53:02)

90

84

Jagiełło w notesie arbitra z żółtym kartonikiem za faul w środkowej strefie boiska.

80

Gol dla Zagłębia!
Strzelcem bramki ERYK SOBKÓW, który sfinalizował strzałem głową dośrodkowanie aktywnego Krzysztofa Janusa. Kwestia awansu została rozstrzygnięta.

79

Drugi zdobywca gola zszedł z boiska. Zamiast Rakowskiego – Jagiełło.

75

Żmijewski za Janoszkę. Posypały się zmiany w tym fragmencie meczu pucharowego.

74

Kowalczyk za Matyska na ostatni kwadrans spotkania.

71

Sobków za autora pierwszego gola – Krzysztofa Piątka.

65

Strzelcem bramki ADRIAN RAKOWSKI, który wykorzystał wyborną sytuację po prostopadłym podaniu Jakuba Tosika. Zagłębie Lubin już blisko awansu w Pucharze Polski.

61

Skrobol za Ogrockiego na ostatnie dwa kwadranse regulaminowego czasu.

60

Już czwarty zawodnik z Lubina ma kartkę na koncie. Tym razem upomniany Łukasz Janoszka.

60

II-ligowcy przeczekali atak Miedziowych na początku drugiej połowy i starają się przenieść grę na połowę rywala. To drużyna z Góry musi szukać gola z większym zaangażowaniem, jeśli nie chce odpaść z Pucharu Polski.

46

Musiolik wybiegł na drugą połowę zamiast Portasińskiego.

46

Zagłębie Lubin prowadzi minimalnie po pierwszej połowie meczu w Górze. Jedynego gola zdobył dotychczas młody napastnik Krzysztof Piątek. W ostatnim kwadransie przed przerwą Miedziowi szukali drugiego trafienia, jednak a to pudłowali, a to nadziewali się na interwencję Tomasza Loski.

45

32

Jakub Tosik złamał przepisy piłkarskie w środku pola. Żółta kartka.

30

Drużyna z Lubina chce poprawić sobie nastroje po miernej inauguracji sezonu w Ekstraklasie. Prezentuje większą dojrzałość w grze, częściej strzela, ale absolutnie nie może być pewne awansu. Ma tylko gola przewagi po pół godzinie meczu, a Nadwiślan Góra potrafi się groźnie odgryźć.