Liga Europy UEFA - Kwalifikacje

BSC Young Boys – Debreczyn VSC

3:1

finał (1:1)

21.08.2014, 19:30 • STADE DE SUISSE Wankdorf Bern, Bern • Piotr Swieczak (@PSwieczak)

Young Boys Berno pokonuje Debreczyn VSC 3:1. Tylko w pierwszej połowie goście z Debreczyna umieli nawiązać walkę z rywalem, w drugiej części spotkania wyraźną przewagę osiągnęli gospodarze i co najważniejsze umieli ją udokumentować.

90

Zmiana w drużynie BSC Young Boys Berno: z boiska schodzi Frey, na boisku pojawia się Affum.

FREY - 3:1

87

Gol dla Young Boys!
Kolejny rzut rożny i kolejna bramka dla gospodarzy! Tym razem walkę w powietrzu wygrał MICHAEL FREY, który z kilku metrów pakuje piłkę do bramki!

85

Zmiana w drużynie BSC Young Boys Berno: z boiska schodzi Steffen, na boisku pojawia się Nikci.

78

Zmiana w drużynie BSC Young Boys Berno: z boiska schodzi Costanzo, na boisku pojawia się Kubo.

74

Zmiana w drużynie Debreczyn VSC: z boiska schodzi Seydi, na boisku pojawia się Kulcsar.

Costanzo

73

Ależ było blisko! Piłkę na 16 metrze zgarnął Costanzo i mocnym strzałem w lewy róg starał się zaskoczył bramkarza gości, zabrakło naprawdę niewiele.

70

Żółtą kartkę otrzymuje Bertone (BSC Young Boys Berno).

STEFFEN - 2:1

67

Rzut rożny dla gospodarzy, dochodząca piłka w pole karne gości, Poleksić wychodzi z bramki, ale źle obliczył lot piłki, która trafia wprost na głowę RENATO STEFFENA, który pięknym strzałem głową wyprowadza swój zespół na prowadzenie!

66

Żółtą kartkę otrzymuje Zsidai (Debreczyn VSC).

62

Żółtą kartkę otrzymuje Korhut (Debreczyn VSC).

Po pierwszej połowie na stadionie w Bernie mamy remis 1:1! To była bardzo wyrównana połowa, ale wydaje się, że więcej z gry mieli gospodarze. Z pewnością to nie ostatnie słowo obu ekip i w drugiej odłsłonie możemy się spodziewać równie wielkich emocji.

Kilkanaście minut przerwy i zapraszam na drugą połowę meczu, zostańcie z nami!

SIDIBE - 1:1

39

Gol dla Debreczynu!
Piłkę adresowana do Seydi przecina jeden z obrońców gospodarzy, futbolówka trafia pod nogi IBRAHIMA SIDIBE, który z kilki metrów pokonuje bramkarza gospodarzy!

Raphael NUZZALO - 1:0

26

Świetne dogranie z prawej flanki w pole karne gości, na "pierwszym słupku" piłkę głową uderza RAPHAEL NUZZALO i otwiera wynik spotkania!

Moreno Costanzo

14

Ależ szansa! Na lewej stronie rywala minął Costanzo i stanął "sam na sam" z bramkarzem gości, ale jego strzał " po długim słupku" mija bramkę gości o centymetry!