1:3

finał (1:1)

21.08.2014, 19:15 • Ilie Oană, Ploiesti • Miłosz Knapczyk

Dziękuję, że byliście z nami, na inne relacje zapraszamy na lajfy.com! (21:19:11)
Koniec spotkania! Po ciekawym meczu Petrolul Ploiești przegrywa u siebie z GNK Dinamo Zagrzeb 1:3. Gospodarze byli bliscy zdobycia bramki na 2:1, ale bramka w 80. minucie spotkania, czerwona kartka dla Geraldo Alvesa i kolejny gol w końcówce sprawił, że schodzą z boiska jako przegrani.

Paulo MACHADO - 1:3

90+6

90+6

Gol dla Dinama Zag.!
Bramkę zdobywa PAULO MACHADO!
I mamy trzecią bramkę dla mistrza Chorwacji. Do piłki podchodzi Machado, który decyduje się na strzał z rzutu wolnego. Posyła piłkę tuż pod poprzeczką. Peçanha próbował bronić, ale skapitulował!

90+5

Czerwona kartka dla obrońcy gospodarzy, Geraldo Alvesa!

90+3

Leży teraz na murawie Duje Čop. Widać, że gra na czas strzelec dwóch bramek.

90+1

Upadł w polu karnym Tamuz po starciu z Šimunićem, ale to napastnik gospodarzy faulował.

90

Sędzia z Włoch dolicza cztery minuty!

89

Pewnie trzy, cztery minuty dłużej potrwa ten mecz. Petrolul ma niewiele czasu na wyrównanie.

88

Leży teraz na murawie Šimunović. Grają na czas zawodnicy trenera Zorana Mamića.

87

Uciekają cenne minuty gospodarzom. Filipe Teixeira posyła piłkę w trybuny.

86

Antolić nie śpieszy się z wyprowadzeniem akcji, Dinamo jest zadowolone z takiego wyniku!

84

Niecelne uderzenie Toto Tamuza.

83

Ostatnia zmiana w zespole gospodarzy. Schodzi zmęczony kapitan Mutu, a w jego miejsce pojawia się Nepomuceno.

82

Nie składają jeszcze broni zawodnicy Petrolul Ploiești. Będą chcieli za wszelką cenę wyrównać.

Duje ČOP - 1:2

80

Bramkę zdobywa DUJE ČOP!
Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i przekonują się o tym gospodarze. Dośrodkowanie Pinto z prawej strony boiska spada na głowę Čopa, który skacze wyżej od obrońcy i pokonuje Peçanhe!