FK Astana – Villarreal CF

0:3

finał (0:1)

21.08.2014, 17:00 • Astana Arena, Astana • Sławomir Szczęch (@LajfyInfo)

Po bardzo przeciętnym widowisku Villarreal wygrywa na wyjeździe z FK Astaną 3:0 i właściwie jedną nogą jest już w fazie grupowej Ligi Europy. Miejscowi po przerwie zagrali bez wyrazu, a czerwona kartka z 60. minuty była dla nich jak gwóźdź do trumny. Hiszpanie nie pokazali dzisiaj nic wielkiego, ale jak to się mówi, gra się jak przeciwnik pozwala.
MVP dla dos Santosa za dobrą grę przypieczętowaną zdobyciem bramki.

Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na lajfy.com! (18:54:24)

90+4

90+3

Najlepsza okazja miejscowych w tym meczu! Podanie od Zhukova na 6. metr, tam niepilnowany był Kéthévoama, ale uderzył wysoko ponad bramką!

90+3

Jeszcze corner dla gospodarzy. Dośrodkowanie z narożnika nie znajduje adresata w polu karnym.

90+2

Twumasi przewracany na 24. metrze. Ostatnia okazja dla FK Astany na zmniejszenie rozmiarów porażki.

90+1

Trzy minuty dłużej potrwa ten pojedynek decyzją arbitra.

90

Kolejna "setka" Villarrealu, dos Santos dograł na wolne pole do Vietto, ten był sam na sam, ale przestrzelił!

88

Dos Santos próbował zaskoczyć Erića, ale tym razem nie trafił nawet w światło bramki.

87

Ostatnie minuty tego spotkania. Mimo, że trybuny są pełne, wydaje się jakby mecz odbywał się bez udziału publiczności.

86

Rzut wolny na 28. metrze dla gospodarzy. Nienajlepsze dośrodkowanie, bardzo daleko od bramki Asenjo i piłkę łatwo przejmują piłkarze Villarrealu.

Mario GASPAR - 0 : 3

84

Gol dla Villarrealu!
MARIO GASPAR wykorzystał nieporadność defensywy z Astany, wbiegł z piłką na prawej stronie w pole karne i znakomitym uderzeniem na dalszy słupek nie dał szans Erićowi!

83

Zdecydowanie opadło nam tempo tego spotkania. Mimo przewagi Villarreal daje grać swoim rywalom.

81

Twumasi miał bardzo dużo miejsca na 30. metrze więc zdecydował się na uderzenie. Asenjo ze spokojem odprowadził wzrokiem piłkę wyraźnie mijającą prawy słupek jego bramki.

80

Zmiana w drużynie FK Astana: z boiska schodzi Nuserbayev, na boisku pojawia się Muzhikov.

79

Jeszcze raz w roli głównej Twumasi. Tym razem udało mu się wywalczyć rzut rożny dla swojej drużyny.

78

Bardzo ładna akcja Twumasiego na prawym skrzydle. Piłkarz Astany zdołał ograć dwóch rywali, ale podanie do kolegi niestety mu nie wyszło.