1:3

finał (1:2)

21.08.2014, 20:15 • Štadión FC ViOn, Zlate Moravce • Dawid Czempisz

Za wspólnie spędzony czas dziękujemy państwu bardzo serdecznie i życzymy dalszych sportowych emocji z lajfy.com! (22:10:07)
Mecz kończy się zasłużonym zwycięstem graczy gości 1:3. Fantastyczne spotkanie rozegrał dzisiaj strzelec wszystkich bramek dla gości – AMIN CHERMITI, który zdecydowanie zostaje uznanym najlepszym zawodnikiem tego pojedynku. Honorowe trafienie dla gospodarzy zaliczył Jan Vlasko. W meczu jedenaście strzałów oddali gospodarze, przy dziesięciu przyjezdnych. Jednak tylko trzy z nich były celne, a w przypadku FC Zürich aż pięć. Miejscowy zespół faulował aż 26 razy, a Szwajcarzy tylko jedenastokrotnie.

90+3

90+3

Od rzutu wolnego na połowie swoich przeciwników grę wznawiać będą zawodnicy FC Zürich.

90+2

Będziemy mieli rzut rożny dla zespołu Spartak Trnawa.

90+1

Rusov teraz fantastycznie wyszedł na trzydziesty metr i uprzedził pędzącego w kierunku jego bramki Etoundiego! Była to bardzo ważna i skuteczna interwencja tego gracza!

90+1

Izraelski arbiter dolicza trzy minuty do regulaminowych dziewięćdziesięciu. Przy piłce na połowie rywala gracze gospodarzy.

90

Za moment dowiemy się o ile sędzia tego spotkania zdecyduje się przedłużyć drugą połowę meczu.

89

Nie mają gospodarze zupełnie pomysłu na rozegranie ataku pozycyjnego. Rozgrywają piłkę na lewym skrzydle i niedokładnie centrują w pole karne rywali.

88

Etoundi dobrze teraz powalczył z rywalem i wybił futbolówkę spod jego nóg na aut.

87

Wznawiamy grę od rzutu sędziowskiego i w posiadaniu piłki są teraz gracze gospodarzy. Jednak fatalny przerzut jednego z defensorów i od autu wznowią goście.

86

Philip Koch leży na murawie i wydaje się, że będzie potrzebować pomocy medycznej.

85

Ostatnia zmiana w ekipie gospodarzy. W miejsce strzelca jedynej bramki dla Spartaka pojawia się Vyskočil.

83

Mamy już przygotowaną drugą zmianę w zespole przyjezdnych. Tym razem boisko opuszcza Rikan, a w jego miejsce pojawia się Rossini.

83

Mijają kolejne minuty, a nadal nie widać argumentów, dzięki którym mogliby gospodarze zagrozić jeszcze bramce Da Costy.

82

Wydawało się, że Vlasko teraz był ewidentnie faulowany w środku boiska, poszła szybka kontra gości, ale na prawym skrzydle nie potrafił sobie skrzydłowy FC Zurich poradzić ze swoim rywalem.

81

Po dłuższym okresie przewagi przyjezdnych, wreszcie piłkę udało się przejąć zawodnikom w białych strojach.