2. Liga

Lech II Poznań – Olimpia Grudziądz

0:0

finał (0:0)

24.02.2024, 12:00 • Stadion Leśny, Wronki • 21. kolejka • Info o najważniejszych wydarzeniach (Sebastian)

BETFAN: 2.72 3.35 2.43

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje. (13:56:22)
Posiadanie piłki: 47% : 53%.
Strzały na bramkę: 1:5.
Strzały niecelne: 2:6.
Rzuty rożne: 5:8.
Spalone: 0:2.
Faule: 17:25.
We Wronkach doszło do bezbramkowego meczu Lecha II Poznań z Olimpią Grudziądz. Beniaminek miał w nim kilka szans na strzelenie gola, jednak jego zawodnikom albo brakowało dokładności, albo na wysokości zadania stawał Mateusz Pruchniewski. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym uderzeniem celnym na pięć Olimpii i to oni mogli być bardziej zadowoleni z podziału punktów.

90+3

90

Doliczone trzy minuty do podstawowego czasu.

87

Zmiana w drużynie Olimpia Grudziądz:
z boiska schodzi Gutowski, na boisku pojawia się Rabet.

87

Zmiana w drużynie Lech II Poznań:
z boiska schodzi Niedzielski, na boisku pojawia się Brzyski.

87

Kacper Cichoń napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

83

z boiska schodzi Pacławski, na boisku pojawia się Jakóbczyk.

83

z boiska schodzi Kornobis, na boisku pojawia się Pietrzak.

82

z boiska schodzi Jampol, na boisku pojawia się Sikorski.

75

z boiska schodzi Rychert, na boisku pojawia się Bonikowski.

75

z boiska schodzi Czarnowski, na boisku pojawia się Krocz.

75

Niewiele czasu zostało obu zespołom na rozstrzygnięcie meczu.

74

Bartosz Zbiciak napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

68

Nie ustaje w staraniach beniaminek, jednak jego zawodnikom brakuje dokładności.

66

z boiska schodzi Czekała, na boisku pojawia się Stankiewicz.

65

W kwadransie po przerwie najlepszą szansę na strzelenie gola mieli zawodnicy Olimpii Grudziądz. Nieco przypadkowo, ponieważ futbolówka po dośrodkowaniu, odbiła się od słupka.

60

Tomasz Cywka napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

60

Godzina meczu za zawodnikami obu drużyn, które mają solidarnie problem z przeprowadzeniem niebezpiecznego ataku.

50

Niebawem przekonamy się, jaki plan przygotowali piłkarze, w porozumieniu ze szkoleniowcami, na drugą połowę spotkania.

46

Czekamy na wznowienie meczu po przerwie.
Pierwsza połowa meczu we Wronkach zakończona bezbramkowym remisem. Nierówna część spotkania bez konkretu w ofensywie.

45+1

45

Doliczona minuta.

44

Rafał Kobryń napomniany żółtą kartką za opóźnianie gry.

40

Pozostało zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia pierwszej połowy spotkania.

34

Maciej Wichtowski napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

30

Dwa, bezbramkowe kwadranse za drużynami.

26

Maksym Czekała pograć w tempie z Igorem Kornobisem, jednak ostatecznie akcja dwójkowa zawodników Lecha II Poznań zakończyła się niepowodzeniem.

22

Damian Kostkowski strzelał z bliska w kierunku bramki Lecha II Poznań. Rewelacyjna szansa defensora Olimpii Grudziądz na zdobycie prowadzenia, jednak nie pozwolił na to Mateusz Pruchniewski!

15

Konrad Gutowski napomniany żółtą kartką za przewinienie na Szymonie Pawłowskim.

12

Mateusz Pruchniewski czujnie na swoim posterunku i nie dał się pokonać kolejnym, tym razem celnym uderzeniem Jarosława Jampola.

8

Mateusz Pruchniewski w opałach, ponieważ odprowadził piłkę wzrokiem po zdradliwym rykoszecie po uderzeniu z dystansu Jarosława Jampola.

3

Tomasz Cywka uruchomił podaniem Igora Kornobisa, którego dośrodkowanie nie zostało zakończone strzałem przez żadnego zawodnika Lecha II Poznań.

1

Ostatnie przygotowania do rozpoczęcia spotkania.

Lech II Poznań: Pruchniewski – Cywka, Tomaszewski, Wichtowski, Kukułka, Niedzielski, Nadolski, Czekała, Kornobis, Pacławski, Pawłowski.
Rezerwowi: Stachowiak – Jakóbczyk, Olejnik, Stankiewicz, Kalata, Brzyski, Orzechowski, Pietrzak.
Trener: Artur Węska

Olimpia Grudziądz:. Górski – Kostkowski, Zbiciak, Kobryń, Ciupa, Cichoń, Frelek, Jampol, Rychert, Gutowski, Czarnowski.
Rezerwowi: Chadała, Kurowski, Rabet, Bonikowski, Krocz, Vu Thanh, Glapka, Sikorski, Jarzec
Trener: Mariusz Pawlak

Sędzia: Filip Kaliszewski (Gdańsk).
W sobotę o godzinie 12 rozpocznie się mecz II ligi we Wronkach. Lech II Poznań zmierzy się w nim z Olimpią Grudziądz. Filip Kaliszewski będzie sędzią tego spotkania.
Witamy. Mecz rozpocznie się o 12:00 i będziemy informować o najważniejszych wydarzeniach..

0:0

finał (0:0)

Kartki:   34. Wichtowski (LP2), 60. Cywka (LP2) – 15. Gutowski (OLG), 44. Kobryń (OLG), 74. Zbiciak (OLG), 87. Cichoń (OLG)

Posiadanie piłki: 47 % : 53 %.
Strzały celne: 1:5. Strzały niecelne: 2:6. Rzuty rożne: 5:8. Spalone: 0:2. Foule: 17:25.

Lech II Poznań: Pruchniewski – Cywka, Tomaszewski, Wichtowski, Kukułka, Niedzielski (87. Brzyski), Nadolski, Czekała (66. Stankiewicz), Kornobis (83. Pietrzak), Pacławski (83. Jakóbczyk), Pawłowski.

Zmiany: Stachowiak – Jakóbczyk, Olejnik, Stankiewicz, Kalata, Brzyski, Orzechowski, Pietrzak.

Olimpia Grudziądz: Górski – Kostkowski, Zbiciak, Kobryń, Ciupa, Cichoń, Frelek, Jampol (82. Sikorski), Rychert (75. Bonikowski), Gutowski (87. Rabet), Czarnowski (75. Krocz).

Zmiany: Chadała – Kurowski, Rabet, Bonikowski, Krocz, Vu Thanh, Glapka, Sikorski, Jarzec.

Sędziowie: Filip Kaliszewski (Gdańsk)