24.02.2024, 12:40 • Stadion Miejski, Bielsko-Biała • 21. kolejka • Sebastian

Strzały niecelne: 10:1.
Rzuty rożne: 5:1.
Spalone: 1:0.
Faule: 18:10.
Odra Opole z pierwszym zwycięstwem w rundzie wiosennej. Poradziła sobie z zawodnikami Podbeskidzia Bielsko-Biała pomimo straty zawodnika już w pierwszej połowie. Górale co prawda doprowadzili po przerwie do remisu 1:1, ale po zaledwie dwóch minutach stracili decydującą bramkę na 1:2 wskutek strzału Adriana Purzyckiego.

90+10

90+7

Kiedy zakończenie spotkania?

90+6

Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Jakub Kisiel nie pokonał Artura Halucha swoim zbyt banalnym uderzeniem.

90+4

Jakub Kisiel miał szansę na kolejnego gola po wstrzeleniu Piotra Tomasika, jednak jego strąceniu zabrakło odrobiny dokładności!

90+4

Chaotyczne próby poprawienia wyniku w wykonaniu podopiecznych coraz mocniej zrezygnowanego Dariusza Marca.

90+2

Zmiana w drużynie Odra Opole:
z boiska schodzi Antczak, na boisku pojawia się Surzyn.

90

Doliczone osiem minut. Ponad 105 minut grania – to zaczyna być pierwszoligowy neverending story.

89

Samuel Nnoshiri napomniany żółtą kartką za ostre przewinienie.

89

Ile doliczy sędzia?

88

Nie gaśnie wiara pod Klimczokiem, ale ewentualna porażka z dziesięcioma przeciwnika może być bardzo bolesna.

86

z boiska schodzi Purzycki, na boisku pojawia się Sula.

85

To już zaledwie pięć minut podstawowego czasu do zakończenia spotkania.

83

Z kolei Adam Nocoń ma możliwość przeprowadzenia jeszcze czterech roszad personalnych w końcówce spotkania i czas pokaże, czy z niej skorzysta.

82

Komplet zmian po stronie Górali.

81

Zmiana w drużynie Podbeskidzie Bielsko-Biała:
z boiska schodzi Martinaga, na boisku pojawia się Nnoshiri.

79

Bartoszowi Bidzie nie udało się oddać dokładnego uderzenia po dośrodkowaniu w wykonaniu Piotra Tomasika.

1:2

finał (0:1)

Gole: 69. Kisiel – 10. Niziołek (kar.), 71. Purzycki

Kartki:   18. Lusiusz (POD), 78. Siverio Toro (POD), 89. Nnoshiri (POD)   23. Pikk (ODO)

Posiadanie piłki: 70 % : 30 %.
Strzały celne: 5:7. Strzały niecelne: 10:1. Rzuty rożne: 5:1. Spalone: 1:0. Foule: 18:10.

Podbeskidzie Bielsko-Biała: Procek – Lusiusz (46. Kisiel), Senić, Bida, Abate (60. Tomasik), Banaszewski (46. Siverio Toro), Małachowski, Sitek, Martinaga (81. Nnoshiri), Willmann (60. Stryjewski), Mikołajewski.

Zmiany: Krzepisz – Jodłowiec, Hlavica, Stryjewski, Siverio Toro, Misztal, Nnoshiri, Kisiel, Tomasik.

Trener: Dariusz Marzec

Odra Opole: Haluch – Piroch, Niziołek, Sarmiento (65. W. Kamiński), Hebel (65. Mikinic), Purzycki (86. Sula), Spychała, M. Kamiński, Pikk, Wróbel (65. Antczak, 90. Surzyn), Galan.

Zmiany: Burta – Kędziora, W. Kamiński, Mikinic, Sluga, Antczak, Surzyn, Nowak, Sula.

Trener: Adam Nocoń

Sędziowie: Piotr Idzik (Poznań)