z boiska schodzi Hidemasa Morita, na boisku pojawia się Ao Tanaka.

105

105. Kaoru Mitoma strzelił w bramkarza!

105

Kaoru Mitoma miał szansę na pokonanie Dominika Livakovicia, ale trafił prosto w chorwackiego bramkarza!

99

z boiska schodzi Mateo Kovačić, na boisku pojawia się Nikola Vlašić.

99

z boiska schodzi Luka Modrić, na boisku pojawia się Lovro Majer.

90

Żółtą kartkę otrzymał Mateo Kovacić za przewinienie taktyczne.

87

z boiska schodzi Ricu Doan, na boisku pojawia się Takumi Minamino.

77

77. Ivan Perisić strzelił niecelnie!

77

Ivan Perisić oddał potężne uderzenie zza linii pola karnego, a piłka przeleciała po nim nieznacznie obok bramki Japonii!

75

z boiska schodzi Daichi Kamada, na boisku pojawia się Hiroki Sakai.

68

z boiska schodzi Andrej Kramarić, na boisku pojawia się Mario Pasalić.

66

66. Ante Budimir główkował niecelnie!

66

Ante Budimir nie strzelił drugiego gola dla Chorwacji po dośrodkowaniu z lewego skrzydła.

64

z boiska schodzi Yuto Nagatomo, na boisku pojawia się Kaoru Mitoma.

64

z boiska schodzi Dajzen Maeda, na boisku pojawia się Takuma Asano.

63

63. Luka Modrić huknął z dystansu!

63

Luka Modrić oddał potężne uderzenie zza pola karnego, ale nie udało mu się pokonać bramkarza reprezentacji Japonii!

62

z boiska schodzi Bruno Petković, na boisku pojawia się Ante Budimir.

57

57. Wataru Endo nie odzyskał prowadzenia!

57

Interwencja Dominika Livakovicia po niebezpiecznym uderzeniu i korner dla Japonii. Próbował go pokonać Wataru Endo!

55

55. Ivan Perišić (CRO) - 1:1

55

Gol dla Chorwacji!
Strzelcem bramki IVAN PERIŠIĆ.

Ivan Perisić strzelił głową z kilkunastu metrów na 1:1. Doświadczony piłkarz ukrył się między obrońcami z Japonii i przymierzył w narożnik bramki po wrzutce Dejana Lovrena z głębi pola. Rywalizacja rozpoczyna się praktycznie od początku!

47

Mocne otwarcie drugiej połowy w wykonaniu reprezentacji Japonii i możliwość podwojenia prowadzenia miał Daichi Kamada.

43

43. Dajzen MAEDA - 1:0

43

Gol dla Japonii!
Strzelcem bramki DAJZEN MAEDA.

Zakotłowało się po rzucie rożnym oraz dośrodkowaniu wewnątrz pola karnego Chorwacji aż Dajzen Maeda oddał uderzenie z bliska do bramki Dominika Livakovicia! Japonia wywalczyła prowadzenie 1:0 w ostatnich minutach w pierwszej połowie meczu.

41

41. Daichi Kamada strzelił niecelnie!

41

Daichi Kamada dostał piłkę wewnątrz szesnastki, ale oddał miękkie uderzenie ponad poprzeczką w bramce Dominika Livakovicia. Zmarnowana świetna szansa na zdobycie prowadzenia dla reprezentacji Japonii!

28

28. Andrej Kramarić nie wpakował piłki do bramki!

28

Dwa przeciągnięte dośrodkowania w wykonaniu Ivana Perisicia oraz Josipa Juranovicia. Ostatecznie Andrej Kramarić starał się wykorzystać bardziej precyzyjną wrzutkę, ale zabrakło mu zdecydowania w pobliżu bramki.

8

8. Ivan Perisić nie pokonał bramkarza!

8

Rewelacyjna szansa na gola, ale Ivan Perisić nie pokonał bramkarza reprezentacji Japonii po odebraniu piłki Tomiharu Tomiyashiemu!

2

Pierwsza szansa na zaskoczenie przeciwnika rozegraniem rzutu rożnego. Shogo Taniguchi starał się wpakować piłkę do bramki po dośrodkowaniu i zagrożony był Dominik Livaković.

1:1

Gole: 43. Maeda (Yoshida) – 55. Perišić (Lovren)

Kartki:   90. Kovačić (CRO), 116. Barišić (CRO)

Posiadanie piłki: 41 % : 59 %.
Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 8:5. Spalone: 3:0. Foule: 13:16.

Japonia: Gonda – Tomijasu, Yoshida (C), Taniguchi – J. Ito, Endo, Morita (106. Tanaka), Nagatomo (64. Mitoma) – Doan (87. Minamino), Maeda (64. Asano), Kamada (75. Sakai).
Zmiany: Kawashima, Schmidt – Itakura, H. Ito, Jamane, Soma, Shibasaki, Kubo, Machino, Ueda.

Trener: Hajime Moriyasu

Chorwacja: Livaković – Juranović, Lovren, Gvardiol, Barišić – Brozović – Kovačić (99. Vlašić), Modrić (C) (99. Majer) – Kramarić (68. Pasalić), Petković (62. Budimir, 106. Livaja), Perišić (106. Oršić).
Zmiany: Ivušić, Grbić – Sučić, Jakić, Vida, Šutalo, Stanišić, B. Sosa, Erlić.

Trener: Zlatko Dalić

Sędziowie: Ismail Elfath (USA)