Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Fundambu, na boisku pojawia się Spychała.

Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Lehaire, na boisku pojawia się Garcia.

Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Makuch, na boisku pojawia się Zapolnik.

78

Gol dla Stomilu!
Strzelcem bramki PATRYK MIKITA.

Przydał się również napastnik na desancie. Wielka radość na stadionie, ponieważ po strzale Patryka Mikita gospodarze mają bezpieczną przewagę i niebawem powinni wzbogacić się o komplet punktów.

76

Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Moneta, na boisku pojawia się Czajka.

70

Strzelcem bramki ŁUKASZ MONETA.

Stomil coraz bliżej zdobycia kompletu punktów. Dwubramkowa zaliczka podopiecznych Adriana Stawskiego na 20 minut przed końcem podstawowego czasu. Łukasz Moneta oddał uderzenie do bramki Pawła Lenarcika zza linii pola karnego.

64

Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Stróżyński, na boisku pojawia się Bahaid.

55

Zmiana w drużynie Stomil Olsztyn: z boiska schodzi Szabaciuk, na boisku pojawia się Zych.

51

Wielka szansa na doprowadzenie do remisu! Odetchnęli gospodarze, ponieważ po uderzeniu Mehdiego Lehaire piłka zatrzymała się na słupku w bramce Krzysztofa Bąkowskiego.

47

Mocne otwarcie drugiej połowy spotkania. Piłka znalazła się w bramce Stomilu Olsztyn, ale goście nie mogą cieszyć się z doprowadzenia do remisu. Patryk Makuch był na spalonym w momencie dośrodkowania Filipa Balcewicza.

44

Zmiana w drużynie Miedź Legnica: z boiska schodzi Matuszek, na boisku pojawia się Balcewicz.

6

Strzelcem bramki JONATAN STRAUS.

Bardzo mocne otwarcie starcia w wykonaniu Stomilu Olsztyn. Po zaledwie kilku minutach ma czego bronić. Piłka w bramce Miedzianki i prowadzenie gospodarzy po strzale Jonatana Strausa. Wykorzystał on wrzutkę z rzutu wolnego.

3:0

finał (1:0)

Gole: 6. Straus, 70. Moneta, 78. Mikita

Kartki:   90+3. Reiman (OLS), 90+5. Spychała (OLS) – 90+1. Garcia (MLE)

Posiadanie piłki: 37 % : 63 %.
Strzały celne: 5:2. Strzały niecelne: 3:7. Rzuty rożne: 4:8. Spalone: 0:2. Foule: 11:13.

Stomil Olsztyn: Bąkowski – Remisz, Reiman, Straus, Żwir, Moneta (76. Czajka), Szabaciuk (55. Zych), Dampc, Tecław, Fundambu (90. Spychała), Mikita (90. Brdak).

Zmiany: Smug – Czajka, Spychała, Shibata, Zych, Simba, Ciechanowski, Galach, Brdak.

Miedź Legnica: Lenarcik – Martinez, Matuszek (44. Balcewicz), Mijusković, Aurtenetxe, Dominguez, Tront, Lehaire (78. Garcia), Garuch, Stróżyński (64. Bahaid), Makuch (78. Zapolnik).

Zmiany: Abramowicz – Bednarski, Zapolnik, Pojasek, Garcia, Balcewicz, Śliwa, Azikiewicz, Bahaid.

Sędziowie: Sebastian Jarzębak (Bytom)